Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Peab jah muretsema mingi jahuti. Prosa AMD FX-6300

Äkki kellegil on soovitada 1a mingit normi jahutust prosale, sest nagu ma aru saan, siis hetkene on lahja.

 

Kellegil äkki kogemusi jahutustega.

1a tellin, kuna nigunii tahan lisada RAMi 8GB 12või16 peale

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/xilence_multi_socket_m606_cpu_cooler_cooxpcpum606

Ise ostsion ebayst suht odavalt. pool aastat olnud FX6100 prose peal mis 4,2GHz peal elanud terve selle aja. Hea vaikne kah.

Praegu vist HDD ainult müriseb üldiselt on vaikne. Idle temp oli talvel 11°C :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Peab jah muretsema mingi jahuti. Prosa AMD FX-6300

Äkki kellegil on soovitada 1a mingit normi jahutust prosale, sest nagu ma aru saan, siis hetkene on lahja.

 

Kellegil äkki kogemusi jahutustega.

1a tellin, kuna nigunii tahan lisada RAMi 8GB 12või16 peale

 

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_hyper_212_evo_universal_cooler_rr212e16pkr1

 

Undamine on sul tingitud korpusejahutist, kui sul see eksisteerib. Kui eksisteerib, kas see on kruvidega või kummist kinnitustega kinnitatud?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere, oleks siis abi vaja mõne targema isiku käest. Oleks soov enda arvutit pisut täiendada, et mängida mõnda vanemat mängu maksimaalsetel sätetel. Siit tulebki nüüd küsimus, et kui ma lisaksin enda praegusele arvutile uuema videokaardi, kas siis veaks näiteks SAMPI maksimaalsel resol, koos ENB ja ülejäänud moodidega välja?

 

Pilt hetkesest arvutist: http://i.imgur.com/UznRNPm.png (punane rist on peal, kuna videokaart puudub)

Videokaardi hind võiks jääda umbes 80 euri kanti.

 

Või siis on üks variant veel, et soetada hoopis http://www.okidoki.ee/item/3664636/ see arvuti.

 

Loodan, et oskate aidata.


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas see videokaart on sellises hinnaklassis parim ja sobib minu arvutile?

 

Ma kaldun arvama, et see graafikakaart jääb pudelikaelaks su protsessorile. Pigem võta see sajane kast okidokist. Vanast arvutist tõstad mälud, ketta ja optilise üle, vajadusel mahutad üldse oma kasti. Tuleb odavam ja kindlasti kasulikum.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kaldun arvama, et see graafikakaart jääb pudelikaelaks su protsessorile. Pigem võta see sajane kast okidokist. Vanast arvutist tõstad mälud, ketta ja optilise üle, vajadusel mahutad üldse oma kasti. Tuleb odavam ja kindlasti kasulikum.

 

Ühesõnaga seda arvutit pole mõtet enam uuendada jah? Aga see 100ne kast peaks, siis need nõuded enam vähem ära täitma, mis ma soovisin?


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ühesõnaga seda arvutit pole mõtet enam uuendada jah? Aga see 100ne kast peaks, siis need nõuded enam vähem ära täitma, mis ma soovisin?

 

Sinu arvuti on juba jah, ajalugu. See 100'ne arvuti enam ka uuendust ei kannata, kui siis mõne uuema kuid lahjema kaardi vastu. Sinu nõudeid ta kannatab ENAM-VÄHEM ära, sest ENB shader on vägaväga nõudlik ning kui veel max graafika + ENB + modid, siis pead vähemalt 700€ oma arvuti alla laduma.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu arvuti on juba jah, ajalugu. See 100'ne arvuti enam ka uuendust ei kannata, kui siis mõne uuema kuid lahjema kaardi vastu. Sinu nõudeid ta kannatab ENAM-VÄHEM ära, sest ENB shader on vägaväga nõudlik ning kui veel max graafika + ENB + modid, siis pead vähemalt 700€ oma arvuti alla laduma.

 

Selge, tänud kõigile, kes vaevusid vastama.


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/cooler_master_hyper_212_evo_universal_cooler_rr212e16pkr1

 

Undamine on sul tingitud korpusejahutist, kui sul see eksisteerib. Kui eksisteerib, kas see on kruvidega või kummist kinnitustega kinnitatud?

Kui mõtled seda vasakut, siis see on mingi tavaline jahutus, oli kaasas kastiga, paremal on prosa jahutus, mis minuarust undab, kui mingit uuemat mängu max peal pelada.

