Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas algab kolmas maailmasõda ehk parim artikkel üle pika aja

Soovitatud postitused

Vene inimestel pole häda midagi, täiesti tavalised inimesed. Probleemiks mitte rass vaid riigikord.

Võtame näiteks soome, seal riik hoolib inimesest. Vaadati et südamehaiguste risk inimestel ainult kasvab...

Koostati programm, teavitati inimesi ja koolides anti rohkem kehalise kasvatuse tunde. Olukord paranes vägagi kiirelt ja ainult 10 aasta jooksul vähendati haigusriski märkimisväärselt.

 

Venemaal aga on riigil inimestest peaaegu, et täiesti savi samamoodi ka muudes riikides kus inteligentsus puudub.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga ullike oled. Enamus kes Krimmis elavad on venelased ja venemeelsed, mis rahu neil seal oleks vaja kehtestada? Siber on ka sinu loogika järgi väga kaugel Venemaast siis?

 

Elad ise seal, et oskad nii hästi rääkida? Räägi veel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vene inimestel pole häda midagi, täiesti tavalised inimesed. Probleemiks mitte rass vaid riigikord.

Võtame näiteks soome, seal riik hoolib inimesest. Vaadati et südamehaiguste risk inimestel ainult kasvab...

Koostati programm, teavitati inimesi ja koolides anti rohkem kehalise kasvatuse tunde. Olukord paranes vägagi kiirelt ja ainult 10 aasta jooksul vähendati haigusriski märkimisväärselt.

Venemaal aga on riigil inimestest peaaegu, et täiesti savi samamoodi ka muudes riikides kus inteligentsus puudub.

 

 

Venemaal elab 150 miljonit inimest, Soomes 5 miljonit. Venemaa pindala 17075200 km2, Soome 338430 km². Väga halb võrdlus.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
esimesed nn "testimised" ära tehtud siis raketide näol, kuskilt ema luges et vene vägi kogub ennast eesti piiri taga, kui ongi nii siis gg...

See on küll udu jutt praegu ,ei taha midagi halba öelda lihtsalt tundub väga imelik.

Aga tõesti on esimesed testimised ära tehtud ja mis ma panin 7 lehele sealt saab ülevaata mis toimub :P

Hommikul on päris tore lugeda mis on toimunud ja mis mitte :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Henry miks sa ei ole arvamust avaldanud? Tahaks tarka juttu ka kuulda siin. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuleb vähem Elu24 lugeda.

7iajU.png

Mõtlesin selle vahepeal ise siia panna kusjuures:D

Aga see teema jahtub maha, uskuge mind.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selleks ajaks kui NATO siia jõuab on Eesti ammu juba vene võimude all. Kriisi olukorras enamasti läheb 24h aega, et nato väed jõuaksid Eestisse. Selle ajaga jõuab Venemaa väga kergelt Eesti tähtsamad punktid ära vallutada.

 

NATO reageerimisaeg on 6 nädalat ehk poolteist kuud

Niikaua peab ise hakkama saama, kui seda aega ise kaitsa ei suudeta siis ei peagi NATO appi tulema reaalselt.

Ja nagunii suure sõja vältimiseks antakse meid niisama ära, mis on tõesti kahju...loodan et seda ei juhtu ei taha surema Eesti tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
NATO reageerimisaeg

Ja nagunii suure sõja vältimiseks antakse meid niisama ära, mis on tõesti kahju...loodan et seda ei juhtu ei taha surema Eesti tulla.

 

Mõtle enne, kui oma argumente püsti sead. Eesti on NATOs võrdväärne liitlane ning kui NATO ei jõuagi Eestile appi kohe tulla, siis ta teeb seda ikkagi, sest siis on suur võimalus, et Venemaa ründab edasi ning Eesti ligidal asuv Rootsi Gotlandi saar on neile strateegiliselt tähtis. Kui NATO ei tuleks appi, siis hakkavad teised liikmesriigid nende turvalisuse pärast kahtlema ja NATO laguneks üldse ära, aga seda tõenäoliselt ei juhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle enne, kui oma argumente püsti sead. Eesti on NATOs võrdväärne liitlane ning kui NATO ei jõuagi Eestile appi kohe tulla, siis ta teeb seda ikkagi, sest siis on suur võimalus, et Venemaa ründab edasi ning Eesti ligidal asuv Rootsi Gotlandi saar on neile strateegiliselt tähtis. Kui NATO ei tuleks appi, siis hakkavad teised liikmesriigid nende turvalisuse pärast kahtlema ja NATO laguneks üldse ära, aga seda tõenäoliselt ei juhtu.

Miks Gotlandi saar tähtis on? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NATO reageerimisaeg on 6 nädalat ehk poolteist kuud

Niikaua peab ise hakkama saama, kui seda aega ise kaitsa ei suudeta siis ei peagi NATO appi tulema reaalselt.

