Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

5 loss streak lol, enda lane'i võidan enamvähem ära/kaotan ühe killiga ja kõik teised lane'id kaotavad jubedalt. junglerina ka ei saa kõiki lane korraga aidata. tra kõik pingivad igas lanes ja siis olen ma süüdi, et nad surevad. kuidas see võimalik saab olla, et igas fkn mängus on vastased paremad? placementides 5-5 ja maandusin Silver V, praegu 8-14. ei tea, millal bronze kukun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
5 loss streak lol, enda lane'i võidan enamvähem ära/kaotan ühe killiga ja kõik teised lane'id kaotavad jubedalt. junglerina ka ei saa kõiki lane korraga aidata. tra kõik pingivad igas lanes ja siis olen ma süüdi, et nad surevad. kuidas see võimalik saab olla, et igas fkn mängus on vastased paremad? placementides 5-5 ja maandusin Silver V, praegu 8-14. ei tea, millal bronze kukun

 

Silvers V'st ei saa bronze kukkuda.

 

Kui on adc kes tajub mängida, meeldib support mullr väga. Kui on adc kes csida ei suuda jne, siis suht halb:D aga jah, tanky supports for tha win :P

 

Mul maru vaevu tajub adc mida teha. Thresh/Leona on nii head play makerid, et carryin adc'le kille pidevalt. Harjutan Annie ka vaikselt. Üldiselt support role sobib mulle hästi, sest ma olen mehaaniliselt väga halb ning farmimisega failin pidevalt. Mu tugevuseks ongi teadmised ja mängust arusaamine. Engage on mul ka väga tugev.

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Silvers V'st ei saa bronze kukkuda.

 

 

 

Mul maru vaevu tajub adc mida teha. Thresh/Leona on nii head play makerid, et carryin adc'le kille pidevalt. Harjutan Annie ka vaikselt. Üldiselt support role sobib mulle hästi, sest ma olen mehaaniliselt väga halb ning farmimisega failin pidevalt. Mu tugevuseks ongi teadmised ja mängust arusaamine. Engage on mul ka väga tugev.

alates season 4st saab ka Vst alla kukkuda kui mmr väga halb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvates kehv muudatus, et kukub ka V- st alla poole.

Enne oli nagu peale suurt pingutust, et kui aste kõrgemale tõusid nt bronzest silverisse suur pingelangus :). Ja sai vähe vabamalt võtta, siis nüüd peab kuni challengeri välja järjest pidevalt mängima :D , et mitte nö paigal seistes automaatselt kukkuda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
alates season 4st saab ka Vst alla kukkuda kui mmr väga halb.

 

A kui mmr halb. Ma sain ka aru, et season 4'jast saab kukkuda, aga mul oli division V peal 7 mängu loss streak ja ei kukkunud alla. 0 lp peal siis loss streak. Sellepärast arvasingi, et ei saa kukkuda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on küll natuke jama, rank läheb raskeks, eriti kui jobud tiimi tulevad, siis hello bronze.

 

Mida rutem sulle kohale jõuab, et team ei ole mitte kunagi sinu divisionis süüdi, seda kiiremini kõrgemale rankedis ronid. See on üks asi millest enamus LoLi playeridest aru ei saa. Ütlen ühe korra veel, TEAM EI OLE KUNAGI SINU DIVISIONIS SÜÜDI, SINA OLED. Sul on endal elu palju kergem, kui sa sellest aru saad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no on ikka küll teamis ka asi. kui kõik lane'd kaotavad ja vastaste team comp parem, siis ei anna väga midagi teha. ma ei mäletagi, millal mu bot lane võitnud on, viimases 7-8 mängus küll mitte, kuigi olen junglerina aidanud neil kille saada. ja flamemisest pole mõtet rääkidagi, see on väga jube. keegi kutsub kedagi noobiks ja siis vaieldakse terve mäng, kes kellest parem on ja see lõpeb ühe AFK vennaga tavaliselt. vähemalt pooltes mängudes on nii. normalid on teamide poolest ikka kordi paremad.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul peaaegu iga mäng team halvem kui enemy team. Aga miks ma siis silver2 olen? Ühe placement matchi võitsin 4v5, skoor 19-4. Kui sa võita ei suuda siis see su oma viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul peaaegu iga mäng team halvem kui enemy team. Aga miks ma siis silver2 olen? Ühe placement matchi võitsin 4v5, skoor 19-4. Kui sa võita ei suuda siis see su oma viga.

