Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi LoL kontot soovib osta(head), siis PM. Odavalt annan muidugi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On see mingi reegel,et alati lõpeta mingi item lõplikult enne kui teist tegema hakkad?või lihtsalt mingi loll jutt

 

Loll jutt enamasti, kuigi osade asjadega on lõpetamine kasulikum.... Kui nt mängin ez sis vahest võtan peale phange'i/sheen'i kohe bt w siis suppordid nt ei lõpeta ka kohe randuini ja bootse ntx ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rankedis hero pickis pani crashi, ja sain random hero... siis pidin fiddeliga supportima, vägaa mase oli... mingit moodi võitsime :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On see mingi reegel,et alati lõpeta mingi item lõplikult enne kui teist tegema hakkad?või lihtsalt mingi loll jutt

 

No kui sa ostad gold per sec itemeid siis ei ole kasulik neid kohe kokku osta , muidu ei tule sellega raha sisse , kuna kui sul on item koos ei anna ta sulle mingit raha enam . Näiteks supid osta see health regen gold item ja see kilpkonn ja järgmisena näiteks buildi aegis vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Rankedis 4 mängu teinud, neist kõik võitnud, ilma, et ma mängiks oma peamist positsiooni. Kas mul on väga vedanud, või on jutt elohellist täielik bs?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen veidi dominioni, keegi westis pela tahab teha? Lisage Akrim kui on soovi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FFFUUU, ranked hero pickis, pani crash ja nüüd pean ootama 30min leavimise eest -.- Ei saanud oodata ka et respondiks, sest ma pidin bannima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FUCK RIOT! ( vb mõni teab milles probleem on ) -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab et kas see championi refund töötab veel?:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huvitav kas ma saaks banni kui ma paneks nende fb lehele pildi kus Phreagil peenis suus? Riot pihurite kari, fixigu bug ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ragesin selle bugi pärast mis neil oli, väga mõnus asi oli... Ootan RP gifti aga tundub, et seda ei tule .

Väike pela.

udyr.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.