Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ise tegin eesti omasi esimest korda eelmisel suvel kui ma 16 olin ja samuti oli korjatud muugalt.Esimest korda tegin seeni 25 tükki(hoiatan, maitse ei pruugi olla kõige meeldivam, mulla maitsega), see oli selline rahulik trip(trip kestis 1.5h-2h). Teist korda tegin 50 tükki, siis juba kaasenesid viinad ka, see oli selline mitte nii rahulik trip enam(trip kestis 3h-4h). Kolmas kord tegime 70 tükki, see oli juba selline liiga ulme(ei mäleta kaua kestis). See suvi olen teinud 1 korra aga need polnud eesti omad. Aga on plaan minna korjama endal ka järgneva paari päeva jooksul niiet see suvi jõuab vel teha neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laupäeval sain just, väga killer teema. Oleneb palju sööd, 4-5 tundi on tripp kindlasti. Kogus oleneb täiesti seentest. Ma sain seeni mis olid grammi järgi tehtud. ~3 seent umbes oli trip, aga olen teinud ka seeni kus on ~30 trip, isegi ~70 trip. Viimane kord tegin pool trippi, sest need olid vähe ulmemad, esimene kord ei tasu tervet teha, kergelt tuleb bad trip. Aga ma tõmbasin veel bobi peale, see täiustas selle poolese.

 

//E: Hehe, Remipoiss on mu irl mate, temaga olen pmst kõik korrad teinud. V.A viimane kord. Samal ajal postitasime ka. :D

 

//E: Ma ütleks veel, et see ~70 trip ei olnud väga ulme. Noo oli päris sick ikka, aga hallukaid ja asju ei näinud. Ja arvestades, kui jubedalt palju me veel bobi too õhtu tegime, siis oleks pidanud hullem olema. Trip oli raudselt mingi 6-7 tundi ja käisime läbi umbes 20-30km. Äkki rohkem, äkki vähem. Ei mäleta. :D

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitan esialgu 30-40, vaadata kuidas on- seal juba edasi võib 50-100.

 

Ilmselget sa ei tea millest sa räägid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole kunagi proovinud ega kavatse ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tuttav ütles, et tegi 3-4 seent ja tripp oli väga korralik.. Ma ei saa aru kuidas te esimene kord mingi 30 jne sööte :O? Mis need ei ole teil siis kuivatatud või kuidas?

 

sorte on erinevaid, on tugevamaid ja nõrgemaid.. mõndasid pead palju palju ära sööma(näiteks see sinu number 30) ja mõndasid võibolla 1-2 ja oled korralik kosmonaut valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselget sa ei tea millest sa räägid.

 

Mina ja ei tea millest räägin?

 

Mina sõin 27 tükki, kui ma ei eksi (tõesti, see ei ole palju) ja mingit erilist effekti polnud seepärast ütlesingi 30-40.

Muugal sai korjatud neid seeni.

 

Peaks tõdema, pole seente fänn seega tõesti ei oska palju öelda.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
otsimas? Väheke vara ei ole veel või?

 

Ise pole veel kunagi saand aga tahaks ära proovida küll, just hallukaid tahaks näha, vahelduseks bobile..

 

Eesti seentega hallukaid? Söö mingi 150 ära, äkki siis näed. Samas mine tea, oleneb organismist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tuttav ütles, et tegi 3-4 seent ja tripp oli väga korralik.. Ma ei saa aru kuidas te esimene kord mingi 30 jne sööte :O? Mis need ei ole teil siis kuivatatud või kuidas?

Kui sa sööd ära 3-4 seent siis need pole eesti seened mis kasvavad looduslikult. Need seened on välismaa seened või siis eestis kodus kasvatatud, aga neid ei saa nimetada eesti seenteks. Eestimaisi seeni peab ikka sööma 30-70, oleneb mis ees ootab :D kui me eelmine aasta käisime korjamas siis olid mõned seal sellised ka kes panid kohe seene suhu kui midagi leidsid. Kuivatama ei pea aga kui tahad paremat maitset siis võid. Mingit muud erilist vahet seal ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
otsimas? Väheke vara ei ole veel või?

 

Ise pole veel kunagi saand aga tahaks ära proovida küll, just hallukaid tahaks näha, vahelduseks bobile..

 

Pidid kasvama augustist novembrini.. Seega ei tea kas on veel. Ootan ikka asukohta :) Oleks tänulik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pidid kasvama augustist novembrini.. Seega ei tea kas on veel. Ootan ikka asukohta :) Oleks tänulik.

 

Me ise läheme ka mingi päev. Võime su kaasa võtta ma arvan.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muugale võid juba uudistama minna :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ssss

 

Bishop, ka seeni suitsetatakse. :)

Aga seeni ei tasu jah väga tarbida. Badtripi korral võid elu lõpuni hullumajas olla. Kellel huvi, lugege badtripi kohta.

Ise ei ole proovind, mind huvitaks, et palju seene hind on ja varieeruvalt palju neid tarbima peab? Eesti seened on muidugi ikka väga lahjad. Muugal käisid kunagi sõbrad korjamas.

[h=3]Can you smoke mushrooms?[/h]No - it doesn't work. High temperatures destroy psilocybin, the active ingredient. Plans for that 'magic pizza', 'magic soup' or 'magic omelette' should be shelved.

Muudetud liikme kriss15'i poolt
valesti läks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ühtlasi meeldib, kuidas peaagu iga inimene, kes siia postitab rikub Eesti Vabariigi seadusi :O

Nende korjamine, tarvitamine, laiali vedamine ja müümine on RASKELT keelatud. Alates 3a vanglat suurtemate kogustega vahele jäämisega.

Seadus siin: https://www.riigiteataja.ee/akt/12947070?leiaKehtiv=

Ühtlasi võiksid inimesed teada fakti, et kui keegi tarvitab neid/korjab neid, siis sa PEAD politseisse teatama, vastasel juhul, kui peaks jääma hilisemal ajal vahele, siis oled sina, kui kaasosaline sama palju süüdi kui korjaja/vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.