Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

No, aga mis ma parata saan, et ma olen teistest erinev ? Haters gonna hate, mind ei koti. Eks ma lihtsalt enam ei vaata, ega postita siia.

 

Aga noo, üks asi huvitab mind.. mis see teile annab, et te siin prääksute ja vihastate. Ajalugu muuta ju ei saa ?? Mis te tahate siis, et lähen kellegi juurde ja ütlen oi, lähme nüüd ja tapame selle venna ??? Funni peab saama.

 

 

vot see on hea uudis

 

aga kes käsib sul lasta ennast ära tappa? mine tapa teisi parem? vaata kaua vastu pead enne kui surma saad?

 

ja teiste tuju paremaks tegemiseks ei pea ka hackima, kasvõi aita teisi mängijaid? tee mingi masin korda, sõiduta teisi mängijaid ringi, anna neile üleliigseid asju mis sul on?

 

Kui ainult saaks :( . Tulemused on näidanud, et kui kellegi juurde lähed, ütled friendly, siis sind lastakse ikkagi maha. Ainult siis saad kellegile nn "sõbraks" hakata, kui hakakd trollima, lased troll laulu vms, siis lihtsalt naeravad ja ütlevad: "Yo, what the fuck" vms.

 

Pealegi, Lingor Island mulle ei meeldi :D Chernarus on parem. No davaj, olge siis lõbusad, ma enam teid ei sega.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks ma lihtsalt enam ei vaata, ega postita siia.

Aga noo, üks asi huvitab mind.. mis see teile annab, et te siin prääksute ja vihastate.

 

Näe, saime sinust siit teemast lahti. Enam ei pea su stuffspawneri kasutamise juttu kuulama jne.

 

Seega mission accomplished.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht kindel, et hakatakse just stuffspawneri kasutajaks kutsuma.

 

Kõik on võimalik. Kuni tõestust ei ole ärge vinguge? Mina usun, et Megahit ei kasutanud mingit spawnerit.

 

Isegi minuga hakati vinguma, kui ma mc-s x-ray vana kirstud tühjaks tegin....


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Matiradik, mina pidin olema see, kes kasutas seda, kuid ei kasutanud :D Mega oli see, kes vingus minu kallal, et ma olevat kasutanud.

 

Näe, saime sinust siit teemast lahti. Enam ei pea su stuffspawneri kasutamise juttu kuulama jne.

 

Seega mission accomplished.

 

Ootan rõõmuga veel oma küsimusele vastust :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ainult saaks :( . Tulemused on näidanud, et kui kellegi juurde lähed, ütled friendly, siis sind lastakse ikkagi maha. Ainult siis saad kellegile nn "sõbraks" hakata, kui hakakd trollima, lased troll laulu vms, siis lihtsalt naeravad ja ütlevad: "Yo, what the fuck" vms.

 

sellepärast peadki ilma hackidetta mängima, siis oled ehk piisavalt osav ja kui keegi hakkab maha laskma annad ise hoopis tina :D ja kas mitte igast laule ei saa ka ilma hackidetta lasta


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No vot :D Ma ei saa lasta teda ju, kui ta mind laseb. Väljaarvatud kui ta makaroni või mõne muu hernepüssiga on.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No vot :D Ma ei saa lasta teda ju, kui ta mind laseb. Väljaarvatud kui ta makaroni või mõne muu hernepüssiga on.

 

ma ei tea, vaata youtubes frankieonpc1080p dayz videosi, tema sai küll isegi vaenulikud playerid maha lastud/ panna kartma nii, et nad oleks niipalju friendlyd et ta kontolliks situatsiooni, asi on skillis ja see et "mul on ghillie, m107 jms mul ei mõtet enam legit mängida" teema unusta üldse ära, sitt vabandus cheatimiseks imo


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei näe välja ju, kui mingi mad geimer, kes pelab hommikust õhtuni. :D Pealegi pole mul aega jännata teistega, et panna nad kartma vms, tõmban maha lihtsalt :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Renn on mingi 4-5 korda juba öelnud, et sa kasutad stuffspawnerit, samuti sa räägid, et autod ei olnud hackitud, samas autodes olid hacked relvad. Samuti ta mainis midagi, et te saite mõlemad global banni samal ajal.

 

Lõpeta see klouni mängimine, kõik teavad, et sa koodid.

Muudetud liikme megahit'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, stuffiga ei saa spawnida erladi autosi ja see kood oli ammmmu detected juba sellest ajast. Gg nub,.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul suht savi teist, ma cheadin rahus edasi.

 

watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme_large.png

 

Eks peab lootma, et vanusega tuleb mõistus koju, kui ei tule siis tunnen kaasa teile.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vaadake mis juhtub kui liiga palju mountain dew-d juua arma2oa_2012-09-19_20-50-17-23.png

 

pff kui dew teeb sellist siis mida euro shopper teeb? :D:D:D

 

kui sõper saab homme enda pyssi myytyd siis ta ostab minu ja siis ma saan tulle PELAMA TEIEGA! :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jorks, võime pela siis teha. Tavaliselt pelan mina Rene-ga ja mingi 2 tüüpi veel vahel. Aga jah. Sinu otsustada suht.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poisid pakun teile välja HV.ee serveri, tulge osutage vastupanu jne.

 

IP: 90.191.189.155

 

Server on private hive ning omab ~70 sõidukit nendest 1 SUV ja 3 kopterit.

 

Häkkidega pole mõtet sisse tulla, insta ban koheselt ning kui on kahju tehtud kellegile siis ka rollback.

Andmebaasi backup iga 30min tagant.

 

Rohkem infot meie foorumis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi veel mängib seda?

 

:D

yks kysimus on, kes teab siis plz vastake.

et kas kui ma ostan ära kas siis näitaks yhes serveris saan mingi sniperi, chillie...

siis kui lähen teisse random serverisse kas seal mul need samad asjad olemas? või ainult yhes ja samas serveris on?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.