Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

Ei näe nagu erilist mõtet sellel kritiseerimisel. Sinu enda töö on täpselt sama tehnoloogiaga tehtud nagu sa kirjeldasid teiste töid, kuid siiski jäävad sulle teiste tööd niivõrd palju jalgu. Kui sellist stiili signatuurid on sinu jaoks liiga mainstream, siis miks sa ise sellist jama toodad?

jama või mitte

mina teen täpselt omamoodi neid pilte ja ma ei saaks tõmmata võrdusmärke teiste piltidega

kui soovid kritiseerida minu pilte, siis tee seda, ma pigem ootangi seda, seeläbi saangi areneda

Võistlustööd on suhteliselt ühesugused.. kuid on ka erandeid

See oleneb küllaltki teemast

 

Kui teemaks on ringid, kolnurgad või loomad, siis loomulikult raskem neid nägusid tuua pildile...kuid

võimalik...

 

Pildiltki näha, kui sarnased need pildid on... Näiteks näod on kõik enam vähem keskel;olenemata teemast on toodud esile kui inimest või inimese kuju, nägu, tema ehitust.

clipboard_upped.png

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Panen enda oma ka siis üles.

mario.png

Jarmo. - http://www.upload.ee/image/2729306/mario.png

Järgmise nädala soovitud teema: loomad.

 

Ise kujundad reegleid, kuid ei järgi neid? Võiks ikka ise teha.

 

Kes tahab, siis siin on 99% sarnane signatuur olemas (+ PSD fail), muuda vaid parameetreid.

 

Uuri lähemalt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene punkt.

Lubatud on vaid enda tehtud signatuuridega osavõtmine!

 

Ma ei näe seal reeglilisa, et tutorialite põhjal tegemine oleks lubatud.

 

Kuid samas kui nüüd inimlik olla siis iga signatuur on tehtud mingi tutoriali põhjal.

Midagi on tutorialist meelde jäänud ja kasutatud signatuuris.

 

I see no problem.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga seal on ju PSD fail ka juures, muudab ära vaid paar puntki ja ongi olemas pmst..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei näe samuti probleemi. Jah, ma kasutasin seda tutorialit, kuid mitte PSD faili, kellel soovi, siis saadan oma PSD. Ei tea kas asi on minus, kuid minul ei lae seda PSD downloadimis linki äragi seal. Need tööd ei ole üks ühele, kasutasin küll samu ressursse (mitte kõiki) kuid kujundasin siiski töö oma maitse järgi. Ning pealegi, on teisigi, kes on kasutanud mõnda tutorialit oma sotw töö puhul, reegel selle kohta puudub. Näiteks toon Yela töö:

warhammercopy.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/5235/warhammertut.png

http://www.gfxvoid.com/forums/showthread.php?66013-Shiv-s-tutorial-Thread

Ei pannud seda üldse tähele.

Seljuhul Kick sotwist, tema enam ei orgunni asja ja punktid nulli.

Sorry, aga sina ei ole otsustaja. Kui mõni juhtkonna liige seda soovib, siis palun. Laske alafoorumil ära surra, taas.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa vist väga hästi aru.

See oli lihtsalt minu arvamus mida võiks sinuga teha karistuseks, mitte otsus.

 

Kuna see, et seal on üleval ka psd fail paneb kahtluse alla kõik sinu senised SOTW tööd.

See, et sa ennast õigustama hakkad tundub kuidagi lapsik.

Ma olen kindel, et leidub ka keegi teine kes tahaks seda asja korraldada, kindlalt ei sure asi välja.

 

Mis Yela tutorialisse puutub - see pole isegi loetav/nähtav.

Seega esitad valesüüdistusi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui keegi laseb selle PSD faili, mis selles tutorialis välja on toodud upload.ee'sse näiteks üles, siis olen ka enda PSD nõus avaldama siin teemas. Endal mul seda PSD faili ei õnnestu ka kõige suurema tahtmise juurses kätte saada. Ja kui need on tõesti niivõrd sarnased, siis ei jää mul midagi muud üle kui end sellest võistlusest diskvalifitseerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jama või mitte

mina teen täpselt omamoodi neid pilte ja ma ei saaks tõmmata võrdusmärke teiste piltidega

kui soovid kritiseerida minu pilte, siis tee seda, ma pigem ootangi seda, seeläbi saangi areneda

Võistlustööd on suhteliselt ühesugused.. kuid on ka erandeid

See oleneb küllaltki teemast

 

Kui teemaks on ringid, kolnurgad või loomad, siis loomulikult raskem neid nägusid tuua pildile...kuid

võimalik...

 

Pildiltki näha, kui sarnased need pildid on... Näiteks näod on kõik enam vähem keskel;olenemata teemast on toodud esile kui inimest või inimese kuju, nägu, tema ehitust.

clipboard_upped.png

 

Eemaldasin sind häiriva näo, better?

possibleemine_copy.png

 

Tutorialide järgi tegemine ei ole mingil määral keelatud, niiet ma ei saa aru mida te hüppate, alguses nagunii teevad kõik tutide järgi.

 

See nägude jutt tõesti jube, sest igaühel on oma stiil ja proovitakse erinevaid asju ja kui sul on veel kindel teema, et mingi näitleja siis tulebki ta nägu sinna mitte tema perse millejärgi teda ära ei tunneks, ise muidu Rihanna tunneks pepu järgi ära küll :3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arts, ma ei saa aru kuhu sa jõuda üritad siin praegu? Toon lihtsa näite eelmise nätala SOTW'st mille teemaks oli ''Näitlejad''

Võtame näiteks jarmo töö.

