Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends

Soovitatud postitused

Talon, Anivia või Karthus? Milline võtta? Miks?

 

ma arvan et võta midagi tankimat, nad kõik suht squishyd aga samas ma ei tea kaua sa mänginud oled.

Karthus on selline stay back fight guy, earlygames väga hea, nopid ultiga kõvasti kille.

Anivia on ka selline burst rohkem, veits tangim kui karthus ja farmida haigelt hea ning kui stunne ja walle ilusti landid oled väga kasulik.

Talon on üsna uus, nii palju kui ma neid näinud on nad üsna carryd aga earlygames squishid, sai 1on1 akalilt ära näiteks.

Eelkõige soovitan valida enda playstyle järgi, kui meeldib melee rohkem, võta talon, kuigi soovitaks kas trynda või xin pigem.

Kui aga kaugelt meeldib harassida võta kas karth või anivia,karth teamile rohkem kasulik.

Aga eks see ole su enda teha eelkõige


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtsin Taloni ja kusjuures, tegin 2 vs 2. Mina olin Talon ja vastased olid Katarina ning Akali. Võtsin Akali maha tuimalt ja Katarina pääses veerand hp'ga. Mu tiimi kaaslane ei teinud suurt midagi, sest ta on 1 päeva mänginud. Ma olen võibolla kuu aega. Enne Talonit mängisin Tryndaga. Ma olin üksi üleval ja pushisin turretid kuni nexuseni välja. Mul oli väga kaval strateegia. 5 turretit algul ning peale recalli veel 2 keskmist. Tryndaga tajusin ikka suht hästi. Taloniga on vaja osata, algul oli skoor mingi 0 9 vms. Lihtsalt ei saanud hakkama. Olin harjund, et saan healida ja surematu olla, selle pärast ka.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan et võta midagi tankimat, nad kõik suht squishyd aga samas ma ei tea kaua sa mänginud oled.

Karthus on selline stay back fight guy, earlygames väga hea, nopid ultiga kõvasti kille.

Anivia on ka selline burst rohkem, veits tangim kui karthus ja farmida haigelt hea ning kui stunne ja walle ilusti landid oled väga kasulik.

Talon on üsna uus, nii palju kui ma neid näinud on nad üsna carryd aga earlygames squishid, sai 1on1 akalilt ära näiteks.

Eelkõige soovitan valida enda playstyle järgi, kui meeldib melee rohkem, võta talon, kuigi soovitaks kas trynda või xin pigem.

Kui aga kaugelt meeldib harassida võta kas karth või anivia,karth teamile rohkem kasulik.

Aga eks see ole su enda teha eelkõige

nice karthus playstyle rofl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on ikka väga tard mäng, buggib nii julmalt, et all caps on rage.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Karthus on selline stay back fight guy

 

how about u go in die, w teeb 10k dmg + ult

 

Erm, midagi asjaliku ka torust tuleb?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli ka, sõbrad palusid tõmmata. Mitte midagi aru ei saanud, niiet lasin maha kohe. Ei istu eriti ka sellised mängud, nagu pokemon. -.-

 

Pokemonist on asi kaugel :)

Kõik soovitavad mul ka tõmmata aga ikkagi pole jaksu olnud tõmmata. Kui igavaks läheb kunagi siis tuleb ära proovida ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle herr WTH, karthuse idee seisnebki selles ,et minna teamfighti sisse ja teha sittakanti dmg oma Wga.

 

Karthus oli minu main hero.Dmg põhiline teamfigthides on siiski e-l.Kõige naljakam opn vaadata neid meele type herosi kes lihtsalt 1v1 kharusele peale tulevad.


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lvl 30, katarina, warwick, twitch, blitz, jax, veigar. katarina, veigar ja jax on suht opid kui tead mida osta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EU West - jAAkZ. ~1300 mängu kirjas, Solo Q rating madal, sest teen ainult duo Q-d. Partner 1900. Normal Games-i ELO on selline, et üleeile näiteks mängisime ühe nõrgema Dreamhackil osalenud meeskonna vastu premadega. Mänguks on mul omal grupp olemas, aga nõu võin anda ja küsimustele vastata. Ise mängin Annie, Ashe, Caitlyn ja kõiki supporte.

 

Kui peaksin praegu tugevaimaid champe valima, siis Lee Sin ja Morgana. Mõlemad situvad tervele meeskonnale kaela, õigetes kätes. Katarina on nõrk, ajudega mängijad keeravad tal Ultimate kohe kinni, head Veigarit pole hiljuti kohanud, liiga raske champ vast. Jaxil tõmmati ainult 30 damage early game burstist maha, kolmandik autoattackist lvl 2, ehk siis peaaegu mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jax ei ole peale patchi mingi op mõtetu pask

 

tean nerfitakse ära jumala pask

 

---------- Post added 30-08-11 at 22:18 ----------

 

tean nerfitakse ära jumala pask

 

sry for double, ostsin gareni suht mõnusalt littin ikka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D Haigelt koom :D sõber peals jannat rankedis vant carrys teami 21/4 :D

 

Jax nerfiti juba. Ja se nii väike nerf minu arust.

 

nerfiti v? WTF, ei tundu küll, võtan ikka q ja w comboga umbes 700hp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai ka mingi pool kuud tagasi pelama hakata.

 

IGN : MiNdCrAcK

Location : West (Miks?! - Sest ma ei kannata idapoolseid inimesi, kes on LoL'is ülimalt ülbed ja ei pööra eriti tähelepanu tiimitööle])

~LISAGE JULGELT~

 

Eelmise acciga sai ainult AI vastu pelada, proovisin erinevaid champe ja nende mugavust tiimitöös.

Nüüd uue acciga pelan Normal mängusi. 1 mäng mis tegin Cho'ga, tuli 20-0-4. Edasi sealt on läinud üldiselt hästi.

 

Nüüd pingutab matchmaker lihtsalt nii jubedalt üle, et paneb tiimid liiga ebavõrdselt kokku. Ma ise level 7, samas tiimis veel level 3, 5, 9, 12 - vastu olid 25, 30, 20, 25, 17 - ei saa aru, kas mingi bug süsteemis, või on win rate liiga kõrge (kuigi vahepeal on defeate ka korralikult ikka).

 

Nüüd korjan nii kaua IP'd, kuni saab Vayne kätte - miskipärast seadnud oma sihid sellele champile, eks näis kuidas tollega nüüd on. Nerfitud jubedalt, kuid DPS pidi olema ülimalt mõnus ikkagi nii earlygame kui hiljem.

 

Edit :

 

 

Mõnus mäng oli.

 

Tristana_Finish_Epic_Long_Game.png


mrtnj.png

----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.