Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi peab asja üle võtma. Mul pole aega ega tahtmist tegeleda enam. :/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi peab asja üle võtma. Mul pole aega ega tahtmist tegeleda enam. :/

 

Hääletust ma kahjuks teha ei jõua ilmselt, keegi võiks ära teha kui aeg tleb.

 

Muidu oleks vaja kunsti alla modet, kes tegeleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi mode võiks SOTW võidud ka sinna teemasse ära lisada kus need käivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimased 24h analüüsinud, miks yela pilditöötlus nii hea on.....

 

tumblr_m9zuosvMnI1qfazdyo2_500.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sain ka oma esimese sotw võidu kätte, läheb peoks ära nüüd. On keegi mõelnud ka, kes järgmise võistluse enda kanda võtab? Võin ka ise korraldama hakata.

 

Sina see oled seljuhul. :D Ei usu, et rohkem vabatahtlike tuleb.

 

Mingi mode võiks SOTW võidud ka sinna teemasse ära lisada kus need käivad.

 

Seda ma teen ise.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas jalgpalli teema alla käivad ka jalgpalli staarid?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te arvate ideest raskendada kunstniku embleemi saamist? Või siis pigem punktide kogumist. Kunagi oli reegel, et mitte osalemise puhul läheb ~25 punkti maha. Kas see reegel kehtib ka preagu? Tean, et kunagi eksisteeris teema selle kohta, kuid ei leia seda hetkel üles. Selline idee sunniks ehk osalejaid rohkem takka.

 

Kas jalgpalli teema alla käivad ka jalgpalli staarid?

Jah, kõik jalgpalliga seonduv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida te arvate ideest raskendada kunstniku embleemi saamist? Või siis pigem punktide kogumist. Kunagi oli reegel, et mitte osalemise puhul läheb ~25 punkti maha. Kas see reegel kehtib ka preagu? Tean, et kunagi eksisteeris teema selle kohta, kuid ei leia seda hetkel üles. Selline idee sunniks ehk osalejaid rohkem takka.

 

Jah. Selle võiks kasutusele võtta.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See nädal jääb osavõtt ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga hea' date=' see nädal on teistel ka võiduvõimalust seljuhul :D[/quote']

 

Liiga jube teema lihtsalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esitage oma järgmise nädala soovitud teema samuti, päris mitmel on see ära ununenud. Ning Yela, ära võta seda teemat kui mõttetut spordiala, see on pigem just hea väljakutse ju. :D Ega ma ka ei teeks hea meelega korvpalliteemalist signatuuri, kuid nendes saab emotsiooni edasi anda ja see on minu arvates hea, parem kui lihtsalt tuim pilt. Ning avaldage oma arvamust punktide süsteemi kohta ka. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esitage oma järgmise nädala soovitud teema samuti, päris mitmel on see ära ununenud. Ning Yela, ära võta seda teemat kui mõttetut spordiala, see on pigem just hea väljakutse ju. :D Ega ma ka ei teeks hea meelega korvpalliteemalist signatuuri, kuid nendes saab emotsiooni edasi anda ja see on minu arvates hea, parem kui lihtsalt tuim pilt. Ning avaldage oma arvamust punktide süsteemi kohta ka. :P

 

Ei tea, eks vaatab kuidas aega on. Punkti süsteemi kohta niipalju, et ma sain enne 400p juba kunstniku embleemi, niiet ei tööta see värk väga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kade meel, et ise ei võitnud? :D

Asi pole kadeduses, ma olen märganud, et ühesugused pildid võidavad kogu aeg. Mis vahet neil siis on?

Kuid nägin, et see nädal tegid midagi teistsugust, suht hea pilt tundub....

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühesugused pildid võidavad sellepärast, et teemad on koguaeg ühesugused. Vahepeal nagu hakkasid need teemad huvitavamaks muutuma aga nüüd jälle mingi ''jalgpall'' ''naised'' ''loodus'' kamoon noh :D

neis signa piltides progresseeritakse ühte ikooni ehk persooni, kes siis mingi hoiakuga poosetab keset pilti mis on välja lõigatud ja uus taust taha pandud...

Kuid samas mõtlen, et signa ehk signatuur on samavõrdne nagu allkirjaga. Kas siis poleks mõtet teha endast see pilt, uus taust taha ja postitada see 500x330 mõõtmetesse.....

Arenemisruumi on palju....

Ka minu signa tegemise oskustes....


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neis signa piltides progresseeritakse ühte ikooni ehk persooni, kes siis mingi hoiakuga poosetab keset pilti mis on välja lõigatud ja uus taust taha pandud...

Kuid samas mõtlen, et signa ehk signatuur on samavõrdne nagu allkirjaga. Kas siis poleks mõtet teha endast see pilt, uus taust taha ja postitada see 500x330 mõõtmetesse.....

Ei näe nagu erilist mõtet sellel kritiseerimisel. Sinu enda töö on täpselt sama tehnoloogiaga tehtud nagu sa kirjeldasid teiste töid, kuid siiski jäävad sulle teiste tööd niivõrd palju jalgu. Kui sellist stiili signatuurid on sinu jaoks liiga mainstream, siis miks sa ise sellist jama toodad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.