Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mulle ühtlasi meeldib, kuidas peaagu iga inimene, kes siia postitab rikub Eesti Vabariigi seadusi :O

Nende korjamine, tarvitamine, laiali vedamine ja müümine on RASKELT keelatud. Alates 3a vanglat suurtemate kogustega vahele jäämisega.

Seadus siin: https://www.riigiteataja.ee/akt/12947070?leiaKehtiv=

Ühtlasi võiksid inimesed teada fakti, et kui keegi tarvitab neid/korjab neid, siis sa PEAD politseisse teatama, vastasel juhul, kui peaks jääma hilisemal ajal vahele, siis oled sina, kui kaasosaline sama palju süüdi kui korjaja/vms.

 

 

Seega ma oletan, et sa oled juba enda kõne 110 teind?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ssss

 

 

Can you smoke mushrooms?

 

No - it doesn't work. High temperatures destroy psilocybin, the active ingredient. Plans for that 'magic pizza', 'magic soup' or 'magic omelette' should be shelved.

 

Wrong - u can smoke shrooms. See kuidas see töötab suitsetades, ei oska öelda kuna pole proovinud. Aga tean, et saab, semud suitsetanud. Ja magic soup/omelette? Ei tea, ma närin küll niisama.

 

Mulle ühtlasi meeldib, kuidas peaagu iga inimene, kes siia postitab rikub Eesti Vabariigi seadusi :O

Nende korjamine, tarvitamine, laiali vedamine ja müümine on RASKELT keelatud. Alates 3a vanglat suurtemate kogustega vahele jäämisega.

Seadus siin: https://www.riigiteataja.ee/akt/12947070?leiaKehtiv=

Ühtlasi võiksid inimesed teada fakti, et kui keegi tarvitab neid/korjab neid, siis sa PEAD politseisse teatama, vastasel juhul, kui peaks jääma hilisemal ajal vahele, siis oled sina, kui kaasosaline sama palju süüdi kui korjaja/vms.

 

Ela oma elu ja ära virise teistepärast. Tulevane ment oled?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seega ma oletan, et sa oled juba enda kõne 110 teind?

 

Wrong - u can smoke shrooms. See kuidas see töötab suitsetades, ei oska öelda kuna pole proovinud. Aga tean, et saab, semud suitsetanud. Ja magic soup/omelette? Ei tea, ma närin küll niisama.

 

 

Ela oma elu ja ära virise teistepärast. Tulevane ment oled?

 

 

Ei, ma pole oma kõne politseisse teinud. Ma tahtsin, et te teaks mis riske te võtate, kui te selliste asjadega tegelete. Ja kui ma oleks tulevane ment, siis siit foorumist saaks küll päris palju arreteerimis materjali. Te prakselt tunnistate ise üles kõik oma kuriteod ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, ma pole oma kõne politseisse teinud. Ma tahtsin, et te teaks mis riske te võtate, kui te selliste asjadega tegelete. Ja kui ma oleks tulevane ment, siis siit foorumist saaks küll päris palju arreteerimis materjali. Te prakselt tunnistate ise üles kõik oma kuriteod ju...

 

Kuule ment, ole vait ning palun ära topi oma nina siia kui sul asja ei ole. Mis materjali? Politsei ei tee midagi sellise asja puhul. Sa oled tõenäoliselt 10 - 15 aastane poisike, kes elab mõlema vanemaga hellitatud perekonnas ja üritab siin head teha. Olen isiklikult rääkinud politseinikuga kanepist (Jäin vahele) ning peale tema lolli vandenõuteooriat pääsesin ma puhtalt.

 

Ma usun, et igaüks kes siia midagi kirjutab tal on jumala pohhui neist mentidest, ning huvitav kas Sina, kasutaja mMatu võtad sellistel teemadel ka juttu reaalseselus, näiteks linnapeal..? Oma sõpradega? On sul üldse sõpru? Ma arvan, et sa oled tühine mõttetu kommentaator siin, päriselt saaksid sa vasta molu sellise jutu eest, niiet palun vaata ette mida sa kirjutad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule ment, ole vait ning palun ära topi oma nina siia kui sul asja ei ole. Mis materjali? Politsei ei tee midagi sellise asja puhul. Sa oled tõenäoliselt 10 - 15 aastane poisike, kes elab mõlema vanemaga hellitatud perekonnas ja üritab siin head teha. Olen isiklikult rääkinud politseinikuga kanepist (Jäin vahele) ning peale tema lolli vandenõuteooriat pääsesin ma puhtalt.

