Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ja sa tõesti arvad, et 12 aastasena toob sulle suits kasu? Pigem tahad lihtsalt niiöelda teiste silmis lahe tunduda.

Ning see, et sa siin seda kuulutad kui "eputamisena" "Olime ainult 1h koos, kui juba tegime 12 ära. Nüüd on sitt olla ja olen lahe."

Tõesti imelik on vaadata mingeid tatikaid suitsetamas. Selle lahedaks olemisega kahjustad sa tervist ja hiljem mõtled, et per** miks ma seda küll tegin.

 

mm , haha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Feil " korjamine "

 

Nagu 30 seent vb maksimum sai kokku ja wapse ei leia neid.

Neid "seal kohas" igatahes kasvab, aga olen ma loll v ei osanud otsida...

Oskab keegi öelda kus täpsemalt on?

 

-> Karjamaalt ei leinud ühtegi

-> Puukändude juurest saime paar tükki, mõni punt oli koos isegi.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega see korjamine jah kerge pole mina korja enamasti niiet istun lihtsalt maha j teen enda ümbel ringi iga põõsa vaatan korralikult läbi alati ei pruugi saada kuna eest ehk juba ära korjatud aga enamasti endale ringi peale tehes ikka paar tükki saab:p

k

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei viitsi ühtegi eelnevat komentari lugeda.

Faking awesome asjad on need , juhul kui ise järel käid :D

 

//Ja käige mitmed kordi,esimese korraga ei oskagi leida, põllupeal on neid siitaks aga lihtsalt viska ühe koha peale maha ja otsi naq täisid peast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovitan kõigil pärnu korjama minna. seal kukuvad need nagu soojad saiad

 

Seened suht kasvavad jah puu otsas.. o.0


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bad Trip siuke asi et sööd seened ära ja siis tuleb siuke imelik tunne ja hakkavad tulema imelikud mõtted pähe tuttav rääkis et muutud nagu emoks mõtled et ma mõtettu et elu mõtetu jne see suht ebameeldiv jah

 

Minuarust on ikka Bad Trip siis kui sa oled liiga hallaris ja satud parakasse.

Kõige hullem näide on umbes selline, et sa lööd tuttavat kirvega, kuna näed, et ta on koletis. (ei tea kas seentega kellegil nii hull trip saab olla)

 

Aga üldiselt iga inimene peaks suutma aru saada, et tegu on siiski meelepettega.

Bad tripi oht on pigem happega, kui seentega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige hullem näide on umbes selline, et sa lööd tuttavat kirvega, kuna näed, et ta on koletis. (ei tea kas seentega kellegil nii hull trip saab olla)

Me räägime siin ikkagi seentest, mitte methist.

 

Arutaks hea meelega siin sellest, kuid ilmselt pole ei õige aeg, ega ka õige koht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.