Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gold4rs

Soovitatud postitused

VIP

ma sain mingi kuu tagasi mõtetu combati eest 21$ :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pakuti cb 67 pure eest, pank 13mil, total 1.2k 6$


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no nii sain üle lvl 108 pank oli 35m ja sõbra antud oli ka veel tegid pakkumise 83$

ja kui tellisin gold farmi siis ei saand üle vot mina ei tea mis seal toimub

 

ja mis moodi sa üle said, rääägi lähemalt

 

Loodan ,et ma üle ei saa, peaksin täna oma dollarid kätte saama, eks ole näha kui nad uuesti chati lahti teevad.Eks annan ka siis siia teada kuidas läks

 

---------- Postitused liidetud 15:18 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:07 ----------

 

14h pärast tuleb siis raha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi jumal, lasevad üle ka veel noh. :D

 

Muidu, mis stats müüsid ja palju saama pidid? Kui saad dollarid võiksin ära osta :D

 

kaks mingit noobi vedelesid ühe eest peaks siis 14h pärast kätte saama ja teise kasutaja eest 6.mai, kokku oli ligi 30doltsi ei mäleta täpselt.Aga kui oled dollaritest huvitatud siis võin sulle müüa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle öeldi siis, et nii kehvasi kasutajasi ei võeta kui Papa Light. Eelmine esmaspäev müüsin Frankile, täna hakkasin rääkima, et kus raha on jms. Ütlesid et Frank uus, tegi vea ja et nii kehvasi ei võeta. :D Pidin 30$ saama... :P

Anti kasutaja tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle öeldi siis, et nii kehvasi kasutajasi ei võeta kui Papa Light. Eelmine esmaspäev müüsin Frankile, täna hakkasin rääkima, et kus raha on jms. Ütlesid et Frank uus, tegi vea ja et nii kehvasi ei võeta. :D Pidin 30$ saama... :P

Anti kasutaja tagasi.

 

päris hästi läks

 

Aga minu "14h" on nüüd täis, osa rahast sain kätte:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise sain oma raha kätte ja müün veel ühe vana kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa sellele live chatile pihta, keegi ei vasta mulle seal.

Ja mu kirjutatud tekst ei lähe kohale?

Keegi aidata oskab?

 

Sa pead alguses ootama kuni keegi nendest ostjatest sinuga rääkima hakkab , enne seda ei lähe jah midagi kohale sinna , ja enne seda ei vasta ka keegi. Oota kuni keegi sinuga suhtlema hakkab.

 

Ja gold4rs ei soovi eriti mingeid f2p/p2p maine levelites 65-85 eriti osta , kuna neid seal nii palju ja keegi neilt neid ära ei osta , sellepärast saategi te oma mainidele nii väikesed pakkumised.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.