Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gold4rs

Soovitatud postitused

Igastahes , mina olen seal ka kuskil üle 400$ scammind ,olen müünud kasutaja ja mõnikord järgmine päev tagasi võetud , mõni kord nädala aja pärast . Ja need vennad kes on gold4rst ostnud mu acce on teind mõnikord membuks , raha peale ja särki värki suht tore :D

Haha üks asi oli veel , müüsin juuni kuus acci 13$ , vütsin tagasi läks meelest , et müüsin , läksin eelmine nädal uuesti pakusin , pakuti 30$ selle eest , ma muidgui olin nõus , andsin neile vale andmed jne , siis ütlesid , sa oled meile varem selle kasutaja müünud ja nüüd on see tagasi võetud , siis rääkisime seal blabla , ja siis ma ütlesin , et im sorry blabla , im leaveing now , ja siis ütles mulle 24$ deal or no , ma mingi okei . ja nüüd sain eile raha kätte ja sain maha müüdud doltsid ka , ja vaatasin hicescorest mingi vend juba pelab seal accis jne , 9h pärast saan pure eest ka veel 20$ , et väga lõbus elu sellega . Aint üks kord oli väike äpardus , et 105$ ei tulnud üle , aga noh ma olin ka selles süüdi veits jne , Ei viitsi sellest pikalt rääkida .

AGA SOOVITAN KÕIGILE , väga super raha värk.

Ja seda ka , ärge kunagi müüge 20m+ acccounte , alati müüge alla selle , sest nad scammivad raha ära ja annavad accoundgi tagasi , aga alla 20m+ accounte nad ei scammi .


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igastahes , mina olen seal ka kuskil üle 400$ scammind ,olen müünud kasutaja ja mõnikord järgmine päev tagasi võetud , mõni kord nädala aja pärast . Ja need vennad kes on gold4rst ostnud mu acce on teind mõnikord membuks , raha peale ja särki värki suht tore :D

Haha üks asi oli veel , müüsin juuni kuus acci 13$ , vütsin tagasi läks meelest , et müüsin , läksin eelmine nädal uuesti pakusin , pakuti 30$ selle eest , ma muidgui olin nõus , andsin neile vale andmed jne , siis ütlesid , sa oled meile varem selle kasutaja müünud ja nüüd on see tagasi võetud , siis rääkisime seal blabla , ja siis ma ütlesin , et im sorry blabla , im leaveing now , ja siis ütles mulle 24$ deal or no , ma mingi okei . ja nüüd sain eile raha kätte ja sain maha müüdud doltsid ka , ja vaatasin hicescorest mingi vend juba pelab seal accis jne , 9h pärast saan pure eest ka veel 20$ , et väga lõbus elu sellega . Aint üks kord oli väike äpardus , et 105$ ei tulnud üle , aga noh ma olin ka selles süüdi veits jne , Ei viitsi sellest pikalt rääkida .

AGA SOOVITAN KÕIGILE , väga super raha värk.

Ja seda ka , ärge kunagi müüge 20m+ acccounte , alati müüge alla selle , sest nad scammivad raha ära ja annavad accoundgi tagasi , aga alla 20m+ accounte nad ei scammi .

Idk, mul scammiti 1 accountilt 40m ära ja andsid acc tagasi ja teisel 24mil ooli peal siis sain ilusti raha kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma sinna müünud 25$ acci ja 60$ acci, rahad ilusti kätte saanud :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Igastahes , mina olen seal ka kuskil üle 400$ scammind ,olen müünud kasutaja ja mõnikord järgmine päev tagasi võetud , mõni kord nädala aja pärast . Ja need vennad kes on gold4rst ostnud mu acce on teind mõnikord membuks , raha peale ja särki värki suht tore :D

Haha üks asi oli veel , müüsin juuni kuus acci 13$ , vütsin tagasi läks meelest , et müüsin , läksin eelmine nädal uuesti pakusin , pakuti 30$ selle eest , ma muidgui olin nõus , andsin neile vale andmed jne , siis ütlesid , sa oled meile varem selle kasutaja müünud ja nüüd on see tagasi võetud , siis rääkisime seal blabla , ja siis ma ütlesin , et im sorry blabla , im leaveing now , ja siis ütles mulle 24$ deal or no , ma mingi okei . ja nüüd sain eile raha kätte ja sain maha müüdud doltsid ka , ja vaatasin hicescorest mingi vend juba pelab seal accis jne , 9h pärast saan pure eest ka veel 20$ , et väga lõbus elu sellega . Aint üks kord oli väike äpardus , et 105$ ei tulnud üle , aga noh ma olin ka selles süüdi veits jne , Ei viitsi sellest pikalt rääkida .

AGA SOOVITAN KÕIGILE , väga super raha värk.

Ja seda ka , ärge kunagi müüge 20m+ acccounte , alati müüge alla selle , sest nad scammivad raha ära ja annavad accoundgi tagasi , aga alla 20m+ accounte nad ei scammi .

 

Scamm ei ole asi millega uhkeldada.

 

Sain oma raha kätte igatahes.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled kõva vend , et nimetad end otsekoheseks ja paned siukseid kommentaare , mine pihu nats ja mine jaga oma kommentaare oma emale . Ma tulin lihtsalt rääkima , mis probleemid ja tulemused on olnud mul Gold4rsiga . Ja mingi pihkur tuleb ütleb mulle värdjas , sa nkn mingi väike süütukene kellel pole sõpre ja elab oma viha siin välja ja proovib saada respecti siin oma vihaga .

Loodan sügavalt , et sa ei saa oma raha ;)


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise nii uhke ka? Värdjas täielik.

 

Anyways ma saan hommikul raha kätte. :)

 

Miks värdjas? Minupärast tehku võõramaalastega kõike mida tahab, kuna need kõik seal SCAMMERID. " Kuidas küla kutsile nii kuts külale ".

 

Ise panin kasutaja müüki, $36 peaks nädala pärast saama ning $15 olen saanud juba eelmine kord.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled kõva vend , et nimetad end otsekoheseks ja paned siukseid kommentaare , mine pihu nats ja mine jaga oma kommentaare oma emale . Ma tulin lihtsalt rääkima , mis probleemid ja tulemused on olnud mul Gold4rsiga . Ja mingi pihkur tuleb ütleb mulle värdjas , sa nkn mingi väike süütukene kellel pole sõpre ja elab oma viha siin välja ja proovib saada respecti siin oma vihaga .

Loodan sügavalt , et sa ei saa oma raha ;)

 

vastik lits scammer oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saanud sealt juba 10 kasutaja raha kätte, soovitan sinna müüa.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul pole sõpru? Cool story bro. Õnneks sain ma on raha kätte ja USDid müüsin juba -YEPile maha.:P Sa oled lihtsalt nagu iga teine neti-gangster, see, et ma sinusugseid scammi hakkatisi ei salli teeb minust pihkuri, süütukese jne? Noo vaevalt küll, mitte üks ennast täis pubekas, ei tule mind paika panema. Üritasid rebida? Ütlen ausalt, sul ei tulnd see välja. Ja olen kõva vend küll, on öelda midagi?

 

arguingontheinternet.jpg

 

 

 

Isiklikult pooldan nende hiinlaste ülelaskmist. (Olen ise ka neilt üle saanud korduvalt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain $95 ilusasti kätte. Kuid keegi oskab veel lehekülgi soovitada peale gold4rs'i kus ostavad kasutajaid?

 

Lol, ehk siis võtad tagasi ja müüd mujale ?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On kellegil sama probleem firefoxiga sinna lehele minnes?

 

Teavitati ründavast veebilehest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veebileht aadressil http://www.gold4rs.com raporteeriti kui ründav leht ja see blokeeriti arvestades sinu turvalisuse seadeid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ründavad lehed üritavad paigaldada rakendusi, mis varastavad privaatset infot; kasutavad sinu arvutit, et rünnata teisi; või kahjustavad sinu arvutit.

 

Mõned ründavad lehed jagavad tahtlikult kahjulikku tarkvara, teised teevad seda aga omaniku teadmata või omanikult luba küsimata.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli ka pohh läksin ikka lehele ,.


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulge kui nad küsivad neid küsimusi mu käest ja ma ei tea mõnda võin pohhilt ka öeldA? :P

 

Suht jah ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.