Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gold4rs

Soovitatud postitused

VIP

Ma olen isiklikult 200$ üle lasknud .

Kõik hakkas tänu sellele , et aasta tagasi müüsin acci 59m'iga .

Ootasin kuu raha polnud võtsin acci tagasi oli accist täielik 0 järgi .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen isiklikult 200$ üle lasknud .

Kõik hakkas tänu sellele , et aasta tagasi müüsin acci 59m'iga .

Ootasin kuu raha polnud võtsin acci tagasi oli accist täielik 0 järgi .

 

That makes you a scammer!

 

Proovisin kah sinna oma kasutajat müüa, pakuti küll VÄGA VÄHE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mind huvitaks see kuhu raha sulle saadetakse??? Paypal? Alertpay ? või midagi muud? Kogemusi omal pole varem!!

 

Paypal.Ise saan homme 60 doltsi.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sugulane müüs enda kasutaja sinna, sai raha 14-ndal päeval, kuna tal olid recoveryd peal. Probleeme ei tekkinud.

 

Cola minuteada saad saa sealt ühe koodi, mine nende live chati ja siis anna neile see kood ja vaata mis nad pakuvad sulle.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kust kohast ma sinna chati saan seal???

Chat with us live lehe paremal küljel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal paremal pool on selline lahter " Sell account to us " Link: https://server.iad.liveperson.net/hc/11332378/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=11332378&referrer=http%3A//www.gold4rs.com/

 

Järgmisena täida lahtrid ja kui tuleb lahter kus on kirjas " Which service would you like to get help? " vali Account sell .

 

Siis sisene ja räägi.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

----: Before we decide whether or not to buy your account, we will first confirm that the account information given is correct. We will do this by recovering your account using the "Stolen password" feature. If successful, we will buy the account from you.

 

Kas teilt on seda varem küsitud gold4rs-ist ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To replay: Eem, ei. Ma sinna ikka piisavalt kasutajaid müünud, väga kahtlased sellid on nad küll. Nad lükkasid pmst iga 10h tagant maksmist 10h edasi paar päeva ja siis vahest ei maksa üldse, vahest saan raha 5minutiga kätte ja siuke stuff...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To replay: Eem, ei. Ma sinna ikka piisavalt kasutajaid müünud, väga kahtlased sellid on nad küll. Nad lükkasid pmst iga 10h tagant maksmist 10h edasi paar päeva ja siis vahest ei maksa üldse, vahest saan raha 5minutiga kätte ja siuke stuff...

 

Sama :D

mingi 2 päeva oli üle, siis alles sain raha kättte.

 

---------- Postitused liidetud 18:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:09 ----------

 

Sama :D

mingi 2 päeva oli üle, siis alles sain raha kättte.

 

aga ikkagi kellegil veel öeldud seda mis ma nats aega tagasi postitasin ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
----: Before we decide whether or not to buy your account, we will first confirm that the account information given is correct. We will do this by recovering your account using the "Stolen password" feature. If successful, we will buy the account from you.

 

Kas teilt on seda varem küsitud gold4rs-ist ?

 

Aka, anna mulle oma kasutajaandmed, kui tahan siis maksan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüsin pure kunagi sinna 20 doltsi eest ja nüüd saatsid kirjasid, et olen tagasi võtnud selle ja siis refundisid ja mul paypal -20 ja nyyd saadab paypal sõnumeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Graffit nad lükkavad su paypali kinni varsti. Minu isiklik paypal pandi kinni kuna mingi vend otsustas raha refundida.

 

Aga teemasse ka natuke... replay seda teksti pole mina varem saanud aga see kõlab täpselt nagu scamm. Ja neile peab ise pinda käima, et nad raha saadaksid. Ma olen siiani 2 kasutajat müünud ning sõber samamoodi mõne kasutaja. Raha maksavad nad küll häbematult vähe. Soovitatav on väikese pakkumise peale kisama hakata ja ütlema, et mingi Frank pakkus rohkem ja sa teed hoopis temaga tehingu, mis minu puhul oli tõene aga sellise skeemi järgi saab mõne lisadollari tasku libistada endale.

 

Selle foorumi kasutaja j6uluvana(kui valesti ei mäleta) sai üle gold4rs-ilt ja bank tehti tühjaks. Ma loodan, et mööda ei pane nüüd aga umbes nii see asi ka oli. Ise olen ka mitmelt tegelaselt kuulnud kuidas nad scammi said. Aga need olid vist millidega ostmise või müümisega seoses.

 

Isiklikult arvan, et nad on parajad m-id, kes on liiga rahaahned ja kes võimalusel scammivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.