Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Vabandust, et see pole mingi õige foorum kus teha siukest teemat, kuid tahaks teilt abi saada.

Nimelt käisin täna oma tüdrukuga söömas (Restoranis) Tegeleme ka sama spordiga ehk rattaspordiga.

Käisime täna koos 30KM sõitmas, kuna ma tean, et ta palju eriti ei jaksa.Olen siis koju jõudnud ja läksin facebooki ja facebook oli siukseid kirju mul täis nagu JÄTA TA RAHULE; TA VIHKAB SIND!! Olen temaga kontakti proovinud saada, kuid ta lihsalt ignoreeib mind, kuigi ma polnud ju täna mitte midagi valesti öelnud?

Keegi oskab nõu anda, mida tegema peab?

 

 

Ette tänades

RaveN :)

 

Just nimelt, se lause võis su suhte ära rikkuda, solvates naissugu. Sa võinud paljusi kordi nii õelnud kuid mitte ise märgata? Imo. Palu vabandust düüd.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Just nimelt, se lause võis su suhte ära rikkuda, solvates naissugu. Sa võinud paljusi kordi nii õelnud kuid mitte ise märgata? Imo. Palu vabandust düüd.

Ma talle ei öelnud, et ta ei jõua 30KM sõita, kuna ma tean lihsalt sest me nii kaua koos olnud, kui suht akward, et ta lihsalt ignoreerib mind.

 

Kui nüüd öelda, siis ta blokeeris mind igaltpool ära.

Muudetud liikme RaveN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mine uksetaha ja ära mine ukse silma ette , küsi talt milles asi ja miks ta nii käitub .

 

 

 

// kas te käite?

 

 

kui jah siis...

 

kui te käite siis võid kasvõi lilledega uksetaha minna vms , kui ta ise uksele ei tule ulata lilled ta emale (see parem variant kui ta ise uksele tuleb ,sest kui sa ise annad talle võib ta pirtsakalt käituda vnii aga kui ema annab siis see võib isegi head tuua)

 

 

variant2

 

proovi kellegi teise kaudu saada kontakti temaga ,et miks ta nii käitub

 

 

 

 

 

** SAMAS VÕIKSID KA ÕELDA MIS VANUSEASTMEST JUTTU ON

Muudetud liikme Selga'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Käime jah. Proovisin ühelt juba abi, kes ta parim sõbranna, sõbranna ka copyb teksti, mis ta räägib talle minust.

Tema must aastaaega noorem ehk siis tema 15 ja mina 16.

Asi selles, et me saime hästi läbi, täna oli isegi minupool naersime, musitasime jne. Nüüd ta ütles, mulle, et ma ei oska temaga käituda.

Ta ütles ka, et tal lohutaja, kes teda kaitseb. Poiss nimega Cris Robin kes on 13 aastane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tema öelnud, et ma ei meeldi talle nagu ma olen ja ma solvasin teda, aga millega seda ta ei ütle. Paljud kirjutavad praegu, et JÄTA TA RAHULE, Sa ei meeldi talle algusestpeale. Rääkisin tema lohutajaga, kes samuti möliseb minuga, andsin aja, et homme kohtuda selle lokhutajaga, kuid tema vastus oli, et tema ei viitsi mingi linnapeale shoppama tulla. ( Mainisin alguses ära, et see Härra Lohutaja 13 aastane.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ta pole pubekas, ta on väga tore tüdruk algusest peale, kuid peale meie rattasõitu kõik lampi muutus? Ja ta ei ütle ka, mis ma valesti tegin. :(

Sõitsid liiga kiiresti eest ära? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ta pole pubekas, ta on väga tore tüdruk algusest peale, kuid peale meie rattasõitu kõik lampi muutus? Ja ta ei ütle ka, mis ma valesti tegin. :(

Ei ole lampi, pube lõi pähe.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui ta ära väsis te sõidsite edasi?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tundub ,et su tüdrukul on uus poiss vms ?Nagu eelmised on öelnud ,et mine vii lill vms ,äkki aitab midagi ja kui ei aita siis tuleb maha jäta ja uus leida.

Või teie võimalus ,et räägi selle lohutajaga asjad niimoodi selgeks ,et on räägitud.

Teksi järgi loeks küll vaja ,et tegu on mingi pubegaga kellel tuli sitt tuju peale ja nüüd väldib sind.

Aga jh ,edu sulle .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Proovin homme lilli viia. Olen selle Lohutajaga rääkinud, vend paugub vastu lihsalt. Õnneks see Härra Lohutaja käib mu koolis. Nüüd mu tüdruk/endine räägib, et ta tahab ennast tappa ja ütles, et ta väriseb ja nutab. Kuidas saab nagu teda aidata võimidagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mine juba praegu ukse taha, räägi asjad sirgu. Võibolla see lohutaja ajas sinu kohta paska vms. Ta võib olla on kuulnud mingisugust valeinfot või jama sinu kohta. Räägi ja tõesta ära, et sa ikka endine ja kõik korras. Ütle, et ta ei usuks mingisugusi teisi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Proovin homme lilli viia. Olen selle Lohutajaga rääkinud, vend paugub vastu lihsalt. Õnneks see Härra Lohutaja käib mu koolis. Nüüd mu tüdruk/endine räägib, et ta tahab ennast tappa ja ütles, et ta väriseb ja nutab. Kuidas saab nagu teda aidata võimidagi?

 

Siin peaks kindlasti vanemad mängu juba tulema ,kui sellist asja räägib(või ajab lihtsalt lolli juttu ,et sind närvi ajada vms).Või minema kuhugi nõustaja juurde.Aga selle 13.a juurde tagasi tulles ,kui paugub vastu siis võta kraest kinni ja räägi korralikult mehe sõnad peale ,et ta su tüdrugu rahule jätaks.Ja kui sellest ei aita siis ma ei tea.

Võid talle paar päeva rahu ka anda ,äkki rahuneb maha ja mõistus tuleb tal koju tagasi.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lihtsalt ma arvasin et sa oled teistsugune, aga sa ei meeldi mulle sellisena nagu sa oled. Selline kiri vaatas mulle nüüd vastu.

Ja muide sellist tüdruk ma olen eluaeg tahtnud, iga hommik helistas mulle, et ma ei magaks kaua, muidu jään trenni hiljaks jne. Tegi vahepeal enda pool, kui minu pool mulle süüa.

Hoolitses minu eest ja nüüd ta rääkib, et ta ei taha enam suhet? Cmon mis tal sisse läks?? Ja ta üritab ikka ennast tappa :(

Muudetud liikme RaveN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Keegi lekitab otseses mõttes mingit paska sinu kohta, ega selline tekst mingi lampi ikka ei tule, kui ta just ei mängi sinuga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Las magab ennast välja ja räägi temaga uuesti homme(ehk täna või isegi homme) ,praegu ajab küll mingid jura või on lihtsalt üle väsinud(mis on pubega puhul täiesti normaalne ja selle pärast ajabki sellest lolli juttu).Sellisel eas on ta kõigeks valmis ,kuna mõistus puudub ja ta ise ka ei tea ,mida ta praegu tahab ja mida mitte ,niiet anna talle paar vaba päeva ja küll järg mõtleb.Ja võib-olla ta tahabki lahku minna ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ta pole joobes. Kuid miks ta ütleb, et ei taha enam suhet? Meil saab varsti aasta täis. Veits kahtlane, et tahab lahku minna, kune me mõlemad armastasime ükesteist kogusüdamest. Praeguseks ta minema läinud, kuid ma kardad, et ta teeb haiget endale.

Muudetud liikme RaveN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.