Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends

Soovitatud postitused

VIP

Mängin ise ka league of legendsit.

Olen lvl 30(Eu versioonis)

Paar pilti mängust ja kasutajast.:)

 

Runed:

runes.jpg

Minu championid:

championid.jpg

Match History:

match_history.jpg

Kasutaja:

kasutjata.jpg

Mäng:

mang.jpg

 

Küsimused? Kontakt: lisage sõbrakasse confN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võite lisada: ip0wns

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, aga pro vend, teeme pela kunagi?

 

 

No offence , aga peaaegu 2a nüüd ja üle 2.5k games , ma olen piisavalt mänginud algajatega seda , et ma teen seda ainult siis , kui ma tunnen inimest piisavalt.

Sind , ma ei tunne piisavalt ja ma ei usaldaks ühtegi lane-i sinu kätte. Miks? Kui sa oled lvl 22 (elo hell) ja tuled minu lvl 30 (top tier) mängima , me läheks mid-high tier vastu , kus neil on palju rohkem kogemusi mängus kui sinul , see oleks puhas rapefest mida nad sinu peal teeksid ja ma ei hakka lootma teiste scrubide peale või kutsuma oma Teami mängu , et aidata see võimalik jama korda teha.

 

P.S Not to brag , aga kui keegi arvab et ta on minust parem tänu minu "Pro talkile" , ESL 1v1 võime teha vabalt ja ma lihtsalt pühin põrandat teiega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence , aga peaaegu 2a nüüd ja üle 2.5k games , ma olen piisavalt mänginud algajatega seda , et ma teen seda ainult siis , kui ma tunnen inimest piisavalt.

Sind , ma ei tunne piisavalt ja ma ei usaldaks ühtegi lane-i sinu kätte. Miks? Kui sa oled lvl 22 (elo hell) ja tuled minu lvl 30 (top tier) mängima , me läheks mid-high tier vastu , kus neil on palju rohkem kogemusi mängus kui sinul , see oleks puhas rapefest mida nad sinu peal teeksid ja ma ei hakka lootma teiste scrubide peale või kutsuma oma Teami mängu , et aidata see võimalik jama korda teha.

 

P.S Not to brag , aga kui keegi arvab et ta on minust parem tänu minu "Pro talkile" , ESL 1v1 võime teha vabalt ja ma lihtsalt pühin põrandat teiega.

kle 2.3k elo mis su username?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vist raske natuke mõelda ja uurida ise eks? Laiskvorst selline

Võibolla proovida sisestada : Manraynor otsingusse seal ennem?

Tule taevas appi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vist raske natuke mõelda ja uurida ise eks? Laiskvorst selline

Võibolla proovida sisestada : Manraynor otsingusse seal ennem?

Tule taevas appi.

 

Kuule kuule, sa suht karm siin?

Tahad teeme 1n1?

 

Btw, kui inimene tuleb sisse leveliga 22 ja teine on 30, siis vastased on ka 22-30 level ohmoon :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen hetkel lvl 22.. Olen päris palju heade eestlastega rääkinud ja nad on mulle õpetussõnu jaganud, nii et kui lvl 30 kunagi saan, siis ehk hakkan ka omama: D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule kuule, sa suht karm siin?

Tahad teeme 1n1?

 

Btw, kui inimene tuleb sisse leveliga 22 ja teine on 30, siis vastased on ka 22-30 level ohmoon :)

 

Sa kuradi imbetsiil , ära tule rääkima mängust kui sa ei tea sittagi.

Kui lvl 22 on smurf kes on hästi mänginud , siis ta läheb teise level 30ste vastu kes on Tieri poolest tasakaalust teistega. Kui sittasti , siis aina rohkem alla lähevad teised ja sinu kaaslased ( kui sinu kaaslased ei ole just premade ).

Tõsiselt arvad et teed minule 1v1 ära? Inimesele kes on mänginud seda mängualatest betast? Kuule lapsuke , see ei ole runescape kus sa loodad lucky hits või hon/dota kus on Miss ja hittid ei ole flat.

Ning ma seletaks ära kuidas saab aru kui mängija on väga hea mängus , aga sa ei ole seda aega väärt.

 

Ise olen hetkel lvl 22.. Olen päris palju heade eestlastega rääkinud ja nad on mulle õpetussõnu jaganud, nii et kui lvl 30 kunagi saan, siis ehk hakkan ka omama: D :D

 

Eks oleneb õpetajast tegelt. Mina olen õpetanud oma 6te parimat välismaa sõpra seda mängu ja me kõik oleme piisavalt head et mängida Top tier vastu ja tulla välja edukalt. Level 30 ei tähenda et sa oled siis hea , vaid see lihtsalt avab sinule rohkem asju ( Ranked ja kõik rune slotid avatud ) , õige mängu kogemus tuleb ajaga.

