Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

 

Pilte on vormist? Sheeri n6gesemees


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esmaspäevast hakkan siia jooksvalt panema enda treeninguid ja muljeid. Keda huvitab, see loeb, keda ei huvita - ära loe!

Praegu aga lühidalt eesmärkidest: kaal hetkel 81kg. Tahaksin viia kaalu 75kg peale SUVEKS. Jah, alles suveks. Eesmärk kaotada just rasva, mitte lihast. Olen 180cm pikk kui kedagi peaks huvitama. Varasemaid pilte olen siiagi postitanud, aga neid ligi 100 lk tagasi, täpsemalt ei oska öelda. Trenni teen absoluutselt iga päev. Esmaspäeviti on mul rind, teisipäeviti selg, õlg, kolmapäeviti on jõusaalist vaba päev, aga see-eest on koolis 2 tundi lõpus kehalist kasvatust, et peale seda jõusaali minna oleks lihtsalt mõttetu. Neljapäeviti on mul biits, triits ja reedeti jalg. Mainin ära, et nädalavahetusel on jõusaalis aeroobsed päevad, kus ma tegelen ainult aeroobsega. Saalis on ratas, stepper, jooksulint. Kahte neist kolmest teen 20min ja ühte 5min = kokku 45min aeroobset. Iga treening teen ka kõhtu, vahepeal intensiivsemalt, vahepeal vähem.

train hard

Mis sa arvad, et sul juba nii võimas vorm, et hakka ainult kuivemaks tõmbama? Inimese maksimaalne lihasmass areneb välja ~7-8 aastaga ja peale seda hakkad separatsiooniga tegelema. Kui sa praegu 81-lt 75-le tahad minna, siis raudselt on pool kaotatust lihasmass. Ja selline asi pole võimalik, et ainult rasva kaotad, alati kaob ka lihas, kui sa just 1mg-i pealt iga detaili välja ei arvuta.

Aga ise tead, lihtsalt soovitus oleks, et tegele ikka kaalu tõstmisega pigem(või hoidmise).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sa arvad, et sul juba nii võimas vorm, et hakka ainult kuivemaks tõmbama? Inimese maksimaalne lihasmass areneb välja ~7-8 aastaga ja peale seda hakkad separatsiooniga tegelema. Kui sa praegu 81-lt 75-le tahad minna, siis raudselt on pool kaotatust lihasmass. Ja selline asi pole võimalik, et ainult rasva kaotad, alati kaob ka lihas, kui sa just 1mg-i pealt iga detaili välja ei arvuta.

Aga ise tead, lihtsalt soovitus oleks, et tegele ikka kaalu tõstmisega pigem(või hoidmise).

 

Mis lolli juttu sa ajad. Kui ma tahan 9 kuu jooksul 5 kilo alla saada, siis loodan seda saavutada valdavalt rasva arvelt. Kus kohast sa välja loed, et ma tahan praegu kohe 81-lt 75-le minna? 9 kuu jooksul on see eesmärk. Lihast kasvatada, rasva% vähendada. See ei saa kerge olema, aga ma usun et ma saan sellega hakkama. Kui ma sellega hakkama saan, siis on vägagi super. :) Paarsada grammi iga nädal maha oleks väga väga hea. Mul aega on, võib ka 100g nädalas vahepeal maha minna.

train hard


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa juba mõnda aega treeninud oled, siis samal ajal rasva põletada ja lihast kasvtada on võimatu - see on vaid algajate privileeg.

On vaid kaks varianti- kaotades kaalu kaotad alati nii rasva kui lihast, tõstes kaalu tuleb isegi maksimaalse lihaskasvu juures ka alati rasva.

Nii, et jõunäitajate suurendamisest võid siis järgmise suveni suu puhtaks pühkida:)

---

Ideaalis treenitakse nii, et 3 kuud võtad kaalu juurde, 1 kuu maha ja sellisena tsükliliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa juba mõnda aega treeninud oled, siis samal ajal rasva põletada ja lihast kasvtada on võimatu - see on vaid algajate privileeg.

 

Paluks mitte lolli juttu rääkida. Ei ole ikka küll võimatu. Piirates süsivesikