Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tegin ka esimest korda kaks päeva tagasi ja suht hea asi ikka, täiesti uudne kogemus. Ainult et see oli hommikul esimene asi, enne polnud midagi söönud ja tripi alguses oli mul paha olla ja tahtis üles tulla. Tegin 40 tk.

Kerged visualizerid olid ka, puulauad voolasid :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga kas need seened pole illegaalsed muidu ?

 

Kahjuks on!

 

---------- Post added 02-09-11 at 14:31 ----------

 

Kle Kosmonaut Soovid veel neid seeni?

Mul tuttav käib igapäev korjamas kui tahad võin sulle ta numbri anda ja ütled et korjaks sulle

PM kui soovi

 

Pmisin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai kah eile põllul käidud ja siis 70 seent välja tõmmatud.

Ise kaks korda söönud esimene kord sõin 25 tükki ära siis läksime autoga trippima ja siis mingi läks mingi 45 minti mööd kiirusetunnetus kadus ning 120 pealt vaatasime kuud mis naeratas meile ning suht oleks äärepealt avarii teinud aga jäime aint sumpast ilma ning siis sai juba ringi sõidetud nagu traktoriga.Teine kord sõin ära 50 seent aga mul oli räige uni ning läksin magama ning see unenägu mis tuli oli väga Syco mingi suht lihtsalt õudus unenägu aga see oli väga reaalne et jah .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai kah eile põllul käidud ja siis 70 seent välja tõmmatud.

Ise kaks korda söönud esimene kord sõin 25 tükki ära siis läksime autoga trippima ja siis mingi läks mingi 45 minti mööd kiirusetunnetus kadus ning 120 pealt vaatasime kuud mis naeratas meile ning suht oleks äärepealt avarii teinud aga jäime aint sumpast ilma ning siis sai juba ringi sõidetud nagu traktoriga.Teine kord sõin ära 50 seent aga mul oli räige uni ning läksin magama ning see unenägu mis tuli oli väga Syco mingi suht lihtsalt õudus unenägu aga see oli väga reaalne et jah .

 

Hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reedel siis korjama, tõsiselt loodan, et jutud ei valeta ja , et minu maapeal on neid :D

Narkarid käivad igatahes iga nv , ja praegu peaks olema tipphooaeg.

 

Aga rääkige kuidas sööte? Esimese tripi tahaks kohe ära teha, et kuivatada ei jõua, et kannatab toorelt ka süüa? ala pipart jms peale ja mugima ? :D


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eiieh ei mingit pipart soovitan võtta 30tükki pihku need teha siukseks palliks mis panna siis tervikult suhi ja siis hoolikalt läbi närida ning seejärel kohe midagi peale süüa et magu hakkaks kiiremini tööle.Tripi mõju võib tulla kah tund hiljem niiet ära pabista kui pool tundi läbi ning ei laksi veel võib ka kauem minna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tõmba selline jama


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

And so minu sõprus ringkonnas on palju inimesi kes on travitand igast kraami ma hetkel ei räägi siin kanepist .Aga enamus nad räägivad et proovisid korra.Ega ma kah kaks korda seeni teinud ja paar korda mahvi . Ega see ei tähenda et ma narkar lahe tunne oli kord seeni süüa ega ma neid nüüd rohkem ei söö rohkem käin korjamas ja müügiks.Ärge nüüd hakake siin laimama iniemst kes tahab selle tunde kätte saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
And so minu sõprus ringkonnas on palju inimesi kes on travitand igast kraami ma hetkel ei räägi siin kanepist .Aga enamus nad räägivad et proovisid korra.Ega ma kah kaks korda seeni teinud ja paar korda mahvi . Ega see ei tähenda et ma narkar lahe tunne oli kord seeni süüa ega ma neid nüüd rohkem ei söö rohkem käin korjamas ja müügiks.Ärge nüüd hakake siin laimama iniemst kes tahab selle tunde kätte saada.

 

kust sa korjad neid :O?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

WORD !

 

Kui sa paar korda teed v isegi kanepit tõmbad, see ei tee sinust narkarit, see ei tee sinust seda ägedat tüüpi.

Ma ei tõmba kanepit , et äge olla, kanep käib enamasti seltskonnas, ja enesetunde asi.

Seened, tahame lihtsalt sõpradega ära teha, ja mõnikord on lihtsalt hea kui saad 3 sõbraga maha istuda ja naeratavat kuud vaadata. :D

 

-> Alco oleks sama, aga ei jaksa juua koguaeg.

 

-> Miks üldse midagi tegema peab? = 10 aastaselt oli veel lõbus niisama, aga elu on niigi lühike, ja seda tuleb ära kasutada.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole teinud seeni ja hetkel pole ka plaanis.

