Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Kas keegi oskab öeld miks seal kastis suurem versioon kui peaks olema ja veel näitab et 32 bitine windows kuigi mul 64 bit. http://gyazo.com/2bcbe3fce119c9fdc31539046e21c239

Veel miks iga kord kui uuendan flash playerit siis tuleb et et installer stopped working kuigi laeb edasi, aga kui panen kinni stopped workingo siis tuleb general error sinna installerisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi mõnda vastupidavat nutitelefoni oskab soovitada?

Telefon võiks olla tarkvaralt, kui ka riistvaralt tugev. Samuti võiks olla akumaht võimalikult suur.

Telefon peaks välja jooksutama ilusti skype, facebooki, twitteri ja ka mõne mängu.

Hinnaklass võiks olla 200€-300€.

 

Tänud, :)

 

300€-ga saad juba 16GB OnePlus Onei kätte. http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-Smartphone-Quadcore-5-5-Screen-2-5GHz-Qualcomm-Snapdragon-801-MSM8974AC-8-13MP-Camera/1890092359.html

 

Valid sealt Fedexiga shippingu kui hakkad ostma ning järgmisel esmaspäeval saadetakse see Inglismaalt sulle kulleriga koju.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub päris võimas telefon, kuid arvan, et see mu jaoks liiga suur. Sooviksin midagi väiksemat.

 

Ei ole midagi nii suur, algul tundub aga küll ära harjud. Ja ta üks võimsamaid ikkagi mitte päris võimas.

 

Igastahes 1a-s suht OK pakkumine praegu: http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/prestigio_multiphone_5508_duo_octacore


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin täna siis lõpuks ASUS R9 270x ära, läheb pelamiseks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Guru on ilmselt parem kui Mika. Näitajad juba lubavad ühel 1.5GHz kiirusega protsessorit, teisel 1.3GHz. Samuti graafika - SGX544 annab parema tulemuse kui MP2. Gurul ka operatiivmälu terve gigabaidi ulatuses rohkem, mis tagab kiirema kasutuse (1GB võib juba kohati väheks jääda ja telefon kipub aeglaseks minema). Kuid, Mikal on KitKat paigaldatud, Gurul JellyBean.

Igasuguses mõistes on Guru parem, sest see operatsioonisüsteemide vahe ei mängi väga erilist rolli kahe pea identse seadme puhul.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Guru on ilmselt parem kui Mika. Näitajad juba lubavad ühel 1.5GHz kiirusega protsessorit, teisel 1.3GHz. Samuti graafika - SGX544 annab parema tulemuse kui MP2. Gurul ka operatiivmälu terve gigabaidi ulatuses rohkem, mis tagab kiirema kasutuse (1GB võib juba kohati väheks jääda ja telefon kipub aeglaseks minema). Kuid, Mikal on KitKat paigaldatud, Gurul JellyBean.

Igasuguses mõistes on Guru parem, sest see operatsioonisüsteemide vahe ei mängi väga erilist rolli kahe pea identse seadme puhul.

 

Tänud nõuande eest. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Nexus võta ikka. Nexus nii riistvaraliselt parem, kui tarkvaralistele uuendustele kättesaadavam pikema aja vältel.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saab veidi mängida sellisega? Internetis nii palju erinevat juttu, et ei tea mida uskuda.

Intel® Core™ i3-3217U Processor (3 MB Cache, 1.80 GHz)

GeForce 710M 1GB GDDR3

RAM: 4GB

 

MTA peaks ilusti ära jooksma :D

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega 350 eest väga võimast ei saagi. Igatahes sõber ütles et hinnaks 300-450 ja see oli, mis silma jäi. MTA peaks ju ilusti jooksma.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega 350 eest väga võimast ei saagi. Igatahes sõber ütles et hinnaks 300-450 ja see oli, mis silma jäi. MTA peaks ju ilusti jooksma.

