Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Emm kui ma laen selle http://thepiratebay.se/torrent/7310976/Arma_II_CO___OA_1.60_-_DayzMod_Online_100__

kas ma saan siis days multiplayerit või singelplayerit mängida ???

mõned ütlevad et töötab, ja mõned ütlevad et ei tööta..

http://www.youtube.com/watch?v=2cD6UyDQOio

Tee selle järgi vaata kas töötab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks rämedalt leida heli crash site. Vb täna lähme otsima Kitse ja Robertiga.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nii väga tahaks seda mängida, aga scumbag läpakas on liiga nõrk.

Mis juhtub kui sa surma saad? Kaotad kõik oma asjad ära ning algab uuesti vms?

Täpselt nii. ärkad uuesti mere ääres, ilma asjadeta.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oota multiplayerit saab ilma steamita ka pelada?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks ka pelada kellegagi koos -.-


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile oli üpriski fun, logisin u15 sisse ning sain surma kuna mingi bug oli, alustasin uuesti, olin elektro juures, käisin deer standis, sain AK endale, läksin sniper hillile, nägin mingit tüüpi sprintimas ning kuulsin lasku, läksin vaikselt tema poole ning leidsin laiba, tühi oli kahjuks.

Veidi maad edasi nägin tüüpi maas, hakkasin kõmmutama ning tüüp logis välja, läksin sinna, võtsin sniperi ülesse ning lasin leebet, veidi aja pärast oli jälle kuulda püssi pauku, nägin samat tüüpi, tõmbasin maha ära ning läksin lootima, kõrvalt kuskilt tõmmati sniperiga kuuli kohe, fml. Läksin teise serveri ning ootasin ühte HV tüüpi, et tuleks appi, aga jooksin verest ennem tühjaks ning surin, pärast tulin suure ringiga sinna tagasi ning lootisin oma asjad ära. Hiljem sain 2 HV tüübiga kokku ning hakkasime trippima ringi kuni kella neljani.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise täna kitsega pela õhtul. Kui keegi soovib liituda, siis lisage kitse skype.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma liitun sinuga Karm õhtul :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DayZ särgid:

http://dayzmerch.com/

 

Ise pole veel kitsega DayZ läinud... Ootame mängijaid juurde.

 

// Igatahes saime K1NGEN!'ga siis pelama, aga kahjuks ta meid ei leidnud... Kitsega aga me pelasime edasi, eelmine kord sain siis surma aga nüüd käisime kitsgea ühes suuremas linnas ja saime tikud ning mina sain endale Makarov'i ja sellele 5 magi. Muidu kui kedagi huvitaks, siis ma võiks avada sellise DayZ päeviku sarnase teema, kus kirjutan enda seiklustest Chernarus'is ehk siis selles DayZ külas/linnas.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidagi peaks saama arma free versiooniga ka, aga täpselt ei tea kuidas.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
DayZ särgid:

http://dayzmerch.com/

 

Ise pole veel kitsega DayZ läinud... Ootame mängijaid juurde.

 

// Igatahes saime K1NGEN!'ga siis pelama, aga kahjuks ta meid ei leidnud... Kitsega aga me pelasime edasi, eelmine kord sain siis surma aga nüüd käisime kitsgea ühes suuremas linnas ja saime tikud ning mina sain endale Makarov'i ja sellele 5 magi. Muidu kui kedagi huvitaks, siis ma võiks avada sellise DayZ päeviku sarnase teema, kus kirjutan enda seiklustest Chernarus'is ehk siis selles DayZ külas/linnas.

 

Jep, nii see oli :D :D :D Kitseke juhatas mind igalepoole, läksin nii nagu ütles, lõpuks mapist välja :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli suht chill päev, vihm kadus siis kadus ka lag.

Hakkasin niisama trollima elektro juures ning sniper hilli juures jooksin ringi ning lasin Call Me Maybe't, leidsin ühe tüübi kes kuulas laulu lõpuni ning siis andis kuuli mulle.. 2 tunni pärast liikusin samasse kohta ning leidsin ta surnuna, võtsin ta relva ning läksin elektro juures olevale mäele ning hakkasin inimesi tapma. Lõpuks leidsin 3'mese grupi ning tapsin ühe alguses, samalajal läksid 2 tüüpi hospitali katusel pikali ning varjusid. Hakkasin siis neid campima kuniks üks lasi jalga ja hakkas minu poole liikuma, muutsin oma asukohta veidi ning tegin backfucki kui ta jõudis minu vana koha juurde, sain full equip'i endale, pole vaja enam millegi pärast muretseda. Läksin siis eemale veidi ning panin mängu alla, et mappi vaadata ja kui tagasi mängu tulin olin surnud... naasesin sinna mingi aja pärst ja ime kombel oli laip ikka seal, võtsin kõik asjad ning lasin jalga, kui minekut tegema hakkasin siis sain seljatagant kuuli, aga piisavalt kaugel olin ja panin bandage peale. Läksin ringiga tagasi ning tapsin tüübi ära, sain veel looti.

Today was a good day.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.