Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kuidas ma adcna ei suuda oma lanei võita ma ei saa aru, järgides kõiki võtteid, tehes õigesti, enemy lihtsalt suurem AD ja tänistab mu pihta, omades mitte ühtegi mehaanilist liigutuse võtet ning laning phasis lihsalt halb

 

osta ruunid maybe.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meeletu aeg kulub sellega tiimi leidmiseks? 5minutit ootan juba:D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meeletu aeg kulub sellega tiimi leidmiseks? 5minutit ootan juba:D

Adc ja/või support kohta otsid siis leiab jube kiiresti, ootasin midi jaoks 7 minutit ques ja ei viitsinud enam rohkem oodata.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See süsteem võiks rankedi jaoks ka tulla, normal tase on nagu on minu divis


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen westi smurfi, eunes rankid nii p*rse läinud... 1/13 veigar mid phantom danceriga gg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See süsteem võiks rankedi jaoks ka tulla, normal tase on nagu on minu divis

 

Riot ütles, et neil ei ole head töötavat süsteemi selle jaoks, kuidas pick order sinna sisse mahutada. Samuti ka see, millised champid enemy valib. See on eelkõige mõeldud blind pickile.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Summoners, we are in the process of shutting down all the platform services for EUW.

Ja offline ta ongi.

 

https://twitter.com/lolstatus/

 

Mängu ajal läks maha ka veel, panin exit game andis võimaluse ainult mängu tagasi reconnectida aga ei läinud laadimislehele ehk sama leht seisis ees, ainuke mis funkas oli X'ist kinni, loodan, et mingi leaverbuster ära ei vääna selle eest.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uskumatu kui kettasse ajab 40 puhast flame minu pihta. Seriese teine pela, mõtlesin pohh lebo carryn ära, võtan first bloodi ja siis insta pärast backi mu support facecheckib bushi, saab surma ja siis mind divetakse, ning nii 3 korda järjest, mingite premade vendade arust on kõik minu süü kuna ma võtsin first bloodi - such logic. Pärast seda olen mina 1/3/1 ja vastaste adc 8/1/0 ja minust ilmselgelt farmi ja turretiga ees. Fun part: teamis oli lulu(support) ja kayle(top), kes leidsid et "pohh see adc, las sureb, ei viitsi seda ulti ikka raisata ta peale." ning nidalee(mid) kes sai 10 minuti jooksul heal juhul 2 speari vastasele pihta. Õnneks Good Guy Riot fucked up again ja tuli Loss Prevented.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
gg loli acc lasti üle...

 

rainis võsu on nimeks.

 

Lol'd. Rainis nii teada tegelane ju, kuidas üldse temalt konto ostsid?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.