 

Ma usun, et igaüks kes siia midagi kirjutab tal on jumala pohhui neist mentidest, ning huvitav kas Sina, kasutaja mMatu võtad sellistel teemadel ka juttu reaalseselus, näiteks linnapeal..? Oma sõpradega? On sul üldse sõpru? Ma arvan, et sa oled tühine mõttetu kommentaator siin, päriselt saaksid sa vasta molu sellise jutu eest, niiet palun vaata ette mida sa kirjutad.

 

 

Ok... jälle sina! Vaidleme siis! Mine loe läbi seadus mille lingi ma ennem siia panin. Eelnevate ostude/kuriteode tegemise eest saad sa raskendatud karistuse. Raskendatud karistus algab 3a tingimisi vanglast. Kui sa viitsiks vaadata mu profiili lehele, siis näeksid, et ma olen 16 mitte 10-15. Ma tahaks näha, et siin kellegil on "pohhui" 3a tingimisi vanglast. Mul ei ole mingid "gängster" sõbrad, kellega ei saa filosoofilisi asju arutada, kui sul on sõbrad, kellele sa annad ratsioonalse jutu eest molli, siis palju edu! Ühtlasi tahaks sulle meenutada, et molli andmine on ka seaduse karistatav ja kui sa oled varemalt rääkinud siin oma illegaalsetest tegudest, siis sa saad raskendatud karistuse. Ma näen, et sul pole siin mitte mingit õigust mind ähvardada füüsilise vägivallaga(mis on ka seadusega karistatav(ähvardamine, ma mõtlen). Ja kui sa arvad, et ma tühine kommetaator, siis palun, minu kommentaarid ei ole mõttetud arvamused(mis on küll sinu kommentaarid) vaid läbi mõeldud mõtted ja seadusega kooskõlas olevad ütlused. Palju õnne, 2nite, kui sa siia jõudsid, siis oled saanud palju targemaks! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ok... jälle sina! Vaidleme siis! Mine loe läbi seadus mille lingi ma ennem siia panin. Eelnevate ostude/kuriteode tegemise eest saad sa raskendatud karistuse. Raskendatud karistus algab 3a tingimisi vanglast. Kui sa viitsiks vaadata mu profiili lehele, siis näeksid, et ma olen 16 mitte 10-15. Ma tahaks näha, et siin kellegil on "pohhui" 3a tingimisi vanglast. Mul ei ole mingid "gängster" sõbrad, kellega ei saa filosoofilisi asju arutada, kui sul on sõbrad, kellele sa annad ratsioonalse jutu eest molli, siis palju edu! Ühtlasi tahaks sulle meenutada, et molli andmine on ka seaduse karistatav ja kui sa oled varemalt rääkinud siin oma illegaalsetest tegudest, siis sa saad raskendatud karistuse. Ma näen, et sul pole siin mitte mingit õigust mind ähvardada füüsilise vägivallaga(mis on ka seadusega karistatav(ähvardamine, ma mõtlen). Ja kui sa arvad, et ma tühine kommetaator, siis palun, minu kommentaarid ei ole mõttetud arvamused(mis on küll sinu kommentaarid) vaid läbi mõeldud mõtted ja seadusega kooskõlas olevad ütlused. Palju õnne, 2nite, kui sa siia jõudsid, siis oled saanud palju targemaks! :)

 

Tegelikult olen samatark kui jutu alguses. Enamus kuritegudest ei jõua avalikkuseni ning paljusi seadused ei huvita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://et.wikipedia.org/wiki/Terav_paljak, need seened. Ehk keegi räägiks lähemalt kuidas/mismoodi asi käib? Lugedes esimesed 6postitust läbi tekkis endalgi uudishimu selliste asjate kohta. :)

 

Mis mõttes kuidas asi käib? Lähed põllule ja korjad. Ostad mingit mahla ja hakkad shroome korralikult läbi närima, jood mahla peale. Või siis teha teed. Panna seened termosesse, seal lasta olla ikka mingi tunnike vast ja siis ära juua. 2-3 sõbra peale sisi terve termos.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimestel kordadel ei tasu palju süüa. Võib kergelt Badtrip tulla ,eriti nendel kellel nõrk organism.

Ise pole sõõnd, ei soovi ka.

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Supsti, sa arvatavasti eksid. Ja kõikidele teile, seente armastajatele, kui seente maitset ei suuda piisavalt taluda, et neid niisama süüa, siis pole mõtet neid üldse korjata/osta.