 

kui su 1.7k elo mingi top tier on siis fuck off srsly

 

Numbrid ei tähenda mingit Top tier , enamus mängijad kes olid tuntud vanasti ( Linak , Alth0r , Wewillfailer , Play int its ok jne ) on suure Ranked scoriga , aga kui mina mängin nende vastu tihti , nad on suht halvad. Said nii kõrgele kuna õiged mängijad ainult carrysid teda või vastased olid täisidioodid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle tegelt ka stop jokes, ära kujuta asju ette omale :D Ma sain lihtsalt kõhutäie naerda kogu su top tier jutu peale, arvan jah, et sa oled nii hull vana. Aga huvitav kes neid top tier vendi carrys sinna siis? Sinusugused 1700 elo vennad kes arvavad, et on parimad aga kunagi ise ei jõua sinna 2k'sse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle tegelt ka stop jokes, ära kujuta asju ette omale :D Ma sain lihtsalt kõhutäie naerda kogu su top tier jutu peale, arvan jah, et sa oled nii hull vana. Aga huvitav kes neid top tier vendi carrys sinna siis? Sinusugused 1700 elo vennad kes arvavad, et on parimad aga kunagi ise ei jõua sinna 2k'sse?

 

Ma tunnen palju inimesi kes on head , aga on ELO hellis kinni , tänu retarded teammate(s). Seda on ka minul ja ma pelan ranked vähem. ESL on parem , seal ei ole idioote ja ma saan oma meeskonnaga paremini hakka , kui loota Solo 5v5 peale.

 

Oh ya fyi , aga alates 1700 on koht kus sa hakkad mängima ka 2000 omadega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No üks õpetaja on olnud "Millak"

Koos olen mänginud: Matukaz, wooser, ImFastKiller, odear, Tsort, Valter, TwistedRinx ja xdookiex-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No üks õpetaja on olnud "Millak"

Koos olen mänginud: Matukaz, wooser, ImFastKiller, odear, Tsort, Valter, TwistedRinx ja xdookiex-ga.

 

Imfastkiller , teda ma mäletan. Ainuke koht kus mäletan on et ta oli ESL 1v1turniiril ja ta vist kaotas #1 või 2 round , sest Eestlastest oli seal vist ainult 3 ( koos minuga ).

 

Aga eks õpetada võivad kõik , kuidas nad seda teevad on teine asi. Nagu koolisgi oli , oli sama teema , aga 2 erinevat õpetajat. 1 õpetas arusaadavamlt kui teine , teine aga palju kiiremini ja lohakamalt.

 

Aga ma soovin edu , võibolla suudad kunagi siis isegi minule ära teha (H).


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa kuradi imbetsiil , ära tule rääkima mängust kui sa ei tea sittagi.

Kui lvl 22 on smurf kes on hästi mänginud , siis ta läheb teise level 30ste vastu kes on Tieri poolest tasakaalust teistega. Kui sittasti , siis aina rohkem alla lähevad teised ja sinu kaaslased ( kui sinu kaaslased ei ole just premade ).

Tõsiselt arvad et teed minule 1v1 ära? Inimesele kes on mänginud seda mängualatest betast? Kuule lapsuke , see ei ole runescape kus sa loodad lucky hits või hon/dota kus on Miss ja hittid ei ole flat.

Ning ma seletaks ära kuidas saab aru kui mängija on väga hea mängus , aga sa ei ole seda aega väärt.

 

 

 

Eks oleneb õpetajast tegelt. Mina olen õpetanud oma 6te parimat välismaa sõpra seda mängu ja me kõik oleme piisavalt head et mängida Top tier vastu ja tulla välja edukalt. Level 30 ei tähenda et sa oled siis hea , vaid see lihtsalt avab sinule rohkem asju ( Ranked ja kõik rune slotid avatud ) , õige mängu kogemus tuleb ajaga.

 

 

 

Numbrid ei tähenda mingit Top tier , enamus mängijad kes olid tuntud vanasti ( Linak , Alth0r , Wewillfailer , Play int its ok jne ) on suure Ranked scoriga , aga kui mina mängin nende vastu tihti , nad on suht halvad. Said nii kõrgele kuna õiged mängijad ainult carrysid teda või vastased olid täisidioodid.

 

Kuule kuule, ma pole kunagi runescape mänginud nii et palun ära räägi kui sa ei tea.

 

---------- Post added 06-05-11 at 15:56 ----------

 

aga ma paukusin vist vale inimesega.. nja, tal on olemas 10 rune page, ranked kõik 3 versiooni ja vaatan et ta ostab normaalseid asju ka championidele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule kuule, ma pole kunagi runescape mänginud nii et palun ära räägi kui sa ei tea.

 

---------- Post added 06-05-11 at 15:56 ----------

 

aga ma paukusin vist vale inimesega.. nja, tal on olemas 10 rune page, ranked kõik 3 versiooni ja vaatan et ta ostab normaalseid asju ka championidele

 

Ei pahanda , mina paugun sellepärast et ma TEAN et ma olen Top Tier , ma tunnen halbu mängijaid kohe ära , ma õpetan inimesi mängima ja kui replay system tuleb , siis ma hakkan tegema day9 (SC2) sarnaseid komentaare õpetades teisi.

Mitte nagu see Athenewins kes pani Marrk seda mängu mängima , tema paugu et on parim , videos on CLIP olemas kus tema meeskond kisas "noob ryze+nunu" ja et nende team surrenderis. Athene on inimene kes paugub ja sakib selles mängus. Mina olen alatest Betast aktiivselt mänginud ja ma olen rasket tööd teinud selles mängus et saada nii heaks kui ma praegu olen.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No eks ma ikka harjutan, aga mul see jama, et ma mängin ainult vladimiriga.. -.-

Ma ei viitsi teistega mängida, kuna ei oska ja ei viitsi uuesit lugeda champi kohta nii palju.

Vladiga on itemid peas ja kerge mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise mängin yi ja nunuga, võite lisada sillllu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.