 

Sellise peal peaks MTA jooksma küll.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai ostetud Xperia Z, praegu peal Cyanogen Mod, aku paranes märgatavalt, väga õnnelik.

 

Uue telefoni puhul garantiikaotust ei karda? Ise olen korduvalt Cyanogeni kasutanud, kiidan samuti heaks, kuid viimase telefoni puhul ma lihtsalt kardan seda peale panna (100 viga juba küljes, kuniks garantii olemas, lasen korda teha).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui pole softi viga, kannatab see ikka garantiid :)

Ja kui tuleb softi viga, nt brick, olen kogenud :D

Arvatavasti lähen ka CM11 nightly'dele, sest tahaks ikkagi saada hands-on 4.4.

 

Oleneb veast. Mõndadel juhtudel võib riistvaraline viga olla, kuid kontrollitakse esmalt tarkvaraga kokkusobivust. Kui CM paigaldus välja tuleb, garantii loetakse automaatselt tühistatuks.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu XPERIA X8 puhul, millele CM 7 nightly paigaldasin, oli aku kestvuse paranemine väga märgatav. Senise idle-oleku 8 tunnise tööaja asemel suutis vabalt koormuse all 9 töötada (idle's 10-11 kindlasti). Seda just seetõttu, et CM on puhas tarkvara ROM, kus arendaja poolt lisatud ebavajalikud lisad on lihtsalt olematud. HTC puhul oleks CM installimine väga kasulik, teadupoolest hõivab HTC telefonil kuskil pool oma ressurssidest arendaja poolt ettenähtud kohati ebavajalikud lisad.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sooviks sellelt manguvana'lt teada saada, kaua tal siis nüüd aku kestab? Olen ka ise Xperia Z omanik ning custom ROM-ga tuleb kenasti paar päeva ära. Idle olekus võib ta vabalt nädal ja peale ka seista. Enamasti kestab mul keskmise kasutamise juures 3 päeva. Ka olen kuulnud eestlastelt, kui nad pannud Xperia Z-le mõne teise ROM'i peale (ei tea, kas nüüd just sellesama CM), kuid mingit märgatavat aku kestvuse suurenemist pole küll kuulnud. Ilmselt oleks sellest kuulnud, kui nüüd kenake kestvust oleks mõne teise (puhta) ROM-ga juurde tulnud.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/arvuti_korpused/zalman_mini_tower_zmt1_plus

 

Mul väike küsimus siis, nimelt kas see korpus on hea jahutusega vms vb mõni teab.

Ise oman seda korpust ja kui midagi pelan siis undab. Kunagi sai proovitus üks korpuse plaat ära võetud ja mängisin samal ajal ja polnud mingit undamist. Korpus ise on muidu põrandal laua all ja suhteliselt vastu laua äärt, kuid olen jätnud väikse (7cm) vahe õhu jaoks.

 

Ise arvan, et korpus väike, muidu undab CPU,aga jah sai proovitud see plate ära võetud ja siis oli vaikus mängimise ajal. Muidu kui ns netis surfan, siis ok, aga kui pelan ja renderdan siis just.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sooviks sellelt manguvana'lt teada saada, kaua tal siis nüüd aku kestab? Olen ka ise Xperia Z omanik ning custom ROM-ga tuleb kenasti paar päeva ära. Idle olekus võib ta vabalt nädal ja peale ka seista. Enamasti kestab mul keskmise kasutamise juures 3 päeva. Ka olen kuulnud eestlastelt, kui nad pannud Xperia Z-le mõne teise ROM'i peale (ei tea, kas nüüd just sellesama CM), kuid mingit märgatavat aku kestvuse suurenemist pole küll kuulnud. Ilmselt oleks sellest kuulnud, kui nüüd kenake kestvust oleks mõne teise (puhta) ROM-ga juurde tulnud.

 

Pane case fan... kui sul stock jahutid siis pole mingi ime et undab...


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.