Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

just, eelkõige mõtlesin, kuidas outsmartida enemy lanel

 

zone poke oskan, kuid ega sellega ma agressiivust ei saavuta

 

Bot lane on duo lane, sellejaoks, et enemyt "outsmartida" ja agressiivsemalt mängida peavad mõlemad duo lanerid koos töötama, kui support on mingi vigane ja passib niisama võpsis ja ootab, et midagi juhtuks on keeruline liinis üksinda dominantne olla, aga kui support osktab zoneda ja vastast koguaeg ohjes hoida, et sina saaksid enamvähem rahulikult last hittida ja oodata võimalus siis on hea. Liinis saabki dominantne olla kui te panete vastase ebamugavasse olukorda. Low-elos ei oska paljud torni alla farmida ja kasvõi shovemine torni alla on seal hea. Mõtle sellele millises positsioonis ei tahaks sa ise olla ja proovi vastane selisesse olukorda panna. Samas tuleb hinnata ka seda mis matchup bot lanes on ja kes vastastel jungle on.

 

Kui jutt juba adcdele läks, siis räägiks supportidest ka veidi.

Supportid kes farmida aitavad ehk autovad minione on minu jaoks häirivad tegelased, kuidas teil selle asjaga lood on adc mängijad?

Ma saan aru kui support teeks seda, et kiiremini level 2 saada lanel aga osad teevad seda terve kuradi laning phase ajal...

Raske on lasthitimisele keskenduda, kui suurem osa minioneid raisku läheb kuna support on nii kuradi aju ja seda teeb.

 

Niisama laning phases ei ole tõesti tore kui support basic attackidega minioneid litib, ja kui support ei taju kuidas torni all farmimine käib siis pigem torni all ka minionid puutumata jätta.

 

Kes veel ei tea kuidas torni all farmida siis:

Melee minionitele(need kes eespool on) võib lasta 2 torni hitti.

Range minionitele(tagumised) tuleb lasta 1 basic 1 torni hit ja siis basic otsa.

Kahur minionitega ma ei tea täpselt kuidas nendega on, neid ma ise lasen tunde järgi.

 

Aga mida sellest suppordile? Kui tuleb suur wave torni alla siis torni prioriteet on

Kahur > Melee > Range

 

Kui enda minioneid torni all ei ole ja tahad adc aidata siis võid range minionitele ÜHE basic attacki panna.

 

Niipalju siis minu arvamustest ja soovitustest.

Ma ei ole mingi League ekspert ja võite mind parandada.

Muudetud liikme Gabriel'i poolt

Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bot lane on duo lane, sellejaoks, et enemyt "outsmartida" ja agressiivsemalt mängida peavad mõlemad duo lanerid koos töötama, kui support on mingi vigane ja passib niisama võpsis ja ootab, et midagi juhtuks on keeruline liinis üksinda dominantne olla, aga kui support osktab zoneda ja vastast koguaeg ohjes hoida, et sina saaksid enamvähem rahulikult last hittida ja oodata võimalus siis on hea. Liinis saabki dominantne olla kui te panete vastase ebamugavasse olukorda. Low-elos ei oska paljud torni alla farmida ja kasvõi shovemine torni alla on seal hea. Mõtle sellele millises positsioonis ei tahaks sa ise olla ja proovi vastane selisesse olukorda panna. Samas tuleb hinnata ka seda mis matchup bot lanes on ja kes vastastel jungle on.

 

 

 

Niisama laning phases ei ole tõesti tore kui support basic attackidega minioneid litib, ja kui support ei taju kuidas torni all farmimine käib siis pigem torni all ka minionid puutumata jätta.

 

Kes veel ei tea kuidas torni all farmida siis:

Melee minionitele(need kes eespool on) võib lasta 2 torni hitti.

Range minionitele(tagumised) tuleb lasta 1 basic 1 torni hit ja siis basic otsa.

Kahur minionitega ma ei tea täpselt kuidas nendega on, neid ma ise lasen tunde järgi.

 

Aga mida sellest suppordile? Kui tuleb suur wave torni alla siis torni prioriteet on

Kahur > Melee > Range

 

Kui enda minioneid torni all ei ole ja tahad adc aidata siis võid range minionitele ÜHE basic attacki panna.

 

Niipalju siis minu arvamustest ja soovitustest.

Ma ei ole mingi League ekspert ja võite mind parandada.

 

minul käib last hittimine täiesti tunde järgi, nii ära harjunud juba


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.lolking.net/summoner/eune/41454715 - eile alles sain silver 1, täna juba 44 lp, kas tuleb gold ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui saad goldi' date=' siis õnnitleme oled saavutanud EUW suilver 5'e[/quote']

 

Ma olin euw silver 4, samal ajal eune kasutajas bronze 5 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt sama arvamus topelt :D Hetkel siis 71 LP mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lux nii retarded champion. ükskõik kuidas ka ei ürita ta lähedale saada, tuleb esimese asjana snare (lähedalt ei ole seda võimalik dodgeda), siis visatakse juba see välgupall järgi, siis ult ja later bitches.

 

mitte ühtegi mängu tema vastu võitnud ei ole, sest mängu lõpuks ei ole tal nagu kille ega farmi midagi, vaid ta on lihtsalt tugev XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

1148852_10201523425274466_471630558_n.jpg:D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Zediga dodged kõik luxi abilitid ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kingi mulle skin :D

 

seoses junglimisega, jube, kõik laneid olid pushitud, olin voliga, mid akali vs annie, meie akali pushis räigelt, annie koguaeg tappis ja lõpus süüdistas mind,et ma ei ganki ja aga kuidas ma gankin kui kuradi turreti alla ja annie võtaks meid 2v1 ka maha :) idioodid ikka silver playerid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin täna kassadin ranked, 10/6/17 win :) Kassadini bannid kadunud ja võib rahulikult rankis omada :D Akali vastu olin midis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dvj, keegi duoda ei taha :D? Silver 1, 74 lp olen atm, oleks vaja gold promodesse saada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

West lvl 30 kontot soovib keegi osta 10€ eest? Gold V. Ei viitsi müügi teemat teha, kiire sellega anyway.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.