Watson..png

Ja nüüd sinu oma.

sotw.png

 

Need näopildid võidavad just seetõttu, et nad on proffessionaalselt valmis tehtud ja teemad ei anna ka eriti võimalust teistsuguseid signatuure teha (Näiteks: Lauljad, Näitlejad, Iidolid jne).

Aga sina? Tegid kolmest naisest mingid udused kuubikud ja ei jätnud ühtegi vihjet sellest, et mis näitlejatega tegu on. Isegi nägu pole näha. Samas vaata Jarmo oma, sinu oma kõrval on see meistriteos. Valgustus on pigas, render blendib tagataustaga ja on ka ilusti aru saada, kellega tegu on. Sinuomal kõik need omadused puuduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui reeglites on kirjas, et lubatud on vaid postitada enda töid, siis milleks postitada töö, mis on 99% kopeeritud kellegi õpetuse pealt?

 

Ma ei väida, et tutorialite kasutamine on mõttetu. Ma ise teen ka palju asju tutorialite järgi, sest nii õpib kõige rohkem. Kuid ma ei arva, et see oleks teiste suhtes aus, kui postitatakse 99% kopeering. See signatuur, mille sa postitasid - seal puudub igasugune sinu omapära ja isiklik stiil. Teema eesmärk on ikkagi hinnata, kuidas keegi enda oskuseid mängu paneb ja oma stiili välja toob? Eks see jääb sinu enda otsustada, kas võtad selle nädala võistlusest osa või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui reeglites on kirjas, et lubatud on vaid postitada enda töid, siis milleks postitada töö, mis on 99% kopeeritud kellegi õpetuse pealt?

 

Ma ei väida, et tutorialite kasutamine on mõttetu. Ma ise teen ka palju asju tutorialite järgi, sest nii õpib kõige rohkem. Kuid ma ei arva, et see oleks teiste suhtes aus, kui postitatakse 99% kopeering. See signatuur, mille sa postitasid - seal puudub igasugune sinu omapära ja isiklik stiil. Teema eesmärk on ikkagi hinnata, kuidas keegi enda oskuseid mängu paneb ja oma stiili välja toob? Eks see jääb sinu enda otsustada, kas võtad selle nädala võistlusest osa või mitte.

seda sama püüan ka mina öelda, sellepärast ma selle näo teema tõingi


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui reeglites on kirjas, et lubatud on vaid postitada enda töid, siis milleks postitada töö, mis on 99% kopeeritud kellegi õpetuse pealt?

 

Ma ei väida, et tutorialite kasutamine on mõttetu. Ma ise teen ka palju asju tutorialite järgi, sest nii õpib kõige rohkem. Kuid ma ei arva, et see oleks teiste suhtes aus, kui postitatakse 99% kopeering. See signatuur, mille sa postitasid - seal puudub igasugune sinu omapära ja isiklik stiil. Teema eesmärk on ikkagi hinnata, kuidas keegi enda oskuseid mängu paneb ja oma stiili välja toob? Eks see jääb sinu enda otsustada, kas võtad selle nädala võistlusest osa või mitte.

 

Asi oleks ebaaus siis, kui ainult valitud inimesed võiksid tutorialeid kasutada. Aga kuna neid leiab igaltpoolt ja neid võivad kasutada kõik, siis mina probleemi ei näe. Igaühe oma asi mille järgi oma töö teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi oleks ebaaus siis' date=' kui ainult valitud inimesed võiksid tutorialeid kasutada. Aga kuna neid leiab igaltpoolt ja neid võivad kasutada kõik, siis mina probleemi ei näe. Igaühe oma asi mille järgi oma töö teeb.[/quote']

 

+1

 

Kõik üritavad tarka panna siin aga pole keelatud tutorialide kasutamine, niiet mida te seletate siin ma ei mõista. Igaüks ise teab kuidas teeb ja kui mingi algaja üritab ilma tutorialita siin võita siis hoian põialt neile, sest see pole võimalik. Nii õpidki ära nupud ja nipid alguses. Arts pliiiiis lõpeta oma näo jutud ära, pole nii lolli juttu siin varem kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina aru ei saa, kuidas läheb Tonighti töö kokku Halloweeniga..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina aru ei saa, kuidas läheb Tonighti töö kokku Halloweeniga..

Hääletusse see töö ei lähe ning lasin posti kustutada. Kuna reeglikohaselt on niiöelda "nalja" signatuuride tegemine keelatud! Arvestatakse spämmina! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna on viimane päev oma tööde esitamiseks, edu kõikidele osalejatele. Ise sel korral osa ei võta.

 

Väga hea, ongi suurem võimalus teistel võita. Üks proffesionaal vähem. :D

Ega ma selle "võitmise" all ennast ei nimeta, kuna minu töö on vast kõige halvem.. enam muuta ka ei saa. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juhin tähelepanu reeglimuudatusele, nimelt nüüdsest kaotavad mitteosalejad 25 punkti. Ning kui oled kogunud 400p siis ei saa enam automaatselt embleemi, vaid pead tegema vastavasse alafoorumisse avalduse. Reegel läks käiku sellenädalase sotw'iga seega osad juba kaotasid punkte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yep, nii on ja nii nüüdsest ka jääb.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.