Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Kui sul poleks vaba aega sekunditki siis kuidas saad sa vahvlis käia?

Ma arvan ise ka siiski, et see vanematele üüri maksmine on suht pointless...Pigem aita neil kodutöid teha, osta neile vajalikke asju jne....

No, eks tal on lihtsalt praegu selline periood, kus ta üritab mõelda mitte ainult mateeria peale vaid ka vaimsetele asjadele.

 

Kodutööd ja asjade ostmine on juba aastaid olnud. See üüri maksmine on hea harjutamine tulevikuks mis paneb sind raha säästma ja hoidma.

 

Minul on aega küll sest ma suudan seda paika panna ja planeerida.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su kirjapilt on ikka väga paha. :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Su kirjapilt on ikka väga paha. :)

 

/care , it's teh interwebs.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma jah ikka tegin silmad lahti , sellepärast ütlesingi et ma nägin seda leeki otse oma silmade keskel koguaeg , silmad kinni või lahti vahet ei olnud. Ja ma proovisin katsuda seda ka , oli küll selline tunne nad saaks võtta peopesale , aga ei saanud ikkagi.

Ma võin väga detailselt kirjeldada mis ma tegin ja mida ma tundsin kui soovid , võibolla võib huvitavam olla lugeda sinul ja teistel.

Kirjuta jah detailselt, hakkas huvitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olgu siis , kuna paljud tahavad siis ma seletan mis juhtus täna õhtu poole , ma pean mõtlema kuidas ma seda ümber seletan siis. Kuna tänu reeglile Al-Jiwahil tegelt ma ei tohi seda rääkida , lihtsalt sellepärast et võrreldes selle foorumi "Negatiivsust ja vaenlikust" mis siin teemas on , läheb see seal olevale reeglile vastu ja võibolla võivad paljud arvata siis et ma hakkan reklaamima siin seda.

 

Ärge pahandage , ma hea meelega seletan mis juhtub , lihtsalt pean kõike ümber seletama sest ma ikka austan Spirituaalset Satanismi nüüd. Miks? Ütleme lihtsalt et "It's done."


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu post polnud üldse solvanguna mõeldud. Mul üks klassivend oli kas selline nagu sina. Tal olid kerged enesetapu mõtted isegi peas, kuna ei leidnud rahu. Teda aitas psühholoog. Ma ei usu, et mediteerimine sind aitab- pöördu parem spetsialisti poole. Sellised asjad niisama ei lahene. Ma ei tea, kuidas ma runescapega seotud olen?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu post polnud üldse solvanguna mõeldud. Mul üks klassivend oli kas selline nagu sina. Tal olid kerged enesetapu mõtted isegi peas, kuna ei leidnud rahu. Teda aitas psühholoog. Ma ei usu, et mediteerimine sind aitab- pöördu parem spetsialisti poole. Sellised asjad niisama ei lahene. Ma ei tea, kuidas ma runescapega seotud olen?:D

 

Olgu , siis ma vabandan aga palun vali ikka oma sõnu.

Teda aitas psüholoog sest ta oli nõrk. Ta oli hingeliselt nõrk. Ma ei valeta , isegi minul olid sellised mõtted olnud aga tead mis mind aitas? Enesekindlus mitte anda alla , ma lubasin iseendale et ma LEIAN üles hingelised tähendused , mis on inimeste eesmärk , miks me ei tea midagi teispoolsuset jne. Psüholoog võib sõna otseses mõttes persse minna , neid kotib ainult raha ja usuvad ainult Teadusesse ja faktidesse.

