Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida meil vaja on?

Soovitatud postitused

Vaevalt keegi viitsib koguaeg sünnipäeva embleeme panna. Naljahamba embleem tekitab ainult vaenu enamusest, kuna hakatakse teiste üle nalja viskama. Pole vaja üle embleemitada ka.

 

Sunparty, milline peaks see olema logimis koht? Lihtsalt selline ühevärviline koht sobib mis sobib ka banneriga? Ja kui lai ja kõrge oleks kõige parem. (Tähendab kui lai on see foorumi koht.)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt keegi viitsib koguaeg sünnipäeva embleeme panna. Naljahamba embleem tekitab ainult vaenu enamusest, kuna hakatakse teiste üle nalja viskama. Pole vaja üle embleemitada ka.

 

Sunparty, milline peaks see olema logimis koht? Lihtsalt selline ühevärviline koht sobib mis sobib ka banneriga? Ja kui lai ja kõrge oleks kõige parem. (Tähendab kui lai on see foorumi koht.)

 

Kui sa logid enda kasutajast välja, näed milline on logimis koht. Kui teha selline suur (hetkel 70% hall osa) äärest-ääreni bänneri, siis peaks logimise taga olev bänneri osa ka jääma ilus, mitte 'juhuslikult kuidagi'


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
uusi embleeme, vana vahvli välimus tagasi.

vahvel ei ole vahvel ilma kollase välimuseta. ;)

 

Thank god, et plaanime nimevahetust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks teil neid embleeme ikka vaja on?

kui sa oled tuntud liige, siis seda teatakse niikuinii, pole vaja seda veel rõhutada ju ?

irc chat oleks suurepärane idee, kaugele sellega üldse jõutud on?

keegi pakkus välja ka konsoolidele omaette nurka vms, ma arvan, et suht paljudel on ipod touchid/iphoned vms, saaks soovitada häid mänge, niisama nende vigade/boonuste üle arutleda jne.

im out,

sips


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võiks veel sinna ülese kus on reeglid, cs server ja veel teised asjad.

sinna teha näiteks moderaatorid

ja kui sinna klõpsad tuleb lahti teema kus on kirjas kõikide modede ja adminite nimed ja msnid või kus nendega ühendust saaks.

siis oleks palju lihtsam võtta moderaatoritega ühendust.

 

Kui ma su mõttest nüüd õigesti aru sain, siis poolt.

 

Ma olen ennegi mõelnud, et võiks miski "Mood, Stiil" alateema teha?!

 

Samtui hoiatuste süsteem. Hoiatamine muutub karmimaks.

 

- MSN/Twitter/Orkut/Facebook lahtrid profiili, kuhu iga kasutaja saab enda kasutaja lisada?

- Ehk isegi profiili kujundust muuta?

 

Poolt, poolt, poolt!

 

RANGEMALT eemaldada foorumist trollid. SEEGA TEEN ETTEPANEKU karmistada warn-süsteemi, olekski nii et mistahes rikkumine 50% warni, 2 pisiksed rikkumist = 100% warni ja 24h ban, suuremad rikkumised 100% ja ban (nagu n eo n3tis, ei me pole copycatid, aga see süsteem on hea ja toimib, kasutajad on NORMAALSEMAD kui siin)

 

Poolt! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ei tea kas seda pakutud või mitte, pole viitsinud teemat läbi lugeda, aga ühel lehel võiks olla 25 posti või miskit sellist, see 10 postiga ühel lehel ei saa midagi lugedagi, kui juba pean lehte vahetama, nkn spammi täis.


2rwoviv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehingute kaotamine oleks küll viga.

Scammimiste arv tõuseks, ning ma arvan et inimesed hakkaks vouchima, nagu sythes.

Ja teiseks oleks siis uutel kasutajatel raske usaldusväärseks saada.

 

Postid võiksid küll ära kaduda, siis arvatavasti jääb spammi vähemaks, ma loodan.

Mõnedel on lihtsalt kerged häired neid poste koguda.

 

Vahvli nime vahetamisel olen kahe käe ja jalaga poolt.

See tooks kindlasti kasutajaid juurde.. ma arvan, et nimi "vahvel" ei jäta head esmamuljet sellest foorumist.

 

Embleeme võiks tulla juurde, aga siiski normaalsuse piiruses.

 

:)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Narkots ja CP alafoorum võiks tulla :/

 

Palju sul nüüd ecstasy-t sees on ?

 

Ise pooldan väga, et see vana skinn tagasi panna.

Samuti jah, võiks rohkem konkursse jms olla, tehke kasvõi mingi matk.

Tehinguid pole mõtet eemaldada, suurendab scammerite hulka, kuid pc võite täiesti vabalt eemaldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vahvel.net.gif

vot see kujundus võiks tulla tagasi ;)

Kui toimuks tehingu süsteemi kaotamine oleks see suur viga, ise ei näe põhjust selle eemaldamisel.

Pc võiks küll eemaldada.

 

Uhh , igatsen seda skinni :P

Võiks küll see tagasi tulla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
No ma ei tea kas seda pakutud või mitte, pole viitsinud teemat läbi lugeda, aga ühel lehel võiks olla 25 posti või miskit sellist, see 10 postiga ühel lehel ei saa midagi lugedagi, kui juba pean lehte vahetama, nkn spammi täis.

 

Seda saad muuta paneelis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kogume rahva kokku, otsime hästi hästi palju kilekotte, nööri, ja lähme otsime Alexi, Priidu, Karli, Ollu jne üles, kotid pähe ja veame siia jälle...

Seda oleks meil vaja.

Lisaks oleks vaja veel otsida kedagi, kes resize'iks Siimu signatuuriks oleva .gif'i.

 

Muidugi oleks tore ka iga päev värskeid uudiseid vahvlist lugeda, eriti seda kollast, ja kui tassi kuuma kohvi ka veel peale saaks, siis oleks väga šeff.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Skini ei saa tagasi muuta, lõpetage see vigisemine selle üle. Vana skin oli vanale vbulletin versioonile.

Konsoolide alafoorum võiks tulla juba :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.