Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida meil vaja on?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Mis teil Arto vastu on? Jah, noor ja natukene troll vahel, kuid mis selles halba on? Selle asemel, et vinguda võiksite ise paremini käituda lihtsalt.

Vanu teemasi võib ikka ajaviiteks kustutada ju, see pole nii raske.

 

Embleemidest on ilmselt juba KÕIK aru saanud, ning me teeglema sellega. Kuid ma pole kunagi aru saanud, mis see embleem tegelikult juurde annab?:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E-ego suureneb. Oled "tuntud liige" ja saad rohkem trollida.

Kujundus võiks jah tulla huvitavam, banner võiks olla ikka kogu ülemise ääre mitte mingi väikene junn kuhu ei annagi mingit korralikku bannerit teha.(uus konkurss normaalsete suurustega).

Postituste kaotamisega on 2 asja:

1) inimene võib olla küll ammu liitunud aga ei näe kui aktiivne on ning kui ikka on postitusi siis oleks nagu natukene usaldusväärsem

2) väheneks spämm.

Tehingud võiksid jääda, oleks millegi järgi usaldada kedagi, kõigile ei saa ju panna "usaldusväärne" embleemi.

 

 

E//

Ah-jaa, võiks olla ka kujunduse valimine, ühe värvi vahetamine teisega aegaajalt viiks kohe lehe palju uuemaks:)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
RANGEMALT eemaldada foorumist trollid, tõesti isegi kui me siia tüdrukuid ja normaalseid inimesi juurde saaksime trollitaks nad hetkese seisuga naguinii välja oma "asdasd omg zomg, fap fap tegin vannitoas" tüüpi postitustega välja, SEEGA TEEN ETTEPANEKU karmistada warn-süsteemi, olekski nii et mistahes rikkumine 50% warni, 2 pisiksed rikkumist = 100% warni ja 24h ban, suuremad rikkumised 100% ja ban (nagu n eo n3tis, ei me pole copycatid, aga see süsteem on hea ja toimib, kasutajad on NORMAALSEMAD kui siin)

 

Ma ikka väga uus siin foorumis, aga täiesti nõus sellega. Ei julgegi siin midagi öelda ega teha, sest tõesti kardan, et mu jutule tõmmatakse kohe vesi peale..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Trollige palju tahate, kui te seda naljakalt teete. Ma küll korraliku trolli pärast warnima ei hakka, pigem paneks reppi.

Siit ka ilmselt tulevane muudatus on see, et peab paika panema +/- repi süsteem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Repi süsteem meil oli, aga noh, seda hakati väga trollima...siiski meil korralikult firepowerit, et seda piirata...

Embleem "Häbiplekk".

Kuna meil on tulemas uus disain, siis sellega koos tuleks ka postituse layouti ümber teha + väiksemad medalid.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina vastu iseenesest poleks.

Kuigi lihtsam on teatud kasutajad lihtsalt foorumist ära kaotada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RS on endiselt üks noortefoorumi osa.

Seda pole nii lihtne ära kaotada, samahästi võib mõne teise huvialaga nii teha, loll jutt suhu tagasi.

Kuigi ma ei paneks kätt ette, kui keegi tahaks nii tegutseda.

Ma arvan, et eelkõige on vaja lahti saada kasutajate liigropendamisest, see ei kutsu teisi lugema teemasid, kui 50% topicu sisust moodustavad roppused ja offtopic/sõimamine.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päriselt ärge võtke Rsi foorumit ära .. ärge vaadake sinna kui see teema ei meeldi ..

Mulle näiteks ei meeldi see "Südamelt ära" alateema , sellepärast mai vaatagi ja ei postita sinna ...

 

Postitused ja Tehingud raudselt alles jätta .

Aga jhm , see "Usaldusväärne" ja "Värdjas" oleksid suht head embleemid . :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jagan sinuga samasuguseid seisukohti. Selleks et foorum atraktriivsemaks muuta ja nagu keegi siin mainis et ka naisi juurde tuleks oleks vaja suuri muudatusi teha. Olen sinuga nõus et praegune foorumi siis eem.. nimi? ei kõlba küll mitte kuhugi ja pigem hirmutab mine siit naisi?, mõeldakse et tegemist on järjekordse lastekas.ee veebikeskkonnaga.

Runescape tuleks tõepoolest toppida kuhugi online mängude alla (jah kõik kes siis siit foorumist lahkuvad selle pärast - we dont realy give out care bears (kes ütleb et selle peale sureb foorum välja - ei ta sure kuhugi, aktiivseid liikmeid on tohutult kes ei piirdu ainult runescapega), runescape alafoorumeid tuleks kärpida, minu idee oleks selline:

 

1) Üldine

2) Must Turg, seal vastavad ala-alafoorumid

=> Membership

=> Raha/Leveldamine?(orjamine?)

