Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

tänane saak siis: http://www.upload.ee/image/2656045/arma2oa_2012-09-06_03-36-28-55.png

Kotis on veel L85 kah mille ma leidsin heli crash sitelt koos ghilliga:D

ülejäänud relvad lihtsalt telkidest saanud mis on kuhugi random kohta pandud, näiteks quarrysse v3s-i taha oli pandud üks telk kus oli gps, rangefinder, autojuppe jms

skalisty islandil 3 telki kus oli nightvisioneid rangefindereid

as50-d ja ülejäänud relvad leidsin siis kui läksin metsa liha küpsetama ja kuuse all oli telk jälle :D

 

lucky meh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

läksin lampi mingi berezino juurde väikse künka otsa mõtlesin mida edasi teha kui kuulsin sõiduki häält, hetk hiljem sõitsiki sinine van mööda must ja jäi seisma, as50-ga juht maha ja korras, aga see pole veel kõik, sinise vani järgi tuli mingi tüüp bussiga ka veel, selle lasin kah maha: tasuta 2 sõidukit :D

+ vani juht oli igast hacked stuffi täis paksult (3 statchel charge, as50 tws, radio jms)

 

hiljem veel see:

2012-09-11_00002.jpg

WUT


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
läksin lampi mingi berezino juurde väikse künka otsa mõtlesin mida edasi teha kui kuulsin sõiduki häält, hetk hiljem sõitsiki sinine van mööda must ja jäi seisma, as50-ga juht maha ja korras, aga see pole veel kõik, sinise vani järgi tuli mingi tüüp bussiga ka veel, selle lasin kah maha: tasuta 2 sõidukit :D

+ vani juht oli igast hacked stuffi täis paksult (3 statchel charge, as50 tws, radio jms)

 

hiljem veel see:

2012-09-11_00002.jpg

WUT

 

traktori lasime õhku ja see kadus ära, saime motika sealt alt kätte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, lasid maha selle tüübi siis kes traktori peal? Väga lamp ikka.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel sõpsiga mingi 2 nädalat varsti jutti pelanud iga päev, väga fun senini olnud. Viimasel kolmel päeval on lõpuks ka minema hakatud, relvadest, ammost ega muust kraamist puudus pole, samuti on olemas 3 masinat, kahjuks ühe suutsin õhku lasta kuid sellest suht poh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna Thorriga troll päev. Panime old hatchbacki kokku. Siis sõidame Cherno poole, ridin dirty käis. Vaatame poole teepeal medical box. Dafuq, vaatame sisse, seal oli igat jumala relva 30tükki. Täiesti insane. Meid ei kottinud, lasime suht edasi, AS50 ja M107 käpa vahel. No siis jõudsime chernosse, mingi vend oli seal, lasin Ridin dirtyit. Vend mingi ütles, can I hop in. Lasime peale, siis kui elektros olin, avastasin 2 vend kirikus. Lasin neilie lololo songi. Vennad mingi ehmusid ära ja hüppasid pikali pinkide vahele :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Illegaalne värk. http://battleye.com/

 

Mis sul seal illegaalset? Ja btw ma ei jaga neid keysi.

 

Täna Thorriga troll päev. Panime old hatchbacki kokku. Siis sõidame Cherno poole, ridin dirty käis. Vaatame poole teepeal medical box. Dafuq, vaatame sisse, seal oli igat jumala relva 30tükki. Täiesti insane. Meid ei kottinud, lasime suht edasi, AS50 ja M107 käpa vahel. No siis jõudsime chernosse, mingi vend oli seal, lasin Ridin dirtyit. Vend mingi ütles, can I hop in. Lasime peale, siis kui elektros olin, avastasin 2 vend kirikus. Lasin neilie lololo songi. Vennad mingi ehmusid ära ja hüppasid pikali pinkide vahele :D

 

Mis sa mees mingi kardad rääkida avalikult, et stuffspawneri release tuli ja sa seda kasutad ? :S

 

Nonii, olime silluga nii tublid, et suutsime olla täpselt sel ajal mängus, kui stuffspawner detected sai ja Boom, global ban. Mina juba 2. korda :D Suht suva, 4€ uus key ja lasen edasi, mind ei peata miski :D:)

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Impressive stuffspawneri kasutamine, väga võimas.

Me suutsime juba legit rohkem autosi kokku saada kui teie, oleks soovi saaks veel juurde masinaid.

Muudetud liikme megahit'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha, Stuff juba 3päeva tagasi detected. Kui midagi ei tea, ole lihtsalt vait. Kõik on legit. Leidsime mingi vennaga kellegi kämbi Urali-ga. Rottisime relvad ja stuffi ära ja teised autod panime ise kokku.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Haha, Stuff juba 3päeva tagasi detected. Kui midagi ei tea, ole lihtsalt vait. Kõik on legit. Leidsime mingi vennaga kellegi kämbi Urali-ga. Rottisime relvad ja stuffi ära ja teised autod panime ise kokku.

