Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Juhin tähelepanu reeglimuudatusele, nimelt nüüdsest kaotavad mitteosalejad 25 punkti. Ning kui oled kogunud 400p siis ei saa enam automaatselt embleemi, vaid pead tegema vastavasse alafoorumisse avalduse. Reegel läks käiku sellenädalase sotw'iga seega osad juba kaotasid punkte.

 

kas kui sul 400p koos ja embeelid ja kõik olemas

siis kui sa enam ei tegele ja punkid tulevad alla 400 kas siis embleem kah kaob?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näiteks...

Mulle meeldis jubedalt Jarmo töö... SOTW:24

sotw.png

 

 

aga siis mõtlesin.. kuidas ta ikka tegi sellle..

ja siis nuputasin alguses, et võttis selle mehekujutise koos relvaga, tegi sinna peale.. helendava osa.. ja siis tegi kirjad ja valmistas tausta...

 

aga tegelikult on asi lihtne:

 

 

the-conduit-review.jpg

+

Battlefield-3.jpg

 

+

tekst sotw:24

+

paar pisiasja veel

 

Sellepärast ütlesingi, et mida vähem töötlust, seda parem :)

 

või hoopis see:

 

 

NPS_26.png

 

 

 

 

pure_football-wallpaper-1152x864.jpg

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arts mis sa trollid või sa tõesti arvad, et sinu töö on isegi ligidale Jarmo omale? Ära turja lenda, can't really tell...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole üldse viitsimist, hetkel midagi teha... Kuigi peaks osa võtma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole üldse viitsimist, hetkel midagi teha... Kuigi peaks osa võtma...

Sama siin, kui aus olla siis selle nädalase NPS'i tööd on lihtsalt jubedad. Väga nõrk tase või siis lihtsalt halb teema. Rock Bottom võiks siiski ülekaalus olla, ehk oleksid siis tsipa loomingulisemad tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olgem ausad. Keda see kotib? Lõpptulemus on ikkagi tähtis, kuidas rahvale peale läheb jms. Ei pea ju igatühte maha tegema.

See on ju igaühe enda valik, kuidas ta enda tööd teeb.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakkasin Artsu eeskujul kah temamoodi mõtlema ja mõtlesin, kuidas Mikk oma töö tegi :P

Lihtne:P Lisas kirja ja mängis värvidega, kasutas ilmselt ka liquified...

Ega mulle ka ei meeldi kui nii tehakse aga mida sa kobised keegi ei käsi tema poolt hääletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Midafakki???

Töö on ju ilus, ma lihtsalt mõtlen teistmoodi. Pelegi... Ta oli ainuke kes võttis selle teema, niiet ära ulu yela :P

 

Sina oled see kes siin ulub. Veidi üle viskab kui mingid tarkpead tulevad siia kokutama, keegi ei käsi teil tutorialide järgi teha, keegi ei käsi teil nii lebosi töid teha, keegi ei käsi teil ka nende poolt hääletada kes nii teevad ning see pole reeglite vastane, niiet mida te õige seletate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuttide järgi õpidki.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, rahu nüüd.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehk oleks võimalik minu töö ka veel kirja panna? Ma oleks ilusti valmis saanud 00:00ks, kuid nice guy mr. photoshop otsustas oma crashi perfektselt ajastada, seega pidin otsast alustama -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk oleks võimalik minu töö ka veel kirja panna? Ma oleks ilusti valmis saanud 00:00ks' date=' kuid nice guy mr. photoshop otsustas oma crashi perfektselt ajastada, seega pidin otsast alustama -.-[/quote']

 

Ega ma panin ka enamvähem pooliku töö letti. Ei jõudnud lihtsalt täiesti valmis teha.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk oleks võimalik minu töö ka veel kirja panna? Ma oleks ilusti valmis saanud 00:00ks' date=' kuid nice guy mr. photoshop otsustas oma crashi perfektselt ajastada, seega pidin otsast alustama -.-[/quote']

Pole halb inimene, seega panen hääletusse selle töö. Oleksid võinud vähemalt teist stockigi siis kasutada. :fp: Pole küll sellist reeglit, kuid see on elementaarne viisakus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole halb inimene, seega panen hääletusse selle töö. Oleksid võinud vähemalt teist stockigi siis kasutada. :fp: Pole küll sellist reeglit, kuid see on elementaarne viisakus.

Tänan, kuid seda, et meie stockid kattusid, nägin alles siis, kui enda oma postitama hakkasin. Seega soz kutt, oleks ma varem seda näinud oleks obviously stocki ka vahetanud.

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry boss :D

1- Ma ei ole elusees TUT-e vaadanud

2- Ma ei tee lihtsaid töid. Ma jaman PS-iga alati pea tund aega- Renderdan ise jms...

3- Äkki Lõpetaks selle sit*se teema?

 

Punkt ühe pärast sa midagi ei oskagi, no offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.