Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Küsimus ,et sai arvutisse panna hd 6870 aga kas sinna mingid eraldi juhet ka vaja osta või pole ?Sest kui sai ära installida ja juhe taha pandud siis ei tulnud monitoril pilti ette .

Kas midagi sellist on vaja

http://www.itshop.ee/arvutivork/kaablid-adapterid/internal-power-adapter-for-pci-express-power-cable-for-vga-card-6pin-out

või sellist

http://www.1a.ee/arvutitehnika/cables_juhtmed_kaablid/gembird_power_adapter_6pin_pcie

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

statsid.png

 

Nendele specidele toetudes keegi oskab öelda, et kas protsessori saab kergelt vahetada?

Kui jah siis soovitage RAMi plaate ja protsessori, ma eriti juhm arvutiga :)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei saagi' date=' Atomite puhul olid nad vist kõik emaplaadi külge joodetud.[/quote']

 

Mitte vist, vaid ongi. Atomi protsessoreid joodetakse emaplaadi külge, kui on netbookiga tegemist. ITX korral sai vist isegi vahetada, kuid ma kahtlen selles.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

specidram1.png

specidram2.png

 

Arvestades neid statse siis äkki oskate vähemalt 1GB RAMi soovitada :)

Ja ütelda mille järgi peale DDR3 valite?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinul on DDR2 ja 1 slot. Maksimaalselt kannatab see arvuti sul 2GB mälu. Kui otsid, siis Cruciali saidi järgi peaks su läpakas kannatama ainult PC2-6400 arhitektuuriga mälusid. Kasutatult liiguvad need 10-13 euri kandis (Link kuulutusele), uuena 25+ euri (Link kuulutusele).

Muudetud liikme MicroByte'i poolt
lisasin täiendavaid linke, kust vaadata/otsida

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pead kindlasti jälgima socketit. Erineva socketiga asjad kokku ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas ma saan vaaadata mis socket mul on ? Ja kas ainult sellest piisab võib peab millegi muuga ka kokku minema?

 

Emaplaadi nimi ja google. Emaplaadinime võid kergelt kätte saada kasutades dxdiag.exe programmi või vabavarana netist allalaetavat Speccyt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Emaplaadi nimi ja google. Emaplaadinime võid kergelt kätte saada kasutades dxdiag.exe programmi või vabavarana netist allalaetavat Speccyt.

Socket on S1G3 soovitage mõnda head prose hind kuni 35 euri :D Ma ise ei oska otsida nii, pole eriti arvutitega tegelenud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

S1G3 on AMD sülearvutisocket. Sinna sobivad Turion ja Athlon mudelid. Uuri lähemalt siit:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Turion_microprocessors#.22Caspian.22_.2845_nm.29_2

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Turion_microprocessors#.22Caspian.22_.2845_nm.29

 

Neid protsessoreid enam eraldi ei müüda, kuna on juba outdated. Kasutatult võid proovida otsida näiteks hinnavaatluse foorumis.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda mulle "Gigabyte Radeon HD 7790 2GB OC" suurust? (Pikkus ja laius)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,oleks vaja uut toiteplokki osta ,mis toidaks hd6870 ära + teised asjad ka

korpus: In Win EM040

 

 

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi oskab öelda mulle "Gigabyte Radeon HD 7790 2GB OC" suurust? (Pikkus ja laius)

 

330x58.5x236 mm on suurus.

 

Küsimus ,oleks vaja uut toiteplokki osta ,mis toidaks hd6870 ära + teised asjad ka

korpus: In Win EM040

Võiks olla odav ,eriti kallist ei taha osta.

 

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Corsair-VS-Series-VS550-550-Watt-Power-Supply-CP-9020050-EU-37862


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seasonic oleks parim valik sellisel juhul.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain enda velo ka esmaspäev kätte.

velo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei, olen pannud tähele, et müüakse ka PC korpusi koos toiteplokiga ja need on ikka päris odavad, ntx mingi korpus oli kuskil 30euri ja sees oli 500W toitekas, mõtlesin kui hakkan arvutit ehitama, siis hoiaks kokku ja ei ostaks mingit 40euri eest toitekat, vaid 40euri eest kasti koos toitekaga, või on need toitekad lihtsalt siis halvad?

 

Muidu arvuti oleks midagi taolist:1555442_247343575447439_741110809_n.jpg

E:/ Ja see Cooler Master eemaldata sealt praegu, lisada hinnale 10euri ja saaksin uue korpuse koos totekaga ja hind jääks 600euri peale.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga palun, kui sa soovid hiina varianti Inter-Tech toidet, mis kestab harukordselt vähe, siis go for it. Säästad oma 40 eurot, aga kaotad sellega toitega eluiga. Kui sul on k-protsessor, siis soovitan ikka kvaliteettoite peal olla mis on vähemalt 600W (Corsair, Seasonic, Fortron).

Lisaks ma panin tähele, et su setupil pole emaplaati.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga palun, kui sa soovid hiina varianti Inter-Tech toidet, mis kestab harukordselt vähe, siis go for it. Säästad oma 40 eurot, aga kaotad sellega toitega eluiga. Kui sul on k-protsessor, siis soovitan ikka kvaliteettoite peal olla mis on vähemalt 600W (Corsair, Seasonic, Fortron).

Lisaks ma panin tähele, et su setupil pole emaplaati.

Nujamh, alguses oligi küsimus, kas emaplaati saaks odavamalt, mingi 30€ eest, tuli välja, et emaplaat ei oma tähtsust ja see 750W toitekas praegu eemaldada ja osta korpust koos totekaga, tundub, et see on siis suht halb. Peaks nii tegema, et odav emaplaat ja siis toitekas ja kuast eraldi, aga hind tuleb 20€ kindlasti kallim.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilma emaplaadita ei ole soovituslik arvutit kokku panna.

 

Carbon, mul on mingi kuradi 3 aastat vana 20€ hiina 500w toide ja veab praegu oc all 660 ja i5 3570, ei ole see nii sitt midagi. Enne vedanud hõlpsalt ka AMD + 660.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga mul just hiljuti läks üks Inter-Tech läbi, vedas all ei midagi muud kui tühist i3 ja vanemat Radeon 6600 seeria kaarti... Tiksus samuti 3 aastat täis.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks osta K prose kui clockima ei hakka?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nujamh, alguses oligi küsimus, kas emaplaati saaks odavamalt, mingi 30€ eest, tuli välja, et emaplaat ei oma tähtsust ja see 750W toitekas praegu eemaldada ja osta korpust koos totekaga, tundub, et see on siis suht halb. Peaks nii tegema, et odav emaplaat ja siis toitekas ja kuast eraldi, aga hind tuleb 20€ kindlasti kallim.

Hmm, sa ostad unlocked protsessori mis on mõeldud kellamiseks ja emaplaat ei loe ?

Kui sa tõesti tahad siis osta mingi 30 eurone emaplaat, aga seljuhul korja ära sealt protsessor ja võta locked protsessor. (ilma k'ta lõpus)

PSU kohapealt seletas sulle carbon ilusti ära asja.

20 eurot kallim, aga see kindlustab selle et sa oma ülejäänud juppe ära ei kärsata.


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.