=> Kasutajad (Kontrollitud, kontrollimata - vastavalt siis teema lõppu lisab moderaator kontrollitud kasutajate puhul [Kontrollitud] ja teema lõppu postitus mis kinnitaks seda (et kasutajad ise ei hakkaks teemat tehes [Kontrollitud] teema lõppu kirjutama)

=> Petised

3) Kasutajate päevikud

 

Postitused võiks tõepoolest ära kaotada, Rapidload mingi aeg tegi seda, kuid foorumi uuendamisega tulid postitused jälle tagasi ja ta ei viitsinud sellega tegeleda.

 

Kujundust võiks veidi elavamaks teha, me ei ole kuskil pansionaadi bingoõhtul, veidi värve, uus banner.

Tehingud ära kaotada, olen poolt, nendest ei ole suurt abi - inimesed teavad kes on juba usaldusväärsed pinnimüüjad kes mitte ja nagu elu näitab ka 200 tehinguga kasutajad on üle lasknud.

 

IGALE kasutajale paneeli alla pisikesed lahtrid (Orkut, msn, koduleht jms) mis nagu kofferis ilmuksid postituste alla (või siis edaspidi paremale postituste ja tehingute juurde)

 

Foorumile oma mIRC/irc chat, oleks tore kui see topitaks www.vahvel(soontobeanothername?).net/chat samamoodi ülesse vastav link teha Chat (sinna kus on hetkel Uued Postitused, Reeglid, Cs Server jms)

 

RANGEMALT eemaldada foorumist trollid, tõesti isegi kui me siia tüdrukuid ja normaalseid inimesi juurde saaksime trollitaks nad hetkese seisuga naguinii välja oma "asdasd omg zomg, fap fap tegin vannitoas" tüüpi postitustega välja, SEEGA TEEN ETTEPANEKU karmistada warn-süsteemi, olekski nii et mistahes rikkumine 50% warni, 2 pisiksed rikkumist = 100% warni ja 24h ban, suuremad rikkumised 100% ja ban (nagu n eo n3tis, ei me pole copycatid, aga see süsteem on hea ja toimib, kasutajad on NORMAALSEMAD kui siin)

 

Siit jällegi idee (eelmisele lõigule lisaks) SMS-süsteemid (warni maha osta jms), annetused SMSi teel - no ühesõnaga võimalusi oleks tohhuijaa.

 

Päikest!

 

Kiisu

Kõike mida Siim ütles on võimalik teha ja ma pooldaks. Samuti võiks lisada asju mängude alla kuna teada, et enamus inimesi on siin gamerid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jagan sinuga samasuguseid seisukohti. Selleks et foorum atraktriivsemaks muuta ja nagu keegi siin mainis et ka naisi juurde tuleks oleks vaja suuri muudatusi teha. Olen sinuga nõus et praegune foorumi siis eem.. nimi? ei kõlba küll mitte kuhugi ja pigem hirmutab mine siit naisi?, mõeldakse et tegemist on järjekordse lastekas.ee veebikeskkonnaga.

Runescape tuleks tõepoolest toppida kuhugi online mängude alla (jah kõik kes siis siit foorumist lahkuvad selle pärast - we dont realy give out care bears (kes ütleb et selle peale sureb foorum välja - ei ta sure kuhugi, aktiivseid liikmeid on tohutult kes ei piirdu ainult runescapega), runescape alafoorumeid tuleks kärpida, minu idee oleks selline:

 

1) Üldine

2) Must Turg, seal vastavad ala-alafoorumid

=> Membership

=> Raha/Leveldamine?(orjamine?)

=> Kasutajad (Kontrollitud, kontrollimata - vastavalt siis teema lõppu lisab moderaator kontrollitud kasutajate puhul [Kontrollitud] ja teema lõppu postitus mis kinnitaks seda (et kasutajad ise ei hakkaks teemat tehes [Kontrollitud] teema lõppu kirjutama)

=> Petised

3) Kasutajate päevikud

 

Postitused võiks tõepoolest ära kaotada, Rapidload mingi aeg tegi seda, kuid foorumi uuendamisega tulid postitused jälle tagasi ja ta ei viitsinud sellega tegeleda.

 

Kujundust võiks veidi elavamaks teha, me ei ole kuskil pansionaadi bingoõhtul, veidi värve, uus banner.

Tehingud ära kaotada, olen poolt, nendest ei ole suurt abi - inimesed teavad kes on juba usaldusväärsed pinnimüüjad kes mitte ja nagu elu näitab ka 200 tehinguga kasutajad on üle lasknud.

