Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gold4rs

Soovitatud postitused

VIP

kus te seda näete millal raha saate ja palju saatsin kutse accy kohta aga ei midagi muud ple mingit kirja saanud

 

---------- Postitused liidetud 19:32 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:49 ----------

 

ootan 7 päeva siis peaks kah saama natuke :)


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma sain yhe acci eest raha kätte 12$ aga teise maini eest millel oli 70m peal ootasin 7 päeva ja siis öeldi et pole truvaline ja anti tagasi ning pangas 16milli eest junki-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise müüsin ka ühe acci ammu,sain 30$ kätte ja tõmbasin tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kaks korda müünud, summad pole just tuhanded aga ilusti raha kätte saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui te müüte sinna ja saate raha kätte, siis kõigil läheb 5$ maha?

 

Mul ka läheb maha see fee´d ? Kõigil läheb maha see ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea koht jah..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Boobil on nendega kehv kogemus. Asi nimelt selline, et olen neile müünud paar kasutajat, millest ühega tekkis probleeme ja aus "ärimees" nagu ma olen maksin ma neile raha tagasi.

Täna saabus postkasti uus PayPali dispute meil väitega, et mina olevat ühe teise konto tagasi võtnud ja neile väära info andnud - nemad tagasi võtta ei saa. Lisaks väidavad tegelased, et kasutajal on recoverid maha võetud, mis on täiesti vale väide (recoverid on tänase seisuga täiesti peal). Tüübid müüsid konto maha ja kasseerisid ostjalt hingehinda ning nüüd proovivad minult raha tagasi võtta s.t proovivad topeltkasu saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Boobil on nendega kehv kogemus. Asi nimelt selline, et olen neile müünud paar kasutajat, millest ühega tekkis probleeme ja aus "ärimees" nagu ma olen maksin ma neile raha tagasi.

Täna saabus postkasti uus PayPali dispute meil väitega, et mina olevat ühe teise konto tagasi võtnud ja neile väära info andnud - nemad tagasi võtta ei saa. Lisaks väidavad tegelased, et kasutajal on recoverid maha võetud, mis on täiesti vale väide (recoverid on tänase seisuga täiesti peal). Tüübid müüsid konto maha ja kasseerisid ostjalt hingehinda ning nüüd proovivad minult raha tagasi võtta s.t proovivad topeltkasu saada.

 

Hmm endal küll pole probleeme olnud seal...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.