Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Eeh, ta siiski ei ole nii op kui kõik ette kujutavad, kui ikka mängida ei oska siis ei tee Dianaga midagi ja kui ei feedi on ka kõik korras, ma sain väga hästi Dianade vastu hakkama kui mul teda veel ei olnud. Kõik on op'd tavaliselt kui keegi lutti saab, kuigi seda küll, et ta saab nerfi nüüd kindlasti, nagu iga uus hero pmslt

 

Tegin veel ühe pela, saime kotti sest shaco dc's mingi oma 10 korda? oli lvl 1 kui mina olin 11 ja nii ta läks.

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma olin ahri midis, diana vastu. olin tema vastu lvl 3eni, p2ris head dammi tegi, vahetasin 2ra, sest malphite ei saanud kenneni vastu. Malphite omas ta 2ra.

 

Kui mängida osata, siis on piisavalt OP.

 

Paljud champid on op kui m2ngida osata.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Dianat ei lubata Gamescomil mängida, sest ta on liiga OP. Varem ei ole ma midagi sellist näinud. Nuff said.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma olin ahri midis, diana vastu. olin tema vastu lvl 3eni, p2ris head dammi tegi, vahetasin 2ra, sest malphite ei saanud kenneni vastu. Malphite omas ta 2ra.

 

 

 

Paljud champid on op kui m2ngida osata.

 

Samas ma tegin 1v1 top, dianaga malphile ära, see oleneb kuidas mängida oskad lihtsalt. Kõik herod on nii, et kui feedi saavad siis on op'd . Aga eks ta nerfi saab ja veidi aga mingi hull võitmatu diana ka nüüd pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin pela olin Blanc ja Diana oli midis vastu, sain väga hästi hakkama. 5/0 oli mu skoor midis ja noh mängu lõppedes 10/4 , tiim feedis ära siiski ta aga sain hakkama ilusti, topis sai shen feed ja mäng kaotatud, väga masendav tiim oli endal, meie diana ei osanud apsull mängida ja meie jungle amumu ei saanud gankides vist ühtegi pulli pihta, ütles et tal on pohmakas-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Katale on jan ta t2ielik couter ja kui veel teed ta pool tangiks siis no problem to win. Sama mis galioga. Kuigi ta topis ikkagi parem minu arvates.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
SA EI OLE 1300 FAKK KYLL. Sa mingi 1100 elo, 1300 peale ei saa sa nii pea.

 

Yela, v6itsin midis LeBlancica?

 

How?!?! You must be good :D

No point oli selles, et Diana vastu, ta on nagu nii OP, et võimatu võita ju :O Tuleb lihtsalt osata mängida ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No point oli selles, et Diana vastu, ta on nagu nii OP, et võimatu võita ju :O Tuleb lihtsalt osata mängida ;)

 

Eks n2is, tulen 22 eestisse, siis n2en ka kui OP see diana on.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.