Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Mis bug neil oli siis?

 

Otsisid mängu, siis viskas selle kinni, panid siis uuesti ja ütles, et sa juba mängus. Reset LoLi launcherile ja siis tuli reconnect nupp, mis vajutades halliks muutus. Ghost gamed olid, eriti närvis olin, kuna mul olid ranked ghost gamed... Siiis nad ''fixisid'' selle ära endaarust, aga tuli uuesti, veel halvem versioon sellest. Ei lasnud isegi kinni panna launcherit pidin Alt + F4 kütma . See probla oli tükkaega toimunud juba aga nad ei öelnud ka milles asi, vähemalt mitte niipea. Võiks nagu RP saada selle fuck up'i eest aga see jääb tulemata,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile mingid normid trollid team, viimastel sekonditel vahetavad summoner spelle. Pickivad gragas, fiddle. Kirjutasid, et lähevad jungel ja mid. Mängus sees ütlesid, et fiddle bot support ja gragas top. Ning nii me võidame.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Masendav team oli, aint ali oskas mängida, ei suutnud ära carryda, sest tiimi töö null ma tegin kogu töö... Udyr failis topis jõhkralt sai kurjaks ja ronis bot lanesse ja top keerati **** ... Ja nii ta läks...

Untitled.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasin ise ka eile rankedis mao junglit. Tegin rämedat head tääd. Vennad ikka mõlisesid "retard, come top" jne. feedisid kõik laned ära. Lõpuks üks-kaks teamfighti võitsime, tänu minu engagele. Siis mõistsid, et tajun pelada, enam ei mõlisenud. Aga kuna nad olid liiga fed, siis ei olnud võimalust.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lasin ise ka eile rankedis mao junglit. Tegin rämedat head tääd. Vennad ikka mõlisesid "retard, come top" jne. feedisid kõik laned ära. Lõpuks üks-kaks teamfighti võitsime, tänu minu engagele. Siis mõistsid, et tajun pelada, enam ei mõlisenud. Aga kuna nad olid liiga fed, siis ei olnud võimalust.

 

Sellist asja juhtub palju :D ranked jube koht, elo räigelt kukkunud mingite noobide pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3viat.jpg

 

pole sõnu, killi saime pm nii, et flashisin sisse enda ulti peale meie ad carryle kes 0 dmg aga pole vahet ultra slow MF-ile peale ja no luckisime ära 5 vs 1


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHA :D naiss game :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne seasoni lõppu tuleb kuskilt 200 elo välja võluda.

 

Jah ma läksin ka selle peale välja aga lootused purunesid kui mingi tohhujaaa mänge järjest kaotasin mingite debiilikute pärast :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol täna proovisin rankedit üle pika aja ning sattusin mingi sellise venna otsa kes ei oskanud junglist mõhkugi, karjus tükk aega, et ta tahab junglida nshit, läks xin'iga junglima, selleks ajaks kui ma solo topis 10 sain oli tema level 4 junglis

mängu lõpuks oli 0 ganki tema poolt ning kaotasime ära ka selle


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Usun, et ega sa ise ka just kõige paremini ei mänginud, kui vaadata, mis buildi sa tristanale

tegid :(

 

See build töötab väga kenasti aint teistmoodi tuleb mängida, kavalalt mitte lihtsalt peale lennata ja autoattackida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol ma ei saa aru miks retardid ronivad rankedi, läksin pelale, öeldi, et minnakse solo top.. teised võtsid siis midi jne ära ning tüüp ütles, et läheb midi, mid võttis siis jungleri ning tüüp ei võtnudki midi, võttis hoopis olafi ning tuli bot lane mu farmi stealima lol, gf


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ei ole veel jah nii kogend aga ma ei saa aru miks ma satun pvps kokku nagu selliste retardiega kes ei taju minna siis peale kui meid on 2 ja vastaseid üks või vastaseid 2 ja meid 3.

 

Ülekaal päris võitu ka ei tähenda kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1h pela, ranked, kaotus sest 1 vend leavis 55min peal, gg!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.own3d.tv/kristjan1337/live/389148

 

Lasime täna eestlastega aram. 3-4 tükki.

 

Homme streamin alates kell ~19:00. Arvatavasti siis samuti arami ;) Seega kui mind toetada tahate, vaadake. Igav see igatahes ei ole.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.