DSC_0463.JPG

Tagant on muidu 4 kruviga kinni. See vasak jahutus.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stock protsessori jahuti võib vabalt hääli teha, sama ka kastijahuti. Kastijahutil vaheta kruvid ära selliste asjade vastu:

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/coolers/jahutuste_tarvikud/deepcool_rubber_screws_buffer_b1

Kummist kinnitused aitavad sul müra vähendada mingi protsendi võrra.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis jahuti see veel on? Päris näru näeb välja' date=' hullem kui inteli stock :D[/quote']

 

Tegemist on AMD box jahutiga.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap. Lugesingi, et see amd fx-6300 stock jahutus pidigi undama, aga mille vastu vahetada, et sobiks mulle ja mahuks ära. Hinna piir oleks kuskil 45€

 

Kruvisi või neid vast ei hakka ostma, kuna see mõjutab vähe


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jap. Lugesingi, et see amd fx-6300 stock jahutus pidigi undama, aga mille vastu vahetada, et sobiks mulle ja mahuks ära. Hinna piir oleks kuskil 45€

 

Kruvisi või neid vast ei hakka ostma, kuna see mõjutab vähe

 

Usu mind, ikka mõjutab küll. Mul hetkel arvutil (Coolermaster K350 kast) on 5 jahutit, millest 3 on kummidega. Kui ma oma põhjaventika ja tagumise ventika käima lükkan, hakkab lärmama nagu reaktiivlennuk.

 

Kui me sulle jahutit valima hakkame, räägi kõigepealt oma kastist. Mõõdud emaplaadi ja kasti kaane vahel on väga olulised.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Plaanis uus kast osta. Millist soovitate? ~40€ hinnapiiriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tead, kasti nii väga ei oskaks soovitada, kuna kastid on üldiselt kõik ehitatud maitse järgi. Mõnele meeldib lihtne ja minimalistlik, teisele jällegi selline hull gamer püss kast. Kõik mida ma oskan sulle soovitada, et enne kasti ostmist tee kindlaks mõned asjad:

1. Kastis on olemas ruumi korraliku "airflow" jaoks. Juhul, kui su AMD protsessoriga kastikene hakkab äkki kuumenema, saad mõne kastijahutuse lisades seda oluliselt parandada.

2. Ruumi kõigeks. Graafikakaardid on sellised asjad, mis vajavad näiteks palju ruumi. Kui ostad, osta ikka selline, kus graafikakaardi jaoks on olemas ruumi vähemalt 300mm. Samuti ka prosejahuti jaoks vähemalt 150mm (juhul kui sul on juba mingi kõvem jahuti või plaanid osta endale üht).

3. Pane mõni euro juurde ja osta tuntud nimega kast. Hiina kastides (GF, JNC, InWin, Intertech, Frontier jms, hoia nendest eemale) on eelmised 2 punkti suhteliselt vähe esinevad.

 

Edasi on juba kõik sinu maitse. Ise oman näiteks Coolermaster K350 kasti - jahutitele ruumi küll, protsessorijahuti mahub kenasti ära, toiteplokk on mugavas kohas ning on olemas ka võimalus kaableid peita (aknaga kast, ju siis sellepärast). Boonuseks on ka minu kastil 2 auku, kus kaudu võib vesijahutuse radiaatori tuua kastist välja. Ise hetkel veel ei ole vesijahutatud, aga plaanis on.

Airflow kohta oskan sulle niipalju öelda. Kastis on mul hetkel originaaljahutiga XFX Radeon HD6850 ja i5 2500k (turbo boosted kuni 3.6) Arctic Freezer Pro 7 rev 2 jahutiga. Ilma airflow'ta (eest ja alt tõmbab sisse, ülevalt ja tagant tuleb välja on minu set) oli mul keskmine GPU temp 43-47 kraadi ja CPU temp 40-42 kraadi. Airflow käimas, CPU annab 33-35 ja GPU 36-38. Mängides CPU 42-44 ja GPU 40-45. Hetkel võib sul kõik korras olla, aga aja möödudes kindlasti proovi airflow endale sisse ehitada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

K380 oleks hea valik? Millist SSD soovitate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DSC_0016.JPG

Need on muidu jupid, kui oskad nende järgi vaadata

Keegi oskaks mulle nende juppide järgi sobivat stock jahutust prosale soovitada, mis siis ära mahuks. Sooviks siis, et see jahuti ei undaks, sest praegune undab, kui midagi järsemat pelada. Max hind kuskil 45€


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.