Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

eus^^;2419547']Kui keegi su kõrval seisab siis tema saab osa XP ja sa ei saagi lvl 2 lmao..

olgu, selles vb asi oligi siis.

________

Muidu veel üks küsimus rahvale, nimelt alustasin oma smurf kontoga EUNEs ja ei tahaks väga oma 1-2 kuud sinna panna, et lv 30 saada, seega mõtlesin et ostan XP boost, aga milline oleks kõige mõtekam?

 

Siin ka mingi õpetus:

, ostan nagu päeva boosti ja siis xp ja saan double :D

 

Aga mida ise soovitate? milliseid booste ja kuidas


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold V 60 lp, hästi läheb, eesmärk oli see season goldi saada, kuid nüüd arvan, et võiks juba plati minna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

threshi vaim tuli uuesti sisse, lol swag obey yolo tõmbasin lee sini hüppe pealt kinni, kui vend wraithsidesse teel oli... next level madlife XDd. kogu aeg unustan lolreplay käima panna mängu alguses...

 

kust te neid curse keysi saate koguaeg, tahaks ka ära proovida mis asjaga tegu

 

mina sain enda oma redditist, kuid mingi päev peaks tulema mulle e-mailile paar koodi. peaks vähemalt nendele, kes aktiveerisid koodi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, mul oli darius support, päris hea isegi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oli support [Tresh] aga lõpuks ikka, carrysin ainukesena teami, seis oli: 27/3/15 No maeitea, samahästi võiks tresh ise ADC olla... Mitte mingi support

 

Spellid võiksid ad-ga scaleda siis küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt närvi ajab selline tiim et oled op alguses ja siis suudetakse keegi nii ära feedida ja siis tuleb see feeded up chemp su juurde 2 spelli ja oled dead... Mul just juhtus see..

Katarina op neil ja darius ka oli ... Suudsin ainukesena pool elutest maha võtta ja ss nad lihtsalt killisid mu.. Teised isegi ei hitinud :fp:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuld 4 promod 3 kord feilind :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa metsas päev oma EUNE smurfiga, kuidas te seal üldse üle elastie selle. Accil 1W/4L, no cmon, kas tiimis on meelega feederid või feederid. Mängiksin parema meelega seal 4vs5, kui nende feederitega.

 

Ja isegi kui ma carryn mängu ära, siis ma ei saa enemy feeded venda maha, kelle skoor 21/3.. võimatu.. maiteagi kuidas ma seal eunes ennast lv 30 teen.. Tundub nagu mängiksin seal 6 aastastega.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kassa ikkagist väga nõrk.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa metsas päev oma EUNE smurfiga, kuidas te seal üldse üle elastie selle. Accil 1W/4L, no cmon, kas tiimis on meelega feederid või feederid. Mängiksin parema meelega seal 4vs5, kui nende feederitega.

 

Ja isegi kui ma carryn mängu ära, siis ma ei saa enemy feeded venda maha, kelle skoor 21/3.. võimatu.. maiteagi kuidas ma seal eunes ennast lv 30 teen.. Tundub nagu mängiksin seal 6 aastastega.

Sa virised ikka eriti huvitavate asjade üle LoLis. Normalite W/L ratio, uute mängijate skill.

Saa aru, uued mängijad peavadki halvad olema. Ise oled ka halb.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa virised ikka eriti huvitavate asjade üle LoLis. Normalite W/L ratio, uute mängijate skill.

Saa aru, uued mängijad peavadki halvad olema. See kui sa aasta ja rohkem pelanud oled ja ikka kuskil bronze/silver istud, vot see tähendab, et oled halb.

Mu üks mainidest on silver3, plaanis kuld v ära teha. Lugesin just kuskilt, et kui normal W rohkem kõvasti, siis tulevadki head tiimid koguaeg, et systeem nii vsm. Pean leidma nüüd paar vana, kellega paar võitu teha

 

E:/ mängimist alustasin 2013 novembri lõpus.