 

To efkz on kanep. See on nagu way of living. Ma suitsetan päevast päeva peale, kuid mitte sp. et äge olla või kuskile kivipeade seltskonda kuuluda, aga see tekitab lihtsalt nii mõnusa tunde, paneb maailma nägema hoopis teisest nurgast, diskuteerima igapäevaste küsimuste üle, täiesti kirjeldamatu tunne on see ning sa tead, et iga lespose jäm on erinev, kui oled seda tarvitanud. Kõik, kellele on õpetatud, et kanep on karm narkootikum, sellest ajast saati, kui nad vbl. lasteaia-aegses vanusegrupis olid, siis palun mitte sellel teemal sõna võtta, sest te simply olete teemast taga. Ise tegelend nii ''tavalise suitsetamise,'' vahet snusi tarbimise, joomise ja taime kõrvetamisega ning ma võiks nagu päris kohe ausalt öelda, et ''tavaline suitsetamine'' tekitab minus 10x rohkem sõltuvust, kui bob. Joomine on imo hullem, kui bob, sest see teeb targad inimesed indirectly öeldes lolliks, mitte kõik otseloomulikult, aga paljud muutuvad negatiivselt olles selle ''mõju all''. Seda bobiga juhtub väga harva. Oleks ükskord ''meie generatsioon'' valitsuses, nagu kunagi keegi ütles, siis loodetavasti saadaks ''oma kogemusest'' teha seadused, mitte mingi targa teadlase uuringute järgi. Uuringud näitavad nii üht, kui teist, aga kogemus on ikka kogemus.

 

Lühidelt öeldes: kui sa kivi teed, vahest või tihti, see ei tee sind narkomaaniks. On inimesi, kes on haritud väga edukalt, esp. intelligentsed ja elus toimetulevad ning suitsetad samuti peale. Ma saan aru, kui mingitest heroiinidest ja kokaiinidest oleks jutt, aga taim on väga ''ületähtsustatud'' selles general narkomaailmas.

 

I'm out, kui keegi mingi jutuga peaks tulema jälle, et ''ärge tehke narkot, saab ilmagi õnnelik olla'' ning see on suunatud kivipeadele tänu sellele, et Teie ema-isa nii ütlesid ilma, et Te oleksite selle järgi proovinud: pange mingi hea laul mängima, mis teile meeldib, vajuta vahvli ''Post a reply to the thread:'' tabil back nuppu ja go on with Your life. quite seriously.

 

Thanks for reading.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole teinud seeni ja hetkel pole ka plaanis.

 

To efkz on kanep. See on nagu way of living. Ma suitsetan päevast päeva peale, kuid mitte sp. et äge olla või kuskile kivipeade seltskonda kuuluda, aga see tekitab lihtsalt nii mõnusa tunde, paneb maailma nägema hoopis teisest nurgast, diskuteerima igapäevaste küsimuste üle, täiesti kirjeldamatu tunne on see ning sa tead, et iga lespose jäm on erinev, kui oled seda tarvitanud. Kõik, kellele on õpetatud, et kanep on karm narkootikum, sellest ajast saati, kui nad vbl. lasteaia-aegses vanusegrupis olid, siis palun mitte sellel teemal sõna võtta, sest te simply olete teemast taga. Ise tegelend nii ''tavalise suitsetamise,'' vahet snusi tarbimise, joomise ja taime kõrvetamisega ning ma võiks nagu päris kohe ausalt öelda, et ''tavaline suitsetamine'' tekitab minus 10x rohkem sõltuvust, kui bob. Joomine on imo hullem, kui bob, sest see teeb targad inimesed indirectly öeldes lolliks, mitte kõik otseloomulikult, aga paljud muutuvad negatiivselt olles selle ''mõju all''. Seda bobiga juhtub väga harva. Oleks ükskord ''meie generatsioon'' valitsuses, nagu kunagi keegi ütles, siis loodetavasti saadaks ''oma kogemusest'' teha seadused, mitte mingi targa teadlase uuringute järgi. Uuringud näitavad nii üht, kui teist, aga kogemus on ikka kogemus.

 

Lühidelt öeldes: kui sa kivi teed, vahest või tihti, see ei tee sind narkomaaniks. On inimesi, kes on haritud väga edukalt, esp. intelligentsed ja elus toimetulevad ning suitsetad samuti peale. Ma saan aru, kui mingitest heroiinidest ja kokaiinidest oleks jutt, aga taim on väga ''ületähtsustatud'' selles general narkomaailmas.

 

I'm out, kui keegi mingi jutuga peaks tulema jälle, et ''ärge tehke narkot, saab ilmagi õnnelik olla'' ning see on suunatud kivipeadele tänu sellele, et Teie ema-isa nii ütlesid ilma, et Te oleksite selle järgi proovinud: pange mingi hea laul mängima, mis teile meeldib, vajuta vahvli ''Post a reply to the thread:'' tabil back nuppu ja go on with Your life. quite seriously.

 

Thanks for reading.

 

kui sa ikka tihti teeed , siis oled küll narkomaan.

narkomaan ma ise ei ole , aga olin 1h sõpradega

koos , oli UUS pakk (20 sees) ja 1h prst ehk lõpus 8 tk alles.

pea ka kõige parem pole hetkel aga ei kujuta ette mis kaneppiga juhtunud oleks

ma ise alles 12 . :D


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja sa tõesti arvad, et 12 aastasena toob sulle suits kasu? Pigem tahad lihtsalt niiöelda teiste silmis lahe tunduda.

Ning see, et sa siin seda kuulutad kui "eputamisena" "Olime ainult 1h koos, kui juba tegime 12 ära. Nüüd on sitt olla ja olen lahe."

Tõesti imelik on vaadata mingeid tatikaid suitsetamas. Selle lahedaks olemisega kahjustad sa tervist ja hiljem mõtled, et per** miks ma seda küll tegin.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.