Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

League of Legends

Soovitatud postitused

No offence , aga peaaegu 2a nüüd ja üle 2.5k games , ma olen piisavalt mänginud algajatega seda , et ma teen seda ainult siis , kui ma tunnen inimest piisavalt.

Sind , ma ei tunne piisavalt ja ma ei usaldaks ühtegi lane-i sinu kätte. Miks? Kui sa oled lvl 22 (elo hell) ja tuled minu lvl 30 (top tier) mängima , me läheks mid-high tier vastu , kus neil on palju rohkem kogemusi mängus kui sinul , see oleks puhas rapefest mida nad sinu peal teeksid ja ma ei hakka lootma teiste scrubide peale või kutsuma oma Teami mängu , et aidata see võimalik jama korda teha.

 

P.S Not to brag , aga kui keegi arvab et ta on minust parem tänu minu "Pro talkile" , ESL 1v1 võime teha vabalt ja ma lihtsalt pühin põrandat teiega.

Esiteks lvl 22 ei saa olla elohell :D:D

Teiseks jutu järgi tundub, et sa ei taju ikka biiti :D

Kolmandaks teeme 1v1 kui tahad ja tahaks näha kuidas sa põrandat pühid minuga.. lisa mightlezz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

msmttes "golden Elo" ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui keegi viitsib homme GO4LOLile SIIS PM PLS


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
west v east

eune


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.