 

Vaevalt. Kooder jääb kooderiks, miks peaks keegi sinult vastupidist uskuma?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Haha, Stuff juba 3päeva tagasi detected. Kui midagi ei tea, ole lihtsalt vait. Kõik on legit. Leidsime mingi vennaga kellegi kämbi Urali-ga. Rottisime relvad ja stuffi ära ja teised autod panime ise kokku.

 

Keegi ei usu sind nagunii, põhjusega.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hah megahit. Eks viska stuff peale, vaata mis battleeye sulle selle peale ütleb. Ühtegi undetected häkki pole praegu. Kui sa midagi ei tea, siis palun, palun, palun ole vait. Nüüd ära hakka rääkima, et sa pole minusugune kooder. Äkki ma olengi teistest inimestest erinev ? Samad sõnad mis Reneel. Mida kuradit ma teen, kui mul mingi M107, M9 SD, ghilli, range, NV. Lähen mingi venna juurde ja lasen end ära killida või vajutan hoopis respawn ?? Sellel ei näe ma mõtet. Ma mängin DayZ, et saada funni. Ma ei kasuta häkke enda kasuks, et telen kellegi selja taha ja lasen kohe kuuli näkku. Kasutan, seda, et trollida. Käin teiste vendade juures, lasen trololollo songi ja annan neile geari. Ma teen teiste inimeste tuju paremaks, mitte halvemaks, nagu sa teed. Näed on Lingori saarel kedagi teist. Annad kohe tuld. Mis mõtet sa sellel näed ? Ohho, saad humanitit juurde ja mingi murderi ?

 

Saa aru lihtsalt, see, et ma kord koodisin ja proovin neid, ei tee mind kohe koguaekseks kooderiks nagu spunge ütles. Kui sa mind vihkad, siis miks sa seda välja pead ütlema. Aga noo, mina ei saa midagi selle vastu parata, haters gonna hate. Midagi ei saa teha.

 

Ei kavatse enam teie haterite komentaaridele vastata. Ei mõjuta see enam mind. Whinege nii-palju kui soovite.

 

Gl & Hf.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühtegi undetected häkki pole praegu.

vot see on hea uudis

 

aga kes käsib sul lasta ennast ära tappa? mine tapa teisi parem? vaata kaua vastu pead enne kui surma saad?

 

ja teiste tuju paremaks tegemiseks ei pea ka hackima, kasvõi aita teisi mängijaid? tee mingi masin korda, sõiduta teisi mängijaid ringi, anna neile üleliigseid asju mis sul on?

Muudetud liikme jimaway'i poolt

Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga kes käsib sul lasta ennast ära tappa? mine tapa teisi parem? vaata kaua vastu pead enne kui surma saad?

 

ja teiste tuju paremaks tegemiseks ei pea ka hackima, kasvõi aita teisi mängijaid? tee mingi masin korda, sõiduta teisi mängijaid ringi, anna neile üleliigseid asju mis sul on?

 

Ta on 12, seega meie tema loogikast aru ei saa.

Lihtsalt loobib vabandusi siin, et miks ta hackib.

 

Ning noh, ega Renni postitustest ei pea kaugele vaatama, et aru saada, kas te hackite.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on tüüpiline 12 aastane, koodib. Koodid et spawnida teistele asju? Mis krdi mõttega sa rikud mängu mõtte ära? Ausalt, päris mõttetu vend oled.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah megahit. Eks viska stuff peale, vaata mis battleeye sulle selle peale ütleb. Ühtegi undetected häkki pole praegu. Kui sa midagi ei tea, siis palun, palun, palun ole vait. Nüüd ära hakka rääkima, et sa pole minusugune kooder. Äkki ma olengi teistest inimestest erinev ? Samad sõnad mis Reneel. Mida kuradit ma teen, kui mul mingi M107, M9 SD, ghilli, range, NV. Lähen mingi venna juurde ja lasen end ära killida või vajutan hoopis respawn ?? Sellel ei näe ma mõtet. Ma mängin DayZ, et saada funni. Ma ei kasuta häkke enda kasuks, et telen kellegi selja taha ja lasen kohe kuuli näkku. Kasutan, seda, et trollida. Käin teiste vendade juures, lasen trololollo songi ja annan neile geari. Ma teen teiste inimeste tuju paremaks, mitte halvemaks, nagu sa teed. Näed on Lingori saarel kedagi teist. Annad kohe tuld. Mis mõtet sa sellel näed ? Ohho, saad humanitit juurde ja mingi murderi ?

 

Saa aru lihtsalt, see, et ma kord koodisin ja proovin neid, ei tee mind kohe koguaekseks kooderiks nagu spunge ütles. Kui sa mind vihkad, siis miks sa seda välja pead ütlema. Aga noo, mina ei saa midagi selle vastu parata, haters gonna hate. Midagi ei saa teha.

 

Ei kavatse enam teie haterite komentaaridele vastata. Ei mõjuta see enam mind. Whinege nii-palju kui soovite.

 

Gl & Hf.

Tundub, et sa peaksid klounina tööle hakkama mitte arvutis Dayz's teisi lõbustama, saad ehk pappi ka selle eest irl ja ei pea koguaeg 4 euri viskama uue cd-key jaoks


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.