 

25.07.11

 

Minu kolmas silm on avamas , täna tehes avamis mediteerimist ma TUNDSIN kuidas veri liikus minu peas ringi , ma TUNDSIN kuidas mingi kolmanda silma kohal olid südamelöögid ja minu kätel. Ma olin nii rahulikult lõõdvastunud sellel hetkel et ma ei tahtnud eriti üldse liikuda ja lihtsalt olla. Lõpuks sai mõtted minust jagu hiljem ja siis hakkas käe asend valutama ( käsi oli spetsiaalses asendis et energia läheks kolmandasse silma ) ja siis ma ei tundud enam midagi , peale mõnusat olekut. St. et käte asenda ikka mõjutas kõvasti kuhu minu energia läks mis mediteerimisega sain.

 

Kuna täna oli teine päev kui ma just kolmanda silma peale fokuseerima hakkasin , siis täna olidki tulemused. Eile ma tundsin väga väga väga natuke midagi aga ma olin ebakindel. Täna olen kindel et edusammud tulevad. Ma veel mingi see nädal pean tegema neid rahulikult aina ja tulemused mis on märkimisväärsed võivad siis tulla.

 

Ahjaa , kuna ma olen juba harjutanud mediteerimist natuke ikka , siis ma suudan fokuseerida ainult hingamisele ja vähem liikuda et mugav asend oleks. Ütlen kohe ära teistele , tulemused tulevad aja peale ikka , ärge lootke kohe neid.

 

---------- Post added 25-07-11 at 17:21 ----------

 

Kirjuta jah detailselt, hakkas huvitama.

 

Eks ma millalgi kirjeldan.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Psüholoog võib sõna otseses mõttes persse minna , neid kotib ainult raha ja usuvad ainult Teadusesse ja faktidesse.

 

Peab sellega väitega nõustuma täielikult.

Tahaks teada ka kuidas su lähedased sellese sinu tegevusse suhtuvad?

Vanemad natuke imelikult ei vaata ega midagi?Sõbrad?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Peab sellega väitega nõustuma täielikult.

Tahaks teada ka kuidas su lähedased sellese sinu tegevusse suhtuvad?

Vanemad natuke imelikult ei vaata ega midagi?Sõbrad?

 

Ei vaata sest ma ei ütle neile nkn et olen satanist. Pole nende asi mis ma teen. Sõpradel on suht savi , sest nii ongi õigetel sõpradel suhtumine , enda asi mis teed , niikaua kuni ma neid ära ei ohverda ( Naljaga öeldud ikka ).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis on hästi. Mida see mediteerimine annab? Mis temaga peale hakata? Kas spordis on temast kasu?

See on lihtsalt vaimselt enda tundma õppimine ja uute teadmiste hankimine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Siis on hästi. Mida see mediteerimine annab? Mis temaga peale hakata? Kas spordis on temast kasu?

 

On tegelt väga võimalik küll et on kasu kui oskad õieti kasutada ja oled spirituaalsel tasmele suht kaugel ja kõrgel.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Satanism " siiski mingi väljamõeldud tegelase " saatana " kummardamine - originaalmõte asjal.

Teaduslikult juba pikka aega tagasi kindlaks tehtud fakt, et mitte kingit kuradi kolmandat silma inimesel pole.

See oleks sama reaalne, kui see, et sul on saba, mida sul ju pole, või on ?

 

Su tundmistele ja edasi arenemistele on vaid 1 lahendus.

Toon selle välja näitena - Kui ma seisan maja ees, tambin endale koguaeg pähe, et ma suudan seda maja oma silma võrkkesta vasakpoolselt neljanda koega liigutada, siis tee mis sa tahad aga sellest saab mu kinnis idee ning ma hakkangi omastarust väga nägema, kuidas maja liigub ja mina olen õnnelik poiss. Thats it .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis värk selle niiöelda kolmanda silmaga on? Mis see annab sulle? Minuarust keegi kunagi rääkis mulle midagi sellest, ausaltöeldes ma naersin tema üle, aga tahaks teada kas sa räägid umbes sama juttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
" Satanism " siiski mingi väljamõeldud tegelase " saatana " kummardamine - originaalmõte asjal.

Teaduslikult juba pikka aega tagasi kindlaks tehtud fakt, et mitte kingit kuradi kolmandat silma inimesel pole.

See oleks sama reaalne, kui see, et sul on saba, mida sul ju pole, või on ?

 

Su tundmistele ja edasi arenemistele on vaid 1 lahendus.

Toon selle välja näitena - Kui ma seisan maja ees, tambin endale koguaeg pähe, et ma suudan seda maja oma silma võrkkesta vasakpoolselt neljanda koega liigutada, siis tee mis sa tahad aga sellest saab mu kinnis idee ning ma hakkangi omastarust väga nägema, kuidas maja liigub ja mina olen õnnelik poiss. Thats it .

 

Sittagi sinu teadus tõestab siin midagi. Ma armastan kui inimesed hakkavad "Teadust" põhjendama et asju ei eksisteeri jne. SIIN MAAILMAS ON ASJU MIDA EI SAAGI TÕESTADA , KUI EI SAA TÕESTADA TÄHENDAB KA ET TEADUS EI OLE KUNAGI 100% TÄPNE JA KÕIKETEADJA.

Palun hoia just TEADUS siit teemast minema , maailmas on asju mida tõestada ei ole nad saanud ja kunagi ei saa ka. Sellel peabgi olema PÕHJUS miks ja mina tahangi seda teada saada ka.

 

---------- Post added 25-07-11 at 23:49 ----------

 

Mis värk selle niiöelda kolmanda silmaga on? Mis see annab sulle? Minuarust keegi kunagi rääkis mulle midagi sellest, ausaltöeldes ma naersin tema üle, aga tahaks teada kas sa räägid umbes sama juttu.

 

Toon näite

 

Mediteerimisel sa kogud energiat , olles algaja sa ei näe ega tunne seda alguses , vaid tunned mõjusid.

Kolmanda silma avamine annab sulle võimaluse NÄHA ja TUNDA seda energiat ja kõike teisi olevaid energiaid ja aurasid mis on looduses kui ka inimestel.Siis võid neid energiaid kasutada , muuta jne. See annab sinule võimaluse ka rohkem ( Lihtinimeste keeles ) unemaailma kontrollida ja isegi sealt edasi minna.

 

Ma ütlen ühte asja siin kohe ära , MA EI SAA DETAILSELT KÕIKE SELETADA KUI TE JUST ISE KA EI TEGELE JUHUSLIKULT SELLEGA ( Ei propageeri ), miks on see :

 

Do not mention my name nor my attributes, lest ye regret it; for ye do not know what those who are without may do.

 

Lihtsalt öeldes tähendab et ma ei tohi liiga palju üldse rääkida , sest kes teab need kes ilma on sellest võivad teha.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahtlane küsimus, aga sa usud siis jumalat ja saatanat? Loodad tulevikus põrgusse minna, sest sa ju kummardad saatanat?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kahtlane küsimus, aga sa usud siis jumalat ja saatanat? Loodad tulevikus põrgusse minna, sest sa ju kummardad saatanat?

 

Nüüd tulebgi huvitav küsimus mis mind pani alguses üldse just krisitusku minema , aga takistas.

 

Miks on kristlastel sellised "Piirangud" alati?

Miks on koguaeg need hirmud et sa lähed põrgusse kui seda ja teist teed valesti või jätad tegematta jne?

Miks ei ole antud nn "halvale" poole võimalust ennast seletada?

Miks on kõik asjad mis on keelatud tegelt igapäeva asjad mida teeme enamustel?

Parim näide , miks on siiamaani kõik "Rapturid" ja sarnased jamad ongi alati Jamad olnud?

 

Kõik oli väga kahtlane üldse , kui ma mõtlesin et uurin satanismi , ma just sattusin ÕIGE satanismi peale , mis on Spirituaalne satanism. See ei ole mingi "Evil" asi , siin ei ole mingeid kuradi ohverdamisi , vägistamisi jne mida räägitakse ja vähesed isegi teevad. Ma uurisin seda mingi kuu aega ja kõik tundus JUST minule sobiv. Ja nüüd hakkavad minul tulemused ka tulema.

 

Tegelt Satanism ei ole üldse mingi "Lähed põrgusse" asi , seda ei ole olemas. Väljamõeldud kõik. Ainuke koht mis on olemas on Duat ja sinna saab inimene alles siis kui ta on spirituaalselt valmis. Niikaua ta aina hakkab elu algusest peale elama peale surma.

 

See ongi parim näide mida ma alati mõtlesin et "Ma isiklikult arvan et inimesed on Maa Peal et midagi õppida. Niisam elada hui usun et selles on asi."

 

P.S kõik mis ma seletan on asjad mida te saate ISE uurida ja ma võin neid rääkida / seletada. Saage aru et kui ma ütlen et ma ei saa kahjuks detailsemalt seletada või midagi öelda , siis on põhjusega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida siin maailmas seletada ei saa ? tänapäeval saab seletada isegi inimese mõtteid, tuhnata sajaneid vanades asjades tuues välja nende täpseid omadusi ning kõike muud, tänapäeval on isegi dinosauruse luu täpne ehitus välja selgitatud niiet miskuradi moodi ei saa kõike seletada ? inimene pole mingi faking " i can do everything i need whenever i want, all i need is power of gods " süsteem. Inimene on lihtsurelik nagu kass ja koer, kes elab eesmärgiga paljuneda ning veeta mingi aeg siin maamunal. Ei kepi see ei jumalat, saatanat ega mingit muud olendit, kes väidetavalt olemas on mida sa usud .. ausalt, ma võin võilille usku ka uskuma hakata, see ei tähenda, et minuga peale surma midagi imelist juhtuks. Mullast oleme me saanud ja mulda me ka läheme, lihtne, kas pole ? Sellel pole reaalselt mittemingit tähtust inimese elus, kas ta käib iga pühapäev kirikus jumalat palumas või sinnasamase uksele kusemas, vahet pole, kas sa hoorad ringi, või oled eluaeg nunn.ö Lõpptulemus on ikka täpselt samasugune. Dead circle, uknow. Need on lihtsalt väljakujunenud tavad ja traditsioonid, mida inimene saab endale valida, et mis teda aitab oma elu nn " perfektseks " tegemisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida siin maailmas seletada ei saa ? tänapäeval saab seletada isegi inimese mõtteid, tuhnata sajaneid vanades asjades tuues välja nende täpseid omadusi ning kõike muud, tänapäeval on isegi dinosauruse luu täpne ehitus välja selgitatud niiet miskuradi moodi ei saa kõike seletada ? inimene pole mingi faking " i can do everything i need whenever i want, all i need is power of gods " süsteem. Inimene on lihtsurelik nagu kass ja koer, kes elab eesmärgiga paljuneda ning veeta mingi aeg siin maamunal. Ei kepi see ei jumalat, saatanat ega mingit muud olendit, kes väidetavalt olemas on mida sa usud .. ausalt, ma võin võilille usku ka uskuma hakata, see ei tähenda, et minuga peale surma midagi imelist juhtuks. Mullast oleme me saanud ja mulda me ka läheme, lihtne, kas pole ? Sellel pole reaalselt mittemingit tähtust inimese elus, kas ta käib iga pühapäev kirikus jumalat palumas või sinnasamase uksele kusemas, vahet pole, kas sa hoorad ringi, või oled eluaeg nunn.ö Lõpptulemus on ikka täpselt samasugune. Dead circle, uknow. Need on lihtsalt väljakujunenud tavad ja traditsioonid, mida inimene saab endale valida, et mis teda aitab oma elu nn " perfektseks " tegemisel.

 

Niikaua kuni on olemas hing ( mida isegi sinu teadus on tõestanud ) , niikaua ei ole siin sellist asja olemas nagu lihtsurelik , sest hing ei sure vaid keha sureb.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.