Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Muay Thai või Pool Party Lee Sin?


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

koju sain, LoL lahti, log in with smurf, play 2 games, win to games, get 51 points(silver 3). Ehk saab goldi ära täna/homme kui täna jooma just ei lähe:D mmr gold2-3 hetkel.

 

esimene läks vähe lappama, polnud seda tunnet :D

 

6VWy6.jpg


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain mingi huehue hispaanlase endale teami, mäng oli ikka ''super'' :D Selliseid playsid nagu tema tegi pole isegi bronze elos :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohutav kohutav päev lihtsalt. Sai täna siis kokku tahtud 12 loli pela ja kõik pelad KAOTASIN, 12 mängu JÄRJEST KAOTATUD, see mu rekord.. Maitea miks nii, ma tean et ma pole nii sitt, sai pelatud algul ühe tüübiga koos, kaotasime, siis teisega tollega ka kaotasime, siis pelasin suvakatega ja kaotasin ja kaotasin OMG kuidas on võimalik, et mu tiimi tuleb 12 korda järjest selliseid trolle, vb mõnes mängus olin ma ka süüdi, aga üldiselt tegin ma head tööd ja tiim lihtsalt feedis. NOH 12 MÄNGU KAOTADA JÄRJEST RSK!!! nu maitea.. pole sõnu


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kohutav kohutav päev lihtsalt. Sai täna siis kokku tahtud 12 loli pela ja kõik pelad KAOTASIN, 12 mängu JÄRJEST KAOTATUD, see mu rekord.. Maitea miks nii, ma tean et ma pole nii sitt, sai pelatud algul ühe tüübiga koos, kaotasime, siis teisega tollega ka kaotasime, siis pelasin suvakatega ja kaotasin ja kaotasin OMG kuidas on võimalik, et mu tiimi tuleb 12 korda järjest selliseid trolle, vb mõnes mängus olin ma ka süüdi, aga üldiselt tegin ma head tööd ja tiim lihtsalt feedis. NOH 12 MÄNGU KAOTADA JÄRJEST RSK!!! nu maitea.. pole sõnu

 

Tavaliselt kui ma 3 mängu järjest kaotan siis ma rohkem mängida ei viitsi, ei tea kuidas sa suutsid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kohutav kohutav päev lihtsalt. Sai täna siis kokku tahtud 12 loli pela ja kõik pelad KAOTASIN, 12 mängu JÄRJEST KAOTATUD, see mu rekord.. Maitea miks nii, ma tean et ma pole nii sitt, sai pelatud algul ühe tüübiga koos, kaotasime, siis teisega tollega ka kaotasime, siis pelasin suvakatega ja kaotasin ja kaotasin OMG kuidas on võimalik, et mu tiimi tuleb 12 korda järjest selliseid trolle, vb mõnes mängus olin ma ka süüdi, aga üldiselt tegin ma head tööd ja tiim lihtsalt feedis. NOH 12 MÄNGU KAOTADA JÄRJEST RSK!!! nu maitea.. pole sõnu

 

Ma olin ka eelmises elus Napoleon kurat, lahingus ise yhtegi viga ei teinud, ylejäänud ainult feedisid, pohh, et ise ka surma sain.

K6ik teised on syydi ja endal nii hästi läheb mängus siis 6pi roamima, hea on syydistada k6iges tiimi kui ise selleks midagi ära ei tee, et teami järgi aidata.

 

Peace.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olin ka eelmises elus Napoleon kurat, lahingus ise yhtegi viga ei teinud, ylejäänud ainult feedisid, pohh, et ise ka surma sain.

K6ik teised on syydi ja endal nii hästi läheb mängus siis 6pi roamima, hea on syydistada k6iges tiimi kui ise selleks midagi ära ei tee, et teami järgi aidata.

 

Peace.

