Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends

Soovitatud postitused

sama mingi aasta on juba täis ilmselt aint suvel oli väike puhkus mängin nii Eu kui ka North America oma Eu's mänging enamasti cho gathiga või heimerdingeriga aga America omas kog maw (ap) või kenneniga (ap)

kui keegi tahab EU's addida lisagu kruzef1x ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keegi minu lvl 30 kasutajat tahab osta? Enam ise ei mängi kuna kaotsain kihlveo, ning seetõttu ei tohi mängida LoL-i. Mul on ostetud 32 champi:

 

 

1. Akali

2. Annie

3. Ashe

4. Evelynn

5. Fiddlesticks

6. Gangplank

7. Garen

8. Kayle

9. Lux

10. Master Yi

11. Mordekeiser

12. Nasus

13. Nidalee

14. Nunu

15. Olaf

16. Pantheon

17. Poppy

18. Ryze

19. Shaco

20. Shen

21. Singed

22. Sivir

23. Soraka

24. Teemo

25. Tristana

26. Tryndamere

27. Twisted Fate

28. Twitch

29. Urgot

30. Veigar

31. Warwik

32. Zilean

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pantheon on üks parimaid kandjaid kui ta süüa saab.

 

seda tean isegi mida need otsetõlkes tähendavad, lihtsalt sa räägid slängiga ja veidi arusaamatu on see, et mis krdi mõttes süüa? Life steali mõtled, või mingit support classi helpimist? Ja mis mõttes kandja? Kannab sulle võileibu uksetaha?.... Selles mõttes nagu küsisin, et mis eestikeeles tähendab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda tean isegi mida need otsetõlkes tähendavad, lihtsalt sa räägid slängiga ja veidi arusaamatu on see, et mis krdi mõttes süüa? Life steali mõtled, või mingit support classi helpimist? Ja mis mõttes kandja? Kannab sulle võileibu uksetaha?.... Selles mõttes nagu küsisin, et mis eestikeeles tähendab :D

 

kandja peaks nagu carry olema vms :D , mulle ka jäi arusaamatuks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda tean isegi mida need otsetõlkes tähendavad, lihtsalt sa räägid slängiga ja veidi arusaamatu on see, et mis krdi mõttes süüa? Life steali mõtled, või mingit support classi helpimist? Ja mis mõttes kandja? Kannab sulle võileibu uksetaha?.... Selles mõttes nagu küsisin, et mis eestikeeles tähendab :D

 

Ei, ta kannab mulle raha üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ostsin pantheoni, puhas jama minumeelest... pigem on yi ja thyndamere paremad

 

Yi ja tryndamere on jah suht balanced, sa lihtsalt koba siis panth jama.

 

Seletan nii et sa siis aru saaks et feed-enemy'd on haledad tapad ära saad raha saad itemeid-fed.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.