Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

Mhm, saaks õigused siia alafoormi oleks vähe mõnusam ja lihtsam majandada siin oleks suht mahe (mitte üldmodeks) aga ma arvan, et kui teha siis panen alles võistluse esmaspäevast käima kuna hetkel on pm nädalalõpp ja ma ei taha, et nädala parim signa oleks mingi väga imelikel kuupäevadel, ilus on kui E-R Osalmine ja L-P hääletamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm, saaks õigused siia alafoormi oleks vähe mõnusam ja lihtsam majandada siin oleks suht mahe (mitte üldmodeks) aga ma arvan, et kui teha siis panen alles võistluse esmaspäevast käima kuna hetkel on pm nädalalõpp ja ma ei taha, et nädala parim signa oleks mingi väga imelikel kuupäevadel, ilus on kui E-R Osalmine ja L-P hääletamine.

 

this


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm, saaks õigused siia alafoormi oleks vähe mõnusam ja lihtsam majandada siin oleks suht mahe (mitte üldmodeks) aga ma arvan, et kui teha siis panen alles võistluse esmaspäevast käima kuna hetkel on pm nädalalõpp ja ma ei taha, et nädala parim signa oleks mingi väga imelikel kuupäevadel, ilus on kui E-R Osalmine ja L-P hääletamine.

 

Mõtlen samamoodi, räägi äkki Henryga ?


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jh võtke kohe ühendust Henry-ga sooviks juba uusi signasi ja värke särke teha see näpster tegeleb nendega nii vähe. tal nagu ei lubataks arvutis olla vmidagi.

(ei ole mõeldud solvanguks.)

 

Ma solvusin enam, kui lootsin. Mina kui laisk inimene ei pea kuupäevadest lihtsalt kinni. Kui pühapäeval pole veel õigusi käes Dramal, siis ma jätkan ise. Annan endast parima.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võiks battle'id ka teha, võitja saaks nt 25-50P või midagi taolist? Huvitav oleks vaadata.

 

See läheks käest ära, sest iga noob teeks battlet omavahel ja siis oleks kõigil embleem. Aga mingieag oli see battle teema üleval küll ma mäletan, kui ma veel kunagi tegin siin. Kui keegi tegeleda viitsiks sellega, siis võiks niisama kah teha ju ajaviiteks ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Le Borne postitatud signatuur läheb küll väga selle nädala teemaga kokku, pealegi on mul kergelt selline tunne et see pole tema tehtudki üldse.

 

//fakk, ei näinud strikeri postitust :D

selle nädala teema üldse geomeetria ju :DD , miks ta sellise töö tegi ..


Ainult kuntsi alafoorumis!

 

dfgdfg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Yes, ma oskan ka googeldada.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain vist õieti teemast aru. :laugh:


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
huvitav kas mõnel inimesel on mingi puue, et ei oska nädala teemat lugeda või?

 

Mõned kohtuvad ehk esimest korda selle nimega kunstis?

 

lol


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub nii, peab hakkama vist meelde tuletama iga esmaspäev ning reede.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetke point on ilmselt selles ka, et osalejaid on liiga vähe...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kurat, mis toimub nüüd siis? Nii ei saa rallit sõita -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Te ei pea olema moderaatorid, et hostida NPS võistlust. Keegi tubli kunsti huviline võtku end kokku ja tegelegu asjaga.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavai dj netsky , ma hakkan seenädal siis pihta sellega ja kui ma ei saa teha teemasid siis annan sulle teada ja teed ise ?

 

Ye ma mõtlesingi, et peaks kellegiga numbrit vahetama, et kui keegi ei jõua, siis teen ise või vastupidi. Lõpeta reedel see viimane NPS ära ja siis aktiivselt edasi. Lükkan enda numbri ka sulle PMi, et kui vaja saad helistada ehk?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.