Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas algab kolmas maailmasõda ehk parim artikkel üle pika aja

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Miks nad seda Krimmi tahavad kui neil üldse pole jõudu, et seda ülal pidada?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/karmo-tuur-venemaal-pole-joudu-et-krimm-uueks-louna-osseetiaks-muuta.d?id=68133853

 

Noshit, kui nad võtavad Ukraina käest selle osa ära, tahavad nad seda tagasi, aga kuna Krimm on venemaast nii kaugel, siis neil pole erilist jõudu seda rahu seal kehtestada.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõjaväebaasi kasutamise luba. Loe uudiseid, saad teada, et terve Krimm ja valitsushooned on okupeeritud.

Point on selles, et kui seal kohalikud Ruslanid ja muud loomad karjuma pistavad, siis võib Venemaa seal töllerdada palju tahab vabandusega, et tuli oma rahvast päästma. Krimm jääb Venemaale, muu maailm ei tee midagi. Tulevikus lähevad Balti Riigid samamoodi. Lihtne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vortex, räägi veel, kuhu me läheme?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Venemaa tahab taastada NSV-liidu ja ega venemaa ei piirduks Ukrainaga siis järgmisena oleksime juba meie juhul kui ta kedagi teist ei taha rünnata.

Ja seda ma selgitada ei oska mille käigus läks lahti see sõda :P

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Venemaa tahab taastada NVS-liidu ja ega venemaa ei piirduks Ukrainaga siis järgmisena oleksime juba meie juhul kui ta kedagi teist ei taha rünnata.

Ja seda ma selgitada ei oska mille käigus läks lahti see sõda :P

 

NVS liidu :D

Venemaa astus Ukrainasse ainult hiljuti juhtunud sündmuste tõttu.. mingit sõda sul ei tule, suurriigid pigem hoiduvad konfliktidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kelder sind küll ei päästa :D Ja ega ei toimu mingit suuremõõdulist laamendamist nagu 50 aastat tagasi. Asi tehakse vaikselt mõne pauguga ja poliitiliselt ära.

 

Nagu praegugi... Pauku ei tehta. Vaikselt torgitakse ja üritatakse surkida. Kui lääs midagi ette ei võta, siis võetakse niisama ära. Kui tulevad mingid suuremad sanktsioonid, siis venelane laseb paar enda oma maha ning ütleb, et ukrainlane tegi ning siis läheb võtab jõuga ära. Gruusia pealt on neil kogemus olemas juba.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga põhimõtteliselt Eesti nato tiiva alla ära ei poe ja meile abivägesid ei saadeta kui venemaa tuleb ?

 

Selleks ajaks kui NATO siia jõuab on Eesti ammu juba vene võimude all. Kriisi olukorras enamasti läheb 24h aega, et nato väed jõuaksid Eestisse. Selle ajaga jõuab Venemaa väga kergelt Eesti tähtsamad punktid ära vallutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kell 10.50 Kremli käsundusohvitser oli volitatud täna teatama, et juhul kui USA kasutab Venemaa suhtes Ukraina pärast sanktsioone, on Moskva sunnitud loobuma dollarist kui reservvaluttast ning keelduma mis tahes laenudest USA pankadele

 

:D:D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jube kui palju see Putin ikka valetab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kell 15.16 Venemaa kultuuriminister kutsus vene kodanikke Krimmi suvepuhkust veetma. Ministri sõnul on Krimm nüüd Ukraina turvalisimaid piirkondi.

 

Selline huumor on väga kena :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa huvitav kuidas muud enam ei loe, et Venemaa okupeerib Ukrainat. Kahju ainult, et taoline asi ei toimunud siis kui USA koos liitlastega okupeerisid Iraaki, Iraani, Liibüat jne.

 

Ma loodan, et enamus saab siiski aru, et see ei olnud tavaline head elu sooviv ukrainlane, kes läks tänavale molotovi kokteilidega politseid loopima. Videomaterjali piisavalt, millelt on näha kuidas märatsejad kõige võimalikuga korrakaitsjaid ründavad. Jõudu hakati kasutama alles siis, kui paar politseiniku oli maha lastud. Kui natuke uurida, millised marurahvuslased praegu ukrainas nö "võimul" on, siis hakkaks mul ka hirm, kui ma venelane oleks ja ukrainas elaks. Natsid vol 2.

 

Kas ma olen selle poolt, et Venemaa Ukraina okupeeriks? Kaugel sellest.

Kas ma olen häiritud sellest, kuidas meedia kogu seda asja üle paisutab ja Venemaad suure kurja hundina näitab? Jah, olen.

 

Võiks natuke mõelda ka sellele, mis mujal maailmas toimunud on või praegugi toimub. See ei ole Venemaa, kes praegu Lähis-Idasse demokraatiat ekspordib. Minu arvamus on, et III MS algas kaksiktornide kokkukukkumisega.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks küsida, miks üldse inimestele ei meeldi Venemaa. Polegi vist väga põhjust peale gaasi, miks peaks meeldima.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/karmo-tuur-venemaal-pole-joudu-et-krimm-uueks-louna-osseetiaks-muuta.d?id=68133853

 

Noshit, kui nad võtavad Ukraina käest selle osa ära, tahavad nad seda tagasi, aga kuna Krimm on venemaast nii kaugel, siis neil pole erilist jõudu seda rahu seal kehtestada.

 

Väga ullike oled. Enamus kes Krimmis elavad on venelased ja venemeelsed, mis rahu neil seal oleks vaja kehtestada? Siber on ka sinu loogika järgi väga kaugel Venemaast siis?


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.