Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gold4rs

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ma tellisin 2 korda d clawsid võttis kuskil kuu aega aga tehtud ta sai :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti mõttetu leht ju. Tüüpilised scammerid.

Müüd oma kasutaja sinna millel rece pole, ütlevad 14 päeva. Lähed raha küsima, siis "Please wait while i transfer the chat to ...." Ja nii ta käib. saadavad ühe juurest teise juurde ja rahast oledki ilma. Ootasin pool tundi, kohe kuidagi ei saanud seda Kevinit kätte. Jätsin ootama, olin 4 tundi eemal ja ikka transferris. Saatsin mingi venna persse seal ja ütlesin, et võtan acci tagasi ja arva mis tuli... "Please wailt whil ei transfer the chat to ...." :D:D

Humoristid koos seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti mõttetu leht ju. Tüüpilised scammerid.

Müüd oma kasutaja sinna millel rece pole, ütlevad 14 päeva. Lähed raha küsima, siis "Please wait while i transfer the chat to ...." Ja nii ta käib. saadavad ühe juurest teise juurde ja rahast oledki ilma. Ootasin pool tundi, kohe kuidagi ei saanud seda Kevinit kätte. Jätsin ootama, olin 4 tundi eemal ja ikka transferris. Saatsin mingi venna persse seal ja ütlesin, et võtan acci tagasi ja arva mis tuli... "Please wailt whil ei transfer the chat to ...." :D:D

Humoristid koos seal.

 

Sa ei oska lihtsalt.

 

Ise sain nädalaga 4 acci eest 100 dollarit


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.