Ja nagunii suure sõja vältimiseks antakse meid niisama ära, mis on tõesti kahju...loodan et seda ei juhtu ei taha surema Eesti tulla.

Kuu aega tegelikult.

Kaitsekulutustele panustame liikmetest peaaegu, et kõige rohkem SKPst (2%+). Kui NATO liikmesriigid sellisele agressioonile ei reageeriks, siis see tähendab, et liit laguneb ning Venemaa või ükskõik, kes teine agressor võib teha, mis tahab, kuna reaalselt pole mingit liitu ega kokkuleppeid, mis teda takistaksid. Kes tahab olla liidus, mis reaalselt oma liikmeid ei aita? Riigid lahkuvad vabatahtlikult. Riik on liitu panustanud, aga neile vastu ei tulda. Tulevad uued mingisugused väiksemad alliansid ning toimub juba arvatavasti WW3. Kuigi ma ei usu, et praegusel ajal enam sellist suurt sõdimist tuleb nagu vanasti oli. Tekib ehk väiksemaid kokkupõrkeid ning kui väga suureks paisub, siis saab asi nupule vajutusega läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, nüüd olen ma 100% kindel selles, et kolmas maailmasõda käib ja on väga suur oht, et eesti ja skandinaavia riigid on ohus.

Vanaisa ja vanatädi ikka oskasid jutustada, venelane tuli ja lõi ukse jalaga lahti, pani kama tasku ja enne ära minekut lasi perekonna maha.

Sakslane aga oli nii viisakas, et koputas ja kui uks avati küsiti viisakalt ja anti vastu šokolaadi.

 

Kui rääkida katastroofidest, siis tšernobõli tuumaelektrijaama katastroof pole maailmas ainuke tuumakatastroof.

Üle maailma on loodus tugevalt saastunud, Norra, Rootsi, Soome, Suurem osa ukrainast, väga suur osa Jaapanist... Fukushimast idapoole jääb hiiglasuur ala ja vaikses ookeanis on veel teadmatta kui suur tuuma saaste meie planeeti on tabanud.

Kes vähegi huvi tunneb saab aru, et siin planeedil ei ole varsti mõttet lapsi sünnitada.

Tundub, et inimesed ei muutu isegi äärmustes.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt
Aju kuivas lõpuks nii ära, et ma pole võimeline arusaadavat....

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nonii, nüüd olen ma 100% kindel selles, et kolmas maailmasõda käib ja on väga suur oht, et eesti ja skandinaavia riigid on ohus.

Vanaisa ja vanatädi ikka oskasid jutustada, venelane tuli ja lõi ukse jalaga lahti, pani kama tasku ja enne ära minekut lasi perekonna maha.

Sakslane aga oli nii viisakas, et koputas ja kui uks avati küsiti viisakalt ja anti vastu šokolaadi.

 

Ma arvan, et sinu signatuuri järgi sa räägid, mida tead. Mõni on meedialt ilusa ajupesu saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh kes pole veel eestist põgenenud... Naudivad 35€ esimese lapse ja 100€ teise lapse lastetoetust. Otsus tehti nii kiiresti ja järsku, et tekib tunne, et eestimaa on varsti kadunud.

Varsti hakkavad venkud soomlasi piinama, kui venkudel piisavalt jultumust võib juhtuda, et ka eestlasi hakkatakse vaikselt torkima...

Kuniks USAl üle viskab. Aga need sanksioonid on küll naljanumber, trollivad putinit ainult. Täpselt nagu teise maailmasõja alguses.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt
Issand jumal küll.

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh kes pole veel eestist põgenenud... Naudivad 35€ esimese lapse ja 100€ teise lapse lastetoetust. Otsus tehti nii kiiresti ja järsku, et tekib tunne, et eestimaa on varsti kadunud.

Varsti hakkavad venkud soomlasi piinama, kui venkudel piisavalt jultumust võib juhtuda, et ka eestlasi hakkatakse vaikselt torkima...

Kuniks USAl üle viskab. Aga need sanksioonid on küll naljanumber, trollivad putinit ainult. Täpselt nagu teise maailmasõja alguses.

 

 

kxk2x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks me sinna Soome lähme? Kui venelased tulevad ja teised riigid enda alla võtnud juba on, siis ei jää ju Soome ka puutumatta? (Loogiliselt)

 

Kuskil oli juttu ka, et Putin tahab nõukogude aega taastada..

 

No niipalju kui mina uudiseid vaadanud/kuulanud olen, oli algatajaks massirahutus, valitsus vajus.. Putin nägi võimalust?

 

Lihtsalt ma olen alles 14-aastane ja ma ei sooviks üle elada mingisugust verelahingut..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soome ei kuulu NATOsse, ja nende piiritaga passib 3000 vene luure agenti. Milleks sinna minna?

Kui venemaa ründab eestit ootab meie planeeti tuumatalv.

 

Ei ründa nad lampi midagi. Now stfu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.