Selleks on mul:

1) EUW - unranked

2) EUNE - Silver III - 23-26LP per game

3) ja nüüd mu smurf

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu üks mainidest on silver3, plaanis kuld v ära teha. Lugrsin just kuskilt, et kui normal W rohkem kõvasti, siis tulevadki head tiimid koguaeg, et systeem nii vsm. Pean leidma nüüd paar vana, kellega paar võitu teha

 

Eriti huvitav on lugeda kuidas sa koguaeg tiimide üle kurdad, aga ise pead endale inimesi otsima, et ladderil tõusta. Endale ei hakka pähe, et pigem ise oled halb? Selle asemel, et teiste üle viriseda, võiksid selle energia ehk enda arenemisse suunata.

 

/// Alustasid mängimist alles pmst 2013 dets, istud EUNE S3 ja tegid uue kasutaja. Pole mõtet tiimide üle viriseda, kuna sa ise oled samasugune bottom nagu need, keda sa flamed.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti huvitav on lugeda kuidas sa koguaeg tiimide üle kurdad, aga ise pead endale inimesi otsima, et ladderil tõusta. Endale ei hakka pähe, et pigem ise oled halb? Selle asemel, et teiste üle viriseda, võiksid selle energia ehk enda arenemisse suunata.

 

Ma ei ole halb:D ma olen Hea. Eks ma lasen tiimiga 10W teha ja siis annan uued tulemused, kuidas läinud.

 

Aga oletame:

1) sa võidad oma lane, saad seal 2-3killi

2) samal ajal ntx bot lanes on meil draven 0/20

3) siis läheb 20/0 enemy Mid lane ja teeb 2 laksu ja meie tiimi mid laner kutu

4) varsti jõuab juba 25/0 vend minu juurde ja mina olen ntx 5/0, ma võitsin lane juu, aga ei kui su oma tiim fedib vastase ülesse, siis selle oma lanega sa ei tee midagi ja kui peaks enemy sind nägema, siis ma oletan 3 laksu ja kellad

 

Okei.. Teamfightis võib juu selle feeded venna maha saada ja siis teha ace ja nii edasi kuni win, aga ei ARVAD ET TIIM TULEB KOKKU? Eip, igaüks läheb oma suunas ja siis teed seal 3vs5 ja võidad? Eip, feed vend võtab yksi ka kinnisilmi meid 3 maha.

 

70% minu pelad on sellised, oma lane võidan ma 80% mängudest, aga see ei aita..

 

Peab olema koostöö et võita, focus, wardid..

 

 

E:/ see et ma silveris istun, on sp kuna ma mängin rohkem normalit, iseenesest pean ma oma võimeid plati tasemele, silver 3 on easy mulle, ma carryn lebolt kulda sealt, lihtsalt prgu on tegemist, aga võin proovida paari nädala pärast ja teha kulda

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võin kihla vedada, et kui ma sinuga duo teeks(PoleNime), siis oleksid sa täpselt sama vilets nagu kõik teised nii sinu kui vastas teamis ning ma jõuaks su vigade kohta terve raamatu kirjutada enne mängu lõppu. Kuidas sulle kohale ei jõua, et team ei ole kunagi su elos süüdi ja sinu järjepidev halamine tähendabki seda, et sa oled täpselt seal kus sa olema pead. Kui sa arvad, et sa leiad normaalseid inimesi või teame lõpuks diamondis, siis sa eksid. Igas divisionis on üks ja sama reegel "solo Q" see tähendab SOLO PLAY(daah). Julgen oletada, et vähemalt 90% solo q playeridest ei koti ei sina, ei su elo ega ka nende mängu skoor. Solo Q ongi puhas egoistlike playerite nurk. Kedagi ei koti miski peale lp. Team playereid on harva näha, aga mida kõrgem elo, seda rohkem. Siiski ära arva, et meil kes oleme kõrgemas divisionis kui sina, ei ole selliseid probleem. Võin sulle kinnitada, et igal league of legendsi playeril on täpselt samaväärsed teamid kui sul.

 

Ja las ma ütlen ühe korra veel...

Sa ei pea võitma oma lane, sa pead võitma mängu! Seda kõike üksi, mitte teamiga. See tähendab carryimist...

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

PoleNime anna ign ja teeme normali siis ütlen, kas oled hea või halb :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.