 

Kuna sa sellest enda ühest 19/4 matchist üle saad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul peaaegu iga mäng team halvem kui enemy team. Aga miks ma siis silver2 olen? Ühe placement matchi võitsin 4v5, skoor 19-4. Kui sa võita ei suuda siis see su oma viga.

 

Dno, mul neid 4v5 mänge päris mitu olnud selle seasoni ajal ja ma pole ühtegi kaotand veel.

Mängimiseks raske aega leida viimaselajal kahjuks.

Eile tegin 4 mängu ranki ja 4 võitsin ning for fun paar normalit ka kus trollisime sõpradega. Shaco midiga carrysin teise mängu ära, pentad värgid särgid, igapäevane asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai kah siis normal tehtud, algus oli ilus, kuni enemy team sai killidega ette, peale seda läks 2 venda minema. Oli 3v5, proovisin oma top lanes üksi hakkama saada, proovisin pushida, kui samal ajal 2 venda baasi nexust ja 2 turretit kaitsesid. Lõppkokkuvõttes sain vastaste inhibini ära, kuigi alati oli 3vs1 mul, kus 2 sai maha ja 3 tappis ära, nii mitu korda..aga noh kaotasime, proovin õhtul uuesti.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sai kah siis normal tehtud, algus oli ilus, kuni enemy team sai killidega ette, peale seda läks 2 venda minema. Oli 3v5, proovisin oma top lanes üksi hakkama saada, proovisin pushida, kui samal ajal 2 venda baasi nexust ja 2 turretit kaitsesid. Lõppkokkuvõttes sain vastaste inhibini ära, kuigi alati oli 3vs1 mul, kus 2 sai maha ja 3 tappis ära, nii mitu korda..aga noh kaotasime, proovin õhtul uuesti.

... FakeYee?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no on ikka küll teamis ka asi. kui kõik lane'd kaotavad ja vastaste team comp parem, siis ei anna väga midagi teha. ma ei mäletagi, millal mu bot lane võitnud on, viimases 7-8 mängus küll mitte, kuigi olen junglerina aidanud neil kille saada. ja flamemisest pole mõtet rääkidagi, see on väga jube. keegi kutsub kedagi noobiks ja siis vaieldakse terve mäng, kes kellest parem on ja see lõpeb ühe AFK vennaga tavaliselt. vähemalt pooltes mängudes on nii. normalid on teamide poolest ikka kordi paremad.

 

Team võib olla süüdi mängu kaotuses, kuid mitte sinu divisionis. Elohelli ei eksisteeri ja kui sa ei suuda oma divisionis kõrgemale climbida, tähendab see seda, et sa oled seal kus sa olema pead. Tee mis tahad, aga nii on ja nii jääb.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
... FakeYee?

mida?

Team võib olla süüdi mängu kaotuses, kuid mitte sinu divisionis. Elohelli ei eksisteeri ja kui sa ei suuda oma divisionis kõrgemale climbida, tähendab see seda, et sa oled seal kus sa olema pead. Tee mis tahad, aga nii on ja nii jääb.

