Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MaqDaRooster

Liikmed
 • Postituste kogus

  779
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  730 [ Anneta ]
 • TS3

  Liidestamata

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

0 Neutral

info MaqDaRooster'i kohta

 • Aste
  Krõbe Vahvel
 • Sünnipäev 23.05.1994
 1. seal on reaalselt 6.50 peab maksma ühe paela eest, see ei ole normaalne ju . Ei taha 100 krooni maksta mingi kummijubla eest.
 2. Keegi oskaks aidata, kust ma neid osta saaksin? Sooviks rohelist värvi ja sisse graveeritud midagi, igasugune abi oleks tänulik.
 3. Kasutaja müügis, kellel huvi siis: http://vahvel.net/showthread.php?160861-86-fishing-70-cb-total-900-qp-90-Ilusa-zerker-pure-saaks-sellest
 4. Okay, i'm back. Ei ole mitte midagi teinud, natuke questinud ja peamiselt ainult sharke püüdnud. 80-86 siis ja kokku sebinud üle 8m mis kõik on 100 euri eest maha müüdud kokku, nüüd on uus eesmärk milleks on visage. Ei lõpeta ennem kui olen visage kätte saanud, hetkel kogun raha chaos ruunide jaoks, teen 60 mage ja homme hakkan pihta. Enivei, 86 fish.
 5. Areneb vaikselt, natuke veel siis hakkan õigesti kasutajat arendama ja lõpetan fishimise nädalaks ajaks. Vaheaja lõpus aga sooviks oma esimest skillcape näha.
 6. Pank on 2m aga 1,5m olen maha müünud.
 7. pappi tuleb sitaks. Köhin seda igapäev korralikult.
 8. Ainuke asi mida ma pühapäeva joooksul hakkama sain oli see: Fishing rank: 69, giggedy!
 9. Väike achievement olemas siis, saan lõpuks sharke püüda. Nüüd on kindel sissetulek olemas alati ja kui raha vaja siis ei tohiks probleeme tulla enam. Plaan on teha 80 fish nüüd käbe ja siis algatus raha, et saaks rune fulli ja scimmi osta ning combatit treenima hakata. Samuti tahaks total 900+ saada treenides neid skille, mis mul praegu 1 on alles. Vaheaja lõpuks tahaks 175 qp aga see on veel küsimärgi all.
 10. Mõned pildid, pole erilist midagi peale fishimise teinud: Eile unustasin 65 fishi panna, unustasin õigel ajal pildi võtta aga pmst stats ja 70 fish pilt siis: Homme tahaks juba oma esimesed sharkid püüda, eks näis kui palju nolada jõuab.
 11. Praegu mõtlen veel kas lasta sharkideni välja ja pappi hakata tegema või korralikuks zerkeriks teha. Fishin ainult sp, et see on nii afk skill kui vähegi võimalik ja praegu ei viitsi midagi teha, samuti pappi on vaja ja hea raha on, kuna pkerid hakkavad varsti ainult fishe ostma.
 12. kommenteerin kui lahe su päevik on
 13. Minevikust: Ruuni olen mänginud juba aastast 2006 ja tegin seda neli aastat. Lõpetasin mängimise 2010 aastal ning müüsin oma kasutaja maha. Peale seda otsustasin natuke aega veel tegeleda oma nö firecape "äriga" ja siis lõpetasin üldse mängimise ära, kuna ei tundnud enam tahet edasi mängida ja see mäng muutus aina igavamaks iga uuenduse järel. Ei tea kas oleks aega olnud aga isiklikult arvan, kui nad oleks jätnud 2009 versiooni rsist siis vb oleks tänapäevni seda mänginud aga läks teisiti. Kasutajast: Plaan on kasutajast teha zerker pure ja hakata pkima võimalikult kiiresti. Soov oleks aga samas skillida samal ajal, et kui ühest ära tüdineb siis hakkan teisega tegelama. Samuti tahaks hakati bosside juures käima tihti, enamasti siis kalphite queen, kindlasti hakkab sellest ka pilte tulema. Mõned pildid algatuseks: Statsid momendil: Esimesed 100k mis tegin 3 päeva tagasi: Kõrgeim skill hetkeseisuga:
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.