Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends

Soovitatud postitused

Kõik, kes siin räägivad, et ma eelistan LOLi HoNile ei saa lihtsalt HoNis hakkama.

Nagu Superman ütles, siis see nagu easy mode HoNis, kuid veel kergemgi.

OnTopic:

Olen 1 korra pelanud, suht haige mäng. Nö gamespeed on päris low. Herodel alguses move speed ka uLow.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik, kes siin räägivad, et ma eelistan LOLi HoNile ei saa lihtsalt HoNis hakkama.

Nagu Superman ütles, siis see nagu easy mode HoNis, kuid veel kergemgi.

OnTopic:

Olen 1 korra pelanud, suht haige mäng. Nö gamespeed on päris low. Herodel alguses move speed ka uLow.

 

HoN on tõesti parem.


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
algajatele on tõesti lol .

 

Põhimõtselt küll, mängisin ka enne suht pikalt HoNi ja nüüd LoL's need lvl 30 vastased on täiesti lebo ära suruda ilma korraliku rune booki ja asjadeta. Kuid on ka erandeid, kõigi vastu ikka need algajad ei saa.

 

Muidu jah, keegi LOLi pela ei viitsi kunagi? Premade loogish, muidu mõttetu.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tegin ka täna üle pika aja ühe mängu, suht kena tuli välja peale selle et mingi teemo feedis ja ww lasi mult nagu koguaeg steali ja ma ei saand ise feedi, et jahm ei saanud karthuse vastu kes sai teemolt feedi ja oligi kaotus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

league.planet.ee/gather

 

go go tulge ja joinige

20+ inimest koguaeg sees, aga mida rohkem seda parem - saab mitu mängu korraga teha :)

 

Ei ole eriti raske ircu tõmmata , ja gatheris on oma rank süsteem ka veel ..

 

eestlaste 5n5 on fun :)

 

mIRCu saate tõmmata leheküljelt : http://www.mirc.com/

 

Seejärel joinite kanalisse #lol.gather Command selleks on /j #lol.gather

Serveriks on Quakenet!!!

 

Et osaleda mängudes, peate ka ennast kasutajaks registreeruma, see on kerge ning siin on selle õpetus : http://www.quakenet.org/faq/faq.php?c=1&f=51#51

Kui see kasutaja on teile tehtud, siis peate ka igakord sissetulles ennast authima sellega. Selle command on /AUTH name password

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi mängib veel? :S

Proovisin ka ära tänu AtheneWinsile ja suht hea mäng on, aga see ajab kettasse, et mingi necomerid tulevad mängu ilusti ja kui surma saavad siis panevad mängu kinni kohe... see ajab nii sitta keema..

Ja siis peab niisama mingi 30 min tühja pelama, kuna vastaseid on rohkem ja suht võimatu ära teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi mängib veel? :S

Proovisin ka ära tänu AtheneWinsile ja suht hea mäng on, aga see ajab kettasse, et mingi necomerid tulevad mängu ilusti ja kui surma saavad siis panevad mängu kinni kohe... see ajab nii sitta keema..

Ja siis peab niisama mingi 30 min tühja pelama, kuna vastaseid on rohkem ja suht võimatu ära teha..

 

Ega jah see on tõesti masendav 1/8 on pmst võimalus, et sul tuleb "hea" mäng. Ülejäänud mängud on täis tolasid. Aga ma soovitan sul sõpradega mängida (premade), rohkem võiduvõimalust kui solo-queue teed, sest kui sina ja su sõps olete premade, võite saada 3 premade venda veel tiimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see premade endast kujutab?

Peab maksma vms?

 

+ kas max lvl ongi ainult 30?

Ise olen hetkel lvl 10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis see premade endast kujutab?

Peab maksma vms?

 

+ kas max lvl ongi ainult 30?

Ise olen hetkel lvl 10

 

Pre-made tähendab seda, et sa oled koos sõbraga või kellegiga arranged teami teinud. Näiteks sina ja su 4 sõpra moodustaksid viiese premade teami. Jah, max lvl on 30, suht väike minuarust, ma sain lvl 30 juba kaua aega tagasi ei mäletagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oled aktiivne mängija?

Lisa: ip0wns

Saaks ehk koos mängida..

 

Hetkel toimub mingi uuendus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi mängib veel? :S

Proovisin ka ära tänu AtheneWinsile ja suht hea mäng on, aga see ajab kettasse, et mingi necomerid tulevad mängu ilusti ja kui surma saavad siis panevad mängu kinni kohe... see ajab nii sitta keema..

Ja siis peab niisama mingi 30 min tühja pelama, kuna vastaseid on rohkem ja suht võimatu ära teha..

 

AtheneWins on üks IDIOOTSEMAID TROLLE INTERNETIS!

Ma ei suuda uskuda et sina alustasid mängu tänu "Temale"

 

Sorry , ta on newbie. Puhas NEWBIE selles mängus , ta nagu igas videos ainult TROLLIB kuidas ta on üks parimaid.

Mina olen selles mängus olnud aktiivne alates BETAST ja ma olen üks EU Top Tier playeritest.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nojah, aga kui ma poleks tema videot vaatand, siis ma ei mängiks seda mängu ka praegu. :D

Jah, ta on üks omamoodi tegelane, aga khm, ta teenib päris palju, kui ta selliseid videosi koguaeg youtube laeb. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AtheneWins on üks IDIOOTSEMAID TROLLE INTERNETIS!

Ma ei suuda uskuda et sina alustasid mängu tänu "Temale"

 

Sorry , ta on newbie. Puhas NEWBIE selles mängus , ta nagu igas videos ainult TROLLIB kuidas ta on üks parimaid.

Mina olen selles mängus olnud aktiivne alates BETAST ja ma olen üks EU Top Tier playeritest.

 

No, aga pro vend, teeme pela kunagi?

 

Hakkasin ka jälle pelama :) Vahepeal oli 3 kuud pausi sees, see tase siin mängus nagut langenud, varem ei tulnud killid nii kergelt :D.

Mängin tavaliselt lv. 30'ste vastu, sest teistega mõttetu. (Ise lvl 22, täna-homme tuleb 23 ära :) )

 

Aa, seda ka, et kas keegi WW'le head rune booki oskab soovitada?


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.