Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Keegi oskaks mulle nende juppide järgi sobivat stock jahutust prosale soovitada, mis siis ära mahuks. Sooviks siis, et see jahuti ei undaks, sest praegune undab, kui midagi järsemat pelada. Max hind kuskil 45€

 

 

Täielik bang for a buck, niiet kindlasti vali see!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, valin selle siis, kuid nüüd küsimus, kuna ma seda ise panema ei hakka, lasen selle ORDI saata ja seal tehakse ära, aga kas neil läheb mingit termopastat ka vaja, kui üldse on seda vaja :D . Kui on kas nad kasutavad enda oma või pean selle ka kaasa ostma.

 

Aga muidu on kindel, et see siis mahub mu kasti ära jah?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neil ei lähe pastat vaja. Üldiselt pannakse uue jahutiga seda kas tuubikeses kaasa või juba määritult sinna peale.

Lisaks ütlen sulle, et seda ise on ka väga kerge vahetada. Kui jälgid juhendit, saad sellega ise väga kenasti hakkama :)

Sobivuse poolest ma ei oska su korpuse kohta midagi öelda, kuna Zalman ei kirjuta CPU jahuti sobivuste kohta. Teoreetiliselt on 212 ehitatud nii, et sobiks igasse kasti.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei kao ta kuskile, kui vana jahutit ära ei viska juhuslikult.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks kiirelt abi vaja RAMide poole pealt. Kes saab, siis võimalikult kiirelt PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas protsessori puudumine on normaalne nähtus, või unustasid sa selle lihtsalt ära?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi viitsib panna kokku ~600€ buildi? (AMD/Intel)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milleks kasutad arvutit? Kas videotöötlus või mängimine?

 

Edit: Tegin hetkel sulle ühe buildi mängimiseks ja on ka võimalus hiljem upgradeda. https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcjBEQAgCAPBlgQhCdp%2FX5rXzh2mGCcusyELaL7CAi2LaYfpP7vKHavVHg8%3D

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi viitsib panna kokku ~600€ buildi? (AMD/Intel)

 

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=FcnRFQAgCELRlUQjsfbfK%2Fq6cB5GK0%2FeLNY%2BsEPZ3cL%2FTQbsMBUWwegfADl5PA%3D%3D

 

90 juuri üle, aga pudelikaelaks pole mitte ükski komponent ning väga võimekas sisu tuleb kokkuvõttes. Vesijahutus ka isegi juures :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

// fixed

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain ka omale Evo 212 jahuti peale lõpuks, vähemalt ei unda enam, mis on suur pluss ja peale selle hoiab fx-6300 tempid madalal :D

amd.png

 

Intel stock cooler praegu ja kui protsessor suure koormuse all, siis on nagu helikopter. :DD Peaks ka paar venti ostma korpusele ja evo 212, praegu ongi ka mul aint 1 jahuti korpusel.

 

Wn6wfBJ.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Capture.PNG

 

Arctic Freezer 7 Pro teeb oma tööd väga hästi. Loadi all üle 45 ei lähe mitte kuidagi. Kast jahe ka, 5 venti korralikus airflow's annavad ka oma tulemuse.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda, mis hinnaga saaks sellise arvuti mis veaks välja gta5 kui ka far cry 4? Arvuti ei pea olema uus, võib olla ka kasutatud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab öelda, mis hinnaga saaks sellise arvuti mis veaks välja gta5 kui ka far cry 4? Arvuti ei pea olema uus, võib olla ka kasutatud.

Kasutatult peaksid arvestama ma arvan 500-700€-ga kui tahad, et ikka high graphic-u peal jookseksid ja võimsust veits üle jääks. I7 CPU korraliku jahutajaga, korralik GeForce graafika ja vähemalt 8gb RAM-i ning tuld. Selliseid komplekte kasutatult meie müügikeskkondades ikka leidub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks i7 üldse? Miks mitte i5 ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

CasperDaGhost, tead ka mida sa üldse ajad? i5 ja i7 vahel on ikka suur vahe, väiteks seegi, et i5 kasutab 4 füüsilist ja 4 loogilist tuuma, kui i7'l on lisaks neljale füüsilisele ka 8 loogilist tuuma. Seega performance per core on oluliselt suurem i7 puhul. Jah, kui võrdled seeria tippmudeleid, nt 4670k ja 4790k, siis on performance per core enamvähem võrdne.

 

Kui tahad korraliku pildiga mängu mängida, võta ligi i5 prose ja näiteks R9 280x/380x või GTX 760/960 graafikakaart. See kombo juba lubab high-ultra peal mängida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
CasperDaGhost, tead ka mida sa üldse ajad? i5 ja i7 vahel on ikka suur vahe, väiteks seegi, et i5 kasutab 4 füüsilist ja 4 loogilist tuuma, kui i7'l on lisaks neljale füüsilisele ka 8 loogilist tuuma. Seega performance per core on oluliselt suurem i7 puhul. Jah, kui võrdled seeria tippmudeleid, nt 4670k ja 4790k, siis on performance per core enamvähem võrdne.

 

Kui tahad korraliku pildiga mängu mängida, võta ligi i5 prose ja näiteks R9 280x/380x või GTX 760/960 graafikakaart. See kombo juba lubab high-ultra peal mängida.

 

Ma rääkisin otseselt nende mängude mängimisest ja sellest, et i5 on hetkel igatepidi mõistlikum. Nende mängude pelamiseks ei ole väga vahet kas on i7 või i5. Su enda jutust tuli ka lõpuks välja, et mõistlikum i5.

"Today, for games a high-clocked quad-core i5 is better than i7 because i7 has HT which hinders gaming performance and also makes games stutter (no game except bfbc2 support HT and maybe even it stutters too). Also i5 is cheaper."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.