 

Mida kuradit see Napoleon siia üldse puutub? Suri ju haigevoodis vähki, mitte lahinguväljal nagu teised? Tundub nagu väga lambine võrdlus vms. Ja kui sa nagu pole näinud, kuidas mees mängib, siis on raske ka süüdistada, et näe sa ei roami. Olles ise Jungler olen ikka korralikke vendasid lanes näinud, kellele annad 2:0 lane võidu kätte ja siis vaatad 10 minutit hiljem, kuidas vastane on 5:2 ja pole isegi vastaste jungler gankinud. Et väga raske on süüdistada kedagi selles, et sa ei aita oma teami, kui osasid lihtsalt ei saagi aidata. See on madala elo suur probleem, et osasid ei saagi aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise arvan, et see 12 mängu kaotus on lihtsalt kokkusuattumus selliste tiimidega. Nagu juba ütlesin, siis paaris mängus olin ka ise halb (2-3), aga siiski ma üritasin tiimile võitu tuua. Üks näiteks kõige lollim kaotus oli see. Olime mängu võitmas +15 killiga ees vastastest, kõik turretid maha võetud peale nende baasi, meil oli vist topis või botis üks läinud. Kindel võit oli ja siis kui hakkasid teamfightid ei suutnud mu tiim teha 5vs5 alati keegi läks lambist topi mõni jooksis üksi midi. Okei olime kaotanud palju turreteid juba ja no siis kuidagi pushisime nad midist ära võtsime kõik turretid baasis maha ja neil jäi alles ainult nexus. Peale seda me enam ei saanudki korraliku teamfighti, kuna meie tiimis alati mingi vend läks teisse lane või siis mingi vennad tormavad uuesti 3vs5, lihtsalt ei suuda keegi oodata et kõik saaksid koos midis kokku ja pushime ära. See jama kestis umbes 15 minutit et meil olid turretid ja neil ainult nexus ja me ei suutnudki enam baasini jõuda ja kaotasime, kuna 3vs5 saadi pähe ja mida need 2 venda seal baasis teevad, surma saavad..

 

Täna sai normalist villand ja tegin ühe ARAM mängu, kus ise pelasin Alistari skooriga (9/5/31) ja õnneks võitsime. Kuna tiimitöö oli hea ja keegi ei jooksnud üksi peale. Õhtul lähen sinna normalisse tagasi ja teen paar pela, siis vaatap mis saab.

 

E:/ Täna tuleb lv25 ära kah (+70xp) puudu :)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
thats called going tilt :D

Ma ei lähe tilti rankis, ma lihtsalt ohkan ja ei viitsi rohkem mängida :D

 

Tegin rammusega väikse jungli. 6 min peal oli meie vaynel 5 killi minu gankidest, ma lihtsalt tegin tiire peale kogueag bot lanele peale igat killi, läksin riverisse tulin tagasi ja saime teise ka maha. Üldse väga kena mäng oli.

 

keram.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bronze elo mis teha.

Siis soovitan bronzest välja saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu jutule oli see suunatud.

Sain aru, kuid ei saanud aru kust sa selle võtsid, et ma üldse bronze olen. Sa oled tõesti tainas nagu sul nime all kirjas on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bronze/Silver, selliseid vigu nagu vastased sul tegid kõrgemal levelil ei tehta.

Vabandust aga see mäng oli minu teamis 3 goldi, silver I ja ma silver I ning enemy teamis olid samamoodi goldid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bronze/Silver, selliseid vigu nagu vastased sul tegid kõrgemal levelil ei tehta.

 

Skoori järgi näed ära milliseid vigu keegi tegi? Ära endale ette kujuta, et Gold I kõrgem level on. Samamoodi väga low elo ning vead on enamvähem samad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skoori järgi näed ära milliseid vigu keegi tegi? Ära endale ette kujuta, et Gold I kõrgem level on. Samamoodi väga low elo ning vead on enamvähem samad.

 

6 minutiga nende Vayne 5-0, tänu temale. Järelikult vastased ei wardinud riverit. Võid siin Rizlo perset edasi lakkuda, kui tahad ma ei tee välja enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
6 minutiga nende Vayne 5-0, tänu temale. Järelikult vastased ei wardinud riverit. Võid siin Rizlo perset edasi lakkuda, kui tahad ma ei tee välja enam.

Sa oled pea ära löönud? Neil olid riveris wardid, nad nägid mind igakord tulemas kuid rammus on natuke liiga kiire või mis sa arvad? Peale wardide olid neil veel caiti trapid riveris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.