 

IGALE kasutajale paneeli alla pisikesed lahtrid (Orkut, msn, koduleht jms) mis nagu kofferis ilmuksid postituste alla (või siis edaspidi paremale postituste ja tehingute juurde)

 

Foorumile oma mIRC/irc chat, oleks tore kui see topitaks www.vahvel(soontobeanothername?).net/chat samamoodi ülesse vastav link teha Chat (sinna kus on hetkel Uued Postitused, Reeglid, Cs Server jms)

 

RANGEMALT eemaldada foorumist trollid, tõesti isegi kui me siia tüdrukuid ja normaalseid inimesi juurde saaksime trollitaks nad hetkese seisuga naguinii välja oma "asdasd omg zomg, fap fap tegin vannitoas" tüüpi postitustega välja, SEEGA TEEN ETTEPANEKU karmistada warn-süsteemi, olekski nii et mistahes rikkumine 50% warni, 2 pisiksed rikkumist = 100% warni ja 24h ban, suuremad rikkumised 100% ja ban (nagu n eo n3tis, ei me pole copycatid, aga see süsteem on hea ja toimib, kasutajad on NORMAALSEMAD kui siin)

 

Siit jällegi idee (eelmisele lõigule lisaks) SMS-süsteemid (warni maha osta jms), annetused SMSi teel - no ühesõnaga võimalusi oleks tohhuijaa.

 

Päikest!

 

270913946_efa38ec3d8.jpg

 

Poolt!

 

/chat asemele /jututuba.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

üks mõte veel.

nagu jutt oli nendest embleedest, tehingutest ja pc-st.

siis võiks teha nii ,et kõiki neid näeb kasutaja profiili all.

 

kohe hakatakse ka küsima, kuidas ma tunnen moderaatori, administratori kasutaja ära?

siis nende nimed oleksid sinised ja punases.

 

võiks veel sinna ülese kus on reeglid, cs server ja veel teised asjad.

sinna teha näiteks moderaatorid

ja kui sinna klõpsad tuleb lahti teema kus on kirjas kõikide modede ja adminite nimed ja msnid või kus nendega ühendust saaks.

siis oleks palju lihtsam võtta moderaatoritega ühendust.

 

 

võiks tulla veel eraldi muusika ja filmide osakond.

 

kui te tahate foorumisse naisi. siis peate mõtlema mida naised tahavad? näiteks mis neid siia kutsuks. (alasti mehed küll ei kutsu.)

tuleks teha mingi poiste osakond kus räägitakse tehnikast, millega tegeled ja kalastus (nagu üks tahtis).

ja siis tuleks ka tüdrukute/naise osakond kus räägitakse moest, saaksid vahetada enda kogemusi ja turg (kus saaksid osta parfüümi või seelikut.).


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siis tuleks hakata seda foorumit ka reklaamima.

 

kui tahetakse uusi liikmeid+naisi.

kuna praegu arvan et siin neid nulli ringis.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ennegi mõelnud, et võiks miski "Mood, Stiil" alateema teha?!

 

Samtui hoiatuste süsteem. Lähipäevil räägime juhtkonnaga selle täpselt läbi, kuid öelda saan nii palju, et hoiatamine muutub karmimaks.

 

/ Mulle meeldib RSi koomale tõmbamise idee. Kolm suuremat alateemat:

1) Üldine

2) Must Turg, seal vastavad ala-alafoorumid

=> Membership

=> Raha/Leveldamine?(orjamine?)

=> Kasutajad (Kontrollitud, kontrollimata - vastavalt siis teema lõppu lisab moderaator kontrollitud kasutajate puhul [Kontrollitud] ja teema lõppu postitus mis kinnitaks seda (et kasutajad ise ei hakkaks teemat tehes [Kontrollitud] teema lõppu kirjutama)

=> Petised

3) Kasutajate päevikud

 

- Postituste ja tehingute kaotamine. Ehk annab süsteemi nii korraldada, et kaotada nad nii ära, et näha on neid ainult profiilist. Hetkel on nad kasutajal paremal ääres. Tehingud võiks asendada "Usaldusväärne" embleemiga, mille annab juhtkond?!

- MSN/Twitter/Orkut/Facebook lahtrid profiili, kuhu iga kasutaja saab enda kasutaja lisada?

- Ehk isegi profiili kujundust muuta?

- Chati saab teha küll, stiilis http://www.vahvel.net/chat vms

- Uus logo- nõus. Kui keegi teeb, võib saata minule, pikalt ei saada kedagi :P

 

Kui on mõni julge ja pealehakkaja tüüpi kasutaja, kes tunneb vBulletini koodi ja soov aidata foorumit, võiks kontakteeruda minuga.

 

// Eemaldasin alt "Keelte kiirvalija" ka, kuna seal pole teil midagi valida :P

 

/// Ärge nüüd kartke arvamust avaldada, selleks see teema tehtud sai! Julgelt!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan et siin oleks logo proovijaid küll, kuid logo võiks olla ikka banner, üle lehe ülemise serva. Äkki saaks loggimise asja sinna peale jätta, niiet taust olek taga. Mitte lampi tuleb hall ja vsjo.

 

Muidugi. Selle suurust saab muuta, kuid kui nii pikk teha, siis teha ka vastav taust "Logimis kohale", et kõik kokku sobiks. Andke aga tuld!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
aga embleemitest raakides siis voiks tulla ka juu Naljahamba Embleem ning :D see synnipaeva embleem, (teate kyll millele ma viitan)^,

 

Üle pingutada pole ka nüüd vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.