Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kui jutt juba adcdele läks, siis räägiks supportidest ka veidi.

Supportid kes farmida aitavad ehk autovad minione on minu jaoks häirivad tegelased, kuidas teil selle asjaga lood on adc mängijad?

Ma saan aru kui support teeks seda, et kiiremini level 2 saada lanel aga osad teevad seda terve kuradi laning phase ajal...

Raske on lasthitimisele keskenduda, kui suurem osa minioneid raisku läheb kuna support on nii kuradi aju ja seda teeb.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ükskord olin loll, et attackisin suppordina ainult minione, siis tahtis adc afki minna, kuna ma kehv sup. aga nyyd juba 6ppind ja pigem ei puudutagi minione, vaid siis kui adcd pole. aga see ajab närvi küll kui adcna mängida.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui jutt juba adcdele läks, siis räägiks supportidest ka veidi.

Supportid kes farmida aitavad ehk autovad minione on minu jaoks häirivad tegelased, kuidas teil selle asjaga lood on adc mängijad?

Ma saan aru kui support teeks seda, et kiiremini level 2 saada lanel aga osad teevad seda terve kuradi laning phase ajal...

Raske on lasthitimisele keskenduda, kui suurem osa minioneid raisku läheb kuna support on nii kuradi aju ja seda teeb.

 

Kui nüüd jutt supportidele läks, siis räägiks jungleriteks, kes tulevad lanei fail gankima ja lükkavad su minionid edasi kui enemy on lanel veel XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mind häirib see ka kui relic shieldiga mingi leonza tuleb paneb litri minionile ja võtab ära, mulle meeldib kui mul adcna on ilus creep score XDDDDDDDDDDDD


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Müüa East level 30 Account, GOLD I! Eelmine season plat! MÜÜN AINULT TÄNA ÕHTUL HOMME PÄEVAL, HIND EI OLE SUUUR, EGA KIVIST! Küsimused mulle postkasti ja pakkumised samuti!! 62 CHAMPI! 4 runepage!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nüüd jutt supportidele läks, siis räägiks jungleriteks, kes tulevad lanei fail gankima ja lükkavad su minionid edasi kui enemy on lanel veel XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mind häirib see ka kui relic shieldiga mingi leonza tuleb paneb litri minionile ja võtab ära, mulle meeldib kui mul adcna on ilus creep score XDDDDDDDDDDDD

what...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silver 2 too hard -.- Koguaeg kõigun 0-65 lp vahel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.lolking.net/leaderboards/#/euw/1 - voidle west soloQ top2 challenger, wow.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nüüd jutt supportidele läks, siis räägiks jungleriteks, kes tulevad lanei fail gankima ja lükkavad su minionid edasi kui enemy on lanel veel XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mind häirib see ka kui relic shieldiga mingi leonza tuleb paneb litri minionile ja võtab ära, mulle meeldib kui mul adcna on ilus creep score XDDDDDDDDDDDD

 

:D :D :D wat

Relics shield savi, suured minionid jäta lihtsalt leonale, rohkem kulda.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui jutt juba adcdele läks, siis räägiks supportidest ka veidi.

Supportid kes farmida aitavad ehk autovad minione on minu jaoks häirivad tegelased, kuidas teil selle asjaga lood on adc mängijad?

Ma saan aru kui support teeks seda, et kiiremini level 2 saada lanel aga osad teevad seda terve kuradi laning phase ajal...

Raske on lasthitimisele keskenduda, kui suurem osa minioneid raisku läheb kuna support on nii kuradi aju ja seda teeb.

 

Support peaks seda siis tegema kui lanet on vaja pushida ja siis kui minion wave on sinu turreti all, et sa lasthitid kätte saaksid kergesti, et turret neid ära ei võtaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Support peaks seda siis tegema kui lanet on vaja pushida ja siis kui minion wave on sinu turreti all, et sa lasthitid kätte saaksid kergesti, et turret neid ära ei võtaks.

 

tavaliselt tehakse seda last hittimist just hullemaks turreti all

 

kas jusao e + q spin knockupib ka we?

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silver II, 91 lp no nüüd peab silver 1 ära tulema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi teab täpsemalt seda summoner nime muutmise asja, nagu ma Riotist lugesin, siis kui mingi vend pole pikka aega oma kasutajas käinud, siis saab nime omale osta, aga kaua on see aega võtab, et see nimi nagu aktiveeruks? Vms..

 

E:/ Sain teada.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nüüd jutt supportidele läks, siis räägiks jungleriteks, kes tulevad lanei fail gankima ja lükkavad su minionid edasi kui enemy on lanel veel XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mind häirib see ka kui relic shieldiga mingi leonza tuleb paneb litri minionile ja võtab ära, mulle meeldib kui mul adcna on ilus creep score XDDDDDDDDDDDD

Relicuga peabki melee sup neid võtma, kuna mõlevad saavad kulda (sina saad minioni täiskulla) ning mõlemad saate creep score +1 ning heali.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii promod :D ! Gold 2 oli mid enemy, võitsin ta kergelt annie vs kennen (mina annie).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Norm, first promo lükati plat enemy toplane, mu silver teammate feedis 1/10 ja gg :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Silver 1 :D Kobistasin last game ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.