 

Kõikidele teile, kes te räägite siin seadustest halvustavalt, peaksite teadma, et eksisteerib paragraaf(ei viitsi otsida hektel enam), mis mainib, et kui te jääte vahele, ja leidub rohkemat informatsiooni, et olete varem tarvitanud/müünud, tuleb koheselt maksimaalne karistus. Ärge arvake, et politsei ei ole piisavalt kompetentne, et leida teie foorumi kasutaja ja keerata teile min. 3a vanglat + suur raha trahv.

 

Eesti seadused on sellemõttes väga pekkis, sest see hüpe rahatrahvilt on reaalsele vanglakaristusele. Suuremad karistused algavad sellest, kui sul on piisavalt aktiivset ainet, et saaks "ära mõjutada" rohkem kui 10 inimest.

 

Kui te tahate suitsetada süüa mushroome või suitsetada kanepit, siis leidke nende analooge, mis pole veel ära keelatud ;) näiteks kanepi puhul on JWH(keemiliselt sünteesitud kannabinoidid), mis oligi mõjuv aine näiteks Legalize "spices".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Matu, see spice, ibiza, AK-47 ja kõik muu taoline sitt on keemia, kahjulikum kui illegaalne kanep.

 

Naljakas kuulda kuidas paljud viimasel ajal räägivad, et "Tegin AK-47, tõmbasin üle ja siis tegin uuesti oli nii hea, räigelt hea asi blablabla, palju parem kui mant". - Debiilikud, muud sõna ma selliste inimeste kirjeldamiseks ei leia.

 

Pigem hoitke tervist ja tõmmake popsu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Matu, see spice, ibiza, AK-47 ja kõik muu taoline sitt on keemia, kahjulikum kui illegaalne kanep.

 

Naljakas kuulda kuidas paljud viimasel ajal räägivad, et "Tegin AK-47, tõmbasin üle ja siis tegin uuesti oli nii hea, räigelt hea asi blablabla, palju parem kui mant". - Debiilikud, muud sõna ma selliste inimeste kirjeldamiseks ei leia.

 

Pigem hoitke tervist ja tõmmake popsu.

 

Oojaa, seda viimasel ajal olen ka minagi vägagi palju kuulnud. Oli soov ka ära proovida seda, kuna kes proovisid väga kiitsid seda kraami.

Pidi olema nii välimuse kui ka kvaliteedi poolest väga hea olema. Õnneks pole jõudnud ära proovida.

 

//Aga muidu kuidas seentega lood on? Sama mis kanepiga? Mõtlen selle all siis seda, nimelt esimest korda võib ära laksida võib ka mitte? Või laksib kohe kindlasti ära?

 

Sai siia ennem ka kirjutatud, olen proovinud vaid ühe korra elus seeni (20-25 tükki, ei mäleta täpselt, kuna see toimus mingi 2-3a tagasi).

Miks ma küsin esimese korra proovimisest, kuigi ise olen juba proovinud? Kuna mingit erilist efekti polnud seepärast olengi nii väga huvitatud sellest. Kas siis lihtsalt liiga vähe võtsin alla neid või siis liiga sitad seened olid: DD

Seened olid korjatud Muugalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oojaa, seda viimasel ajal olen ka minagi vägagi palju kuulnud. Oli soov ka ära proovida seda, kuna kes proovisid väga kiitsid seda kraami.

Pidi olema nii välimuse kui ka kvaliteedi poolest väga hea olema. Õnneks pole jõudnud ära proovida.

 

//Aga muidu kuidas seentega lood on? Sama mis kanepiga? Mõtlen selle all siis seda, nimelt esimest korda võib ära laksida võib ka mitte? Või laksib kohe kindlasti ära?

 

Sai siia ennem ka kirjutatud, olen proovinud vaid ühe korra elus seeni (20-25 tükki, ei mäleta täpselt, kuna see toimus mingi 2-3a tagasi).

Miks ma küsin esimese korra proovimisest, kuigi ise olen juba proovinud? Kuna mingit erilist efekti polnud seepärast olengi nii väga huvitatud sellest. Kas siis lihtsalt liiga vähe võtsin alla neid või siis liiga sitad seened olid: DD

Seened olid korjatud Muugalt.

 

Muuga seeni peab mingi 50 vähemalt ära sööma, siis tripib.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks mõju olene ikka seentest ja kogusest mille ära sööd, sellist asja ei tohiks küll nüüd juhtuda, et sööd häid seeni, piisava koguse ja siis ei mõju lambist :D

 

Ehk siis kui oleksid need 25 seent normaalset siis oleks ära laksinud. Sain õigesti aru?

 

// Väga paljud korjavad Muugalt ja pole midagi viga. Ju siis liiga vähe.

///Sain oma küsimusele vastuse kätte.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita ikkagi :)


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Või veelgi parem. Ära tõmba midagi! :)


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.