Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Okei, mõtlesin ise ka, et ei hakka panema nii suurt raha prosa peale, ehk võtan prosalt 50€ maha ja saan mingi i5, mille sagedus on umbes 3.2ghz-3.6ghz (3.4ghz täitsa sobiks). Monitoriks saab minu vana LG monitor 17T ja korpuse ostan kah mingi 20€ kandis :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, mõtlesin ise ka, et ei hakka panema nii suurt raha prosa peale, ehk võtan prosalt 50€ maha ja saan mingi i5, mille sagedus on umbes 3.2ghz-3.6ghz (3.4ghz täitsa sobiks). Monitoriks saab minu vana LG monitor 17T ja korpuse ostan kah mingi 20€ kandis :)

 

Sagedus tähendab protsessori kohta üsna vähe. Rohkem cache ning tuumad.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei, mõtlesin ise ka, et ei hakka panema nii suurt raha prosa peale, ehk võtan prosalt 50€ maha ja saan mingi i5, mille sagedus on umbes 3.2ghz-3.6ghz (3.4ghz täitsa sobiks). Monitoriks saab minu vana LG monitor 17T ja korpuse ostan kah mingi 20€ kandis :)

 

Mul oli aega ülearu, tegin ise midagi valmis.

set.png


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus ,oleks vaja uut toiteplokki osta ,mis toidaks hd6870 ära + teised asjad ka

korpus: In Win EM040

 

 

Leidsin sellise http://www.corsair.com/builder-series-cx500.html

Kas see sobiks ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Toidab ära suurepäraselt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaks asja mis tuleks kindlasti välja vahetada oleks CPU ja RAM osta juurde ,siis oleks normaalne arvuti mängimiseks ?

cpi.png


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaks asja mis tuleks kindlasti välja vahetada oleks CPU ja RAM osta juurde ,siis oleks normaalne arvuti mängimiseks ?

cpi.png

 

4GB Ramiga saab väga ilusasti mängida. CPU / GPU vaja välja vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja kas on häid soovitusi ka mida panna (samas võiks olla midagi odavat aga head)??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja kas on häid soovitusi ka mida panna (samas võiks olla midagi odavat aga head)??

 

Kui palju tahad kulutada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Max oleks 150€


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Intel Pentium G2140

Asus RADEON HD 7750

= 156€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutatud i5 osta.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus selline ,et kui panen näiteks botti(kasutab ainult javat) tööle siis läheb kohe cpu usage läheb pm 99% ,kas see on normaalne ?Midagi muud pm lahti pole (skype ,bot ja rohkem midagi )

Untitled.png

Kasutatud i5 osta.

Eks kui hea hinna eest leiab siis isegi vaatab :P

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On ikka normaalne. See, et bot java peal töötab, ei tähenda, et see ei tohi maksimaalselt protsessori kasutust koormata.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil kogemusi on sellise telefoniga on nagu samsung galaxy s2 ?Kui on siis võiks sheerida tagasisidet ,kuidas telefon on ,halbi ja häid külgi :P


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes näinud pole, siis Tanel tegi YouTube video kuidas arvuti kokku panna, mis arvate?

 

Ise tuli ka isu peale, et kui suvel jupid olemas, siis ei lase firmas kokku panna, vaid üritan ise. Veel mõtlesin,et ei ehitagi arvutit korraga, alguses ostan ka mingi järsema i5 prosa, kus videokaart sees, tean et see sitt, aga kui see 180€ ka saab, siis ostab gtxi sisse :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,et mälupulgaga mingi jama (uus) ,et ostsin 16GB suuruse aga kui tahad panna peale (7GB gta4 ühte osa) ütleb ,et liiga suur ?? Kas mälupulgal on mingi vigastus või mis ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi sa ei saa lootma jääda, et ostad mingi põkk APU ja siis hakkad mängudest kõike välja võtma. Sellised asjad on mõeldud ntx läpparitele ja tabletitele ja tavalistele koduarvutitele, kuna hoiavad ruumi ja tempi kokku. Mõnekümne euri eest ostad mingi GPU kõrvale seniks kuni video jaoks raha kogud. Pluss kui raha pole video jaokski kohe, siis pole mõtet i5 üldse võtta. I3 ajab asja kenasti ära.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Küsimus ,et mälupulgaga mingi jama (uus) ,et ostsin 16GB suuruse aga kui tahad panna peale (7GB gta4 ühte osa) ütleb ,et liiga suur ?? Kas mälupulgal on mingi vigastus või mis ?

Olen kindel selles, et mälupulgal pole kasutusel NTFS vorming vaid on exFAT või FAT32. Tee kindlasti pulgale format ja formati tegemise ajal keera NTFS peale ja asi lahendatud.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.