Aga division pannaksegi W/L järgi paika juu?? Kui imekombel peaks 10 korda tulema afke, trolle, feedereid, siis pole ime et oled bronzes.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ok confirmed et mul pole võimalik ranked mänge võita. cait võttis 6 win streakiga premade botilt adc ära ja siis pidi see premade adc junglema, mida ta ei osanud üldse. ja muidugi nasus ka topis intentional feed 0/12 gg. ainult mina võitsin midis, aga see ka polnud mingi stomp win, vaid lihtsalt pokesin teise venna lanest minema. vittu küll ma ütlen. kuidas saab selline asi võimalik olla? mmr on nii low, et olen mängudes ainuke silver bronze III keskel lol. enne rankedit tegin ühe normali ja seal stompisime korralikult vastased ära ja team oli fkn 10x parem, nagu rankedisse läksin kohe nope.avi ja feederino. üks mäng tundus tiim isegi normaalne, aga siis mängis riot mulle vingerpussi ja viskas julme lagspike'sid ja nii ma feedisin.

 

jah ma olen vihane

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga division pannaksegi W/L järgi paika juu?? Kui imekombel peaks 10 korda tulema afke, trolle, feedereid, siis pole ime et oled bronzes.

 

Kuhu sa siis saada loodad? Diamond? Fresh level 30nete koht ongi enamasti bronze. Mida rohkem mängid, seda paremaks saad ning seda lihtsamalt ka mänge carryd. Miljoneid kordi tõestatud, et team ei ole kunagi mingi takistus. Õige championiga suudan ma bronzes igat teami carryda, olgu nad nii halvad kui tahes. Mis siis et seal keegi mängida ei oska, saadan meatshieldina peale ja clean upin ülejäänud.

 

@Sauland, East/West mängid?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai kah siis normal tehtud, algus oli ilus, kuni enemy team sai killidega ette, peale seda läks 2 venda minema. Oli 3v5, proovisin oma top lanes üksi hakkama saada, proovisin pushida, kui samal ajal 2 venda baasi nexust ja 2 turretit kaitsesid. Lõppkokkuvõttes sain vastaste inhibini ära, kuigi alati oli 3vs1 mul, kus 2 sai maha ja 3 tappis ära, nii mitu korda..aga noh kaotasime, proovin õhtul uuesti.

 

Normalid ei koti kedagi, see on fakt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuhu sa siis saada loodad? Diamond? Fresh level 30nete koht ongi enamasti bronze. Mida rohkem mängid, seda paremaks saad ning seda lihtsamalt ka mänge carryd. Miljoneid kordi tõestatud, et team ei ole kunagi mingi takistus. Õige championiga suudan ma bronzes igat teami carryda, olgu nad nii halvad kui tahes. Mis siis et seal keegi mängida ei oska, saadan meatshieldina peale ja clean upin ülejäänud.

 

@Sauland, East/West mängid?

Nu ma ikka loodan Silver I-IV saada esimese korraga, aga vaatap mis saab, lemmikud on aatrox ja master yi, kuigi nendega väga minuteada ranked pelas läbi ei löö.. :D

Tegin ka praegu ühe normali ja wuhh win, tiim oli hea, enne seda sai lolskillist vaadatud, et meil kuskil 45% win võimalus, aga tiimitöö oli hea ja vastased panid surrendi, kui mina top lanes ja jungler koos top pushi tegime 2 minuti jooksul 2 turretit, 1 inhibi & 3 venda maha saime :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida?

Arvasin, et see sinu nick lolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nu ma ikka loodan Silver I-IV saada esimese korraga, aga vaatap mis saab, lemmikud on aatrox ja master yi, kuigi nendega väga minuteada ranked pelas läbi ei löö.. :D

Tegin ka praegu ühe normali ja wuhh win, tiim oli hea, enne seda sai lolskillist vaadatud, et meil kuskil 45% win võimalus, aga tiimitöö oli hea ja vastased panid surrendi, kui mina top lanes ja jungler koos top pushi tegime 2 minuti jooksul 2 turretit, 1 inhibi & 3 venda maha saime :D

 

Kõik championid on omamoodi head...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fakeyee sinu yi ja aatroxi builde vaadates ei jõua sa kaugemale kui bronze 5


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.