Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

VIP

Lihtsuses peitub ilu. Tehke vote vms vähemalt kas rahvas tahab 10+ layereid või suvaliselt enda valiku järgi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 layerit on natukene ülepingutatud.

Ma saan hakkama ~7 layeriga, üle kümmne pole kunagi olnud.

 

Ja olgem ausad ma ei viska oma psd faili tattidele rippimiseks.

Ma võin selle screenshotina esitada kuid mitte psd failina (ainult juhul kui seda kontrolliks küsitakse)

 

Reeglid tunduvad lolluse poole liikuma, kui nii jätkub siis ei ole ma enam aktiivne osaleja NPS võistlusel)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10 layerit on natukene ülepingutatud.

Ma saan hakkama ~7 layeriga, üle kümmne pole kunagi olnud.

 

Ja olgem ausad ma ei viska oma psd faili tattidele rippimiseks.

Ma võin selle screenshotina esitada kuid mitte psd failina (ainult juhul kui seda kontrolliks küsitakse)

 

Reeglid tunduvad lolluse poole liikuma, kui nii jätkub siis ei ole ma enam aktiivne osaleja NPS võistlusel)

Oma PSD saadate Kunsti alafoorumi moderaatoritele, ehk siis kas mulle või Yelale. Arvan, et see 10 layerit paneb osalejad rohkem pingutama, vaatame kuidas see osavõttu mõjutab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oota ma pean psd faili ka saatma ? ma panin photoshopi kinni juba ju.

 

See hakkab pihta järgmisest võistlusest. Sellised on reeglid ning kellele ei kõlba siis osa ei võta. Psd failid võib saata mulle või ninjale PMi teel ning mingit rippimist ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niiet selle SOTW 31 ei pea? Kui ei pea siis hea kuna järgmine võitslus salvestan PSD Faili kindlasti.

 

Ma just ütlesin, et ei pea...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma just ütlesin, et ei pea...

 

Stop making shi* up.

PSD salvestamise kohta oli NPSis reegel juba varemgi.

 

Layerite reegel on vel arusaadav kuid milleks see psd'de esitamine kohustulikuks on vaja lükata?

Sorry jah, mul on probleeme inimeste usaldamisega, moderaatori embleem ei lisa minu silmis usaldust juurde.

 

Pigem püsida siiski kahtluse korral esitamise juures.

Või hakkate mu psd faile vastu võtma screenshotina?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stop making shi* up.

PSD salvestamise kohta oli NPSis reegel juba varemgi.

 

Layerite reegel on vel arusaadav kuid milleks see psd'de esitamine kohustulikuks on vaja lükata?

Sorry jah, mul on probleeme inimeste usaldamisega, moderaatori embleem ei lisa minu silmis usaldust juurde.

 

Pigem püsida siiski kahtluse korral esitamise juures.

Või hakkate mu psd faile vastu võtma screenshotina?

 

PSD faili esitamine on kohustuslik, et kontrollida kas pead uuest 10 layeri reeglist kinni. Kui sa suudad teha võimalikult kvaliteetse pildi oma layeritest, mitte mingi väiksed jublakad siis võid ka screenshotina saata. Ning kui sulle uued reeglid ei sobi, siis keegi ei käsi sul osaleda SOTW's

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liiga julgelt võtad sõna.

PSD salvestamise kohta oli reegel olemas ka ennem, seega see et sa photoshopi juba kinni panid ei ole piisav põhjendus.

 

@YELA

Ma suudan seda teha.

No hard feeligns, aga ma lihtsalt olen umbusalduslik ning kardan et mu psd'd lõpetavad mingi aeg kuskil netis.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind absull ei koti sinu arvamus.

Millest sa nahkur aru ei saa?

 

10. Võitja peab esitama vajadusel oma .PSD või misiganes faili, kus on näha erinevate layerite kaupa, et oled ikka selle signatuuri ise teinud. Seega pidage meeles, salvestada ka .PSD jms.

 

Tao nagu ruudulist klotsi läbi kolmnurkse augu... See et see reegel muutus ei tähenda, et NPS #31'es ei kehtiks vana reegel...

Nii nagu ma aru olen saanud siis see voor kehtib veel eelmine reegel ja uuega tuleb uus (vana ehk see mille ma üleval välja tõin).


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mind absull ei koti sinu arvamus.

Millest sa nahkur aru ei saa?

 

10. Võitja peab esitama vajadusel oma .PSD või misiganes faili, kus on näha erinevate layerite kaupa, et oled ikka selle signatuuri ise teinud. Seega pidage meeles, salvestada ka .PSD jms.

 

Tao nagu ruudulist klotsi läbi kolmnurkse augu... See et see reegel muutus ei tähenda, et NPS #31'es ei kehtiks vana reegel...

Nii nagu ma aru olen saanud siis see voor kehtib veel eelmine reegel ja uuega tuleb uus (vana ehk see mille ma üleval välja tõin).

 

Jah, vana reegel oli VAJADUSEL, ehk see polnud kindel, et seda soovitakse. Nüüd aga on vaja tõestust oma layerite kohta igakord kui võistlus toimub. Rahunege nüüd maha ning lõpetage vaidlemine . Samahästi kui ma ütleks praegu, et tahan sinu PSD faili, et kontrollida kas oled ise teinud, sa siis ei annaks kuna kardad, et see lõpetab kuskil netis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pokkeritähed või siis inimesed, nagu winston soovis.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teemaks on ka : Inimesed. Ta võis ju suvalise inimese ka võtta.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.