Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida meil vaja on?

Soovitatud postitused

VIP

Spordi alafoorumi võiks ka tekitada, sinna alla saaks kõik jalgpallid ja muu spordiga seonduva kokku koondada. Hetkel kuskilt meelelahutus ja vaba aeg alt neid suht tülikas otsida.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui te tahate seda foorumit üldse kunagi korda saada, siis kõigepealt tuleks alustada inimestest, kes siin on.

Esiteks tuleks juhtkonnas korralikult õigused ning ülesanded ära jaotada.

Kuna praegu paitsab, et on nii, et igaüks teeb mis tahab, kõik saavad suvaliselt meeskonda inimesi juurde võtta, kasutajaid bannida...

Sellised asjad tuleks ennem meeskonna siseselt läbi arutada. Ja mitte nii, et mingi seltskond saab kuskil MSN-is kokku ja otsistakase asi ära, vaid nii, et kõigil meeskonna liikmetel oleks võimalik oma arvamus öelda.

 

Samamoodi on ka karistamisega nii, et osad on esimese korraga bannitud kuid samas teised võivad teha, mis tahavad. Selleks peaks ka olema oma kindel süsteem, millele mis karistus on.

Kõigil peaksid siiski olema võrdsed õigused oma arvamuse avaldamiseks.

 

Näiteks meeskonna poolt tehakse foorumisse hääletus. Võidab näiteks variant A. Kuid nüüd on siiski mingi seltskond, kellele see ei meeldi ning seetõttu teostatakse ikkagi variant B.

Kuid mis selle hääletuse mõte siis oli? Samahästi oleks võinud ju kohe ainult selle seltskonna käest küsida, kui nende arvamus on tähtsam teiste omast.

 

Kolmas asi on offtopic ja igasugused teemavälised vaidlused. Kui teemas tekib mingite kasutajate vahel mingi vaidlus siis teema lukku panemine on kohe kinlasti väga vale käitumine. Teema oli ju võibolla hea, ega seda ei pea mingi paari kasutaja pärast kohe ära kaotama. Piisaks ka sellest, kui lihstalt vastavad postitused ära kustutada ning kasutajaid lihtsalt suuliselt hoiatada (Kuid siiski teemaväliselt, et ei tekiks kohe uut vaidlust) ning järgmisel korral juba hoiatus ning seejärel mingi ajutine bann (Nt 10 päeva).

 

Samas peaksid ka kasutajad oma käitumist muutma. Kui kellegi teemase tekib järjekordne mittesobiv postitus, siis las ta olla. Ei ole vaja tekitada mingit suurt vaidlust ühe lolli pärast. Las moderaatorid tegelevad sellega.

 

Ja võiks ka noraalselt suhtuda teistesse kasutajatesse. See et kellelgi foorumis palju postitusi ja tuttavaid on, et tähenda et ta võib mingit lolli loba ajada või rääkida teistega kuidas ise tahab.

 

See oli vaid minu arvamus. Kui see kellelegi ei meeldi, siis eks tulge ja bannige mind ära, vaid sellepärast, et ma ei ole siin foorumis eriti tuntud kasutaja ning julgesin oma arvamust avaldada.


googlebar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

supermani, kes ei teeks hääletusi kas bannida ja suvalistele naeruväärseid avatare toppima

 

---------- Postitused liidetud 17:14 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:12 ----------

 

Skini ei saa tagasi muuta, lõpetage see vigisemine selle üle. Vana skin oli vanale vbulletin versioonile.

Konsoolide alafoorum võiks tulla juba :P

 

kahe käega ja kolme jalaga poolt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
supermani, kes ei teeks hääletusi kas bannida ja suvalistele naeruväärseid avatare toppima

 

---------- Postitused liidetud 17:14 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:12 ----------

 

 

 

 

Superman ära bannida.

Samuti ütleks Sunpartyle: Miks sa kustutasid need teemad ära, sa ei tahtnud et inimesed näeksid kui alla juhtkond on vajunud? Jätaksid neid pigem alles, minu kohta saab polli teha, tema kohta mitte? Normaalne,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt sama küsimus . Miks nüüd siis kustutati minu teema ? Supermani teema pidas i kui kaua vastu, aga kui keegi tuli selle peale, et tema kohta teema teha, siis see kadus. Me elame vabas riigis ja kõigil on sõnavabadus. Kellel midagi öelda on, siis las ütleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No perse, kui teile ei meeldi enam siin olla, siis palun, lahkuge siit saidilt ning arge kunagi tagasi tulge.

 

wannabe oled ? Kõik võivad öelda ja avaldada arvamust siin teemas, et foorumit paremaks muuta.

Kui sa ise sellest aru pole saanud, siis võid ISE lahkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no aga see ei ole juu teie asi mida see juhtkond teeb voi ei tee...

 

 

Ma ei oska sulle muud öelda, et see Mr. Beani lõust sobib sulle.

See n kõigi asi, sest teema tehtigi selleks, et rääkida muutustest, uuendustest jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juhtkonna foorumis on hääletused ja arutelud teatud asjade kohta. Ma ei usu, et see on muutunu selle kuuajaga.

Mis on teil Supermani vastu? Sunparty ju ütles, et keegi juhtkonnast ei muutnud arto pilti ju siis ei muutnud. Samuti Janek, MySQL? Ma ei tea kas ma alahindan supermani aga ma ei usu, et ta oskaks seal seda muuta.

Ja kõigile teistele tuletan meelde, et siin foorumis on diktatuur.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juhtkonna foorumis on hääletused ja arutelud teatud asjade kohta. Ma ei usu, et see on muutunu selle kuuajaga.

Mis on teil Supermani vastu? Sunparty ju ütles, et keegi juhtkonnast ei muutnud arto pilti ju siis ei muutnud. Samuti Janek, MySQL? Ma ei tea kas ma alahindan supermani aga ma ei usu, et ta oskaks seal seda muuta.

Ja kõigile teistele tuletan meelde, et siin foorumis on diktatuur.

 

Oskab küll :)

 

Ning kui te väidate, et admin ainult saab nii teha, siis eksite, sest Reigo ei teeks kunagi niimoodi ning tema eitas ka kõike ja ta jutt oli tõsisem, ning peagi ma usaldan teda ja tal polnud põhjust mulle sellist sitta keerata, ainult Erikul oli.

 

Ma usun, et kui siin oleks normaalne juhtkond + range korrashoid nagu apple.spot.ee-s, siis oleks foorum korras, aga mis teha.

Ma ei räägi, et kõik juhtkonna liikmed on halvad, ainult suurim osa neist.

Eeskujulikke valitakse ka ainult nende seast, kes nende sõbrad on ja kes eriti siin silma ei paistnud foorumis.

Seepärast inimesed kardavadki enda arvamust avaldada ja õigesti mõista, sest paljudel siin mingi räige soov Eeskujulikuks või Moderaatoriks saada, eriti Raikol. Kahjuks aga osad eesti inimestest ongi sellised, kes ei oma enda arvamust, nemad arvavad ainult nii, kuidas vanemad/sõbrad arvavad.Sellepärast ongi Eestis suur skinheadide kamp.

 

Samuti, Sunparty sai ju väga vabalt seda logi kustutada, sõprade kaitse. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arto- ütlen veel korra sulle, et alusetu juhtkonna süüdistamine lõppeb järgmine kord perm banniga lihtsalt. See on idiootsuse tipp, et sa hakkad ise enda avatari muutma ja selles kedagi teist süüdistama.

 

/ Väga suur tung on vana kujunduse järele- ehk on kellegil vana bänner ka alles? Siis saaks 'kujunduste valikusse' lisada ka vana-vahvli kujunduse :P


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D vana teema voiks uue vbulletin versioonile parajaks teha ja oleksgi olemas ekjuu ;)

 

Ütleme nii, et kui logo ka saaks võiksite kohe kasutama hakata lausa ;)

 

/ Lahendage enda probleemid PMi teel!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arto- ütlen veel korra sulle, et alusetu juhtkonna süüdistamine lõppeb järgmine kord perm banniga lihtsalt. See on idiootsuse tipp, et sa hakkad ise enda avatari muutma ja selles kedagi teist süüdistama.

 

/ Väga suur tung on vana kujunduse järele- ehk on kellegil vana bänner ka alles? Siis saaks 'kujunduste valikusse' lisada ka vana-vahvli kujunduse :P

 

mina ei ole avatari muutnud, mul oli eile trololol pilt, siis mingi ''Hoiatus taun2'' pilt tuli sinna, mul pole ishukest pilti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina ei ole avatari muutnud, mul oli eile trololol pilt, siis mingi ''Hoiatus taun2'' pilt tuli sinna, mul pole ishukest pilti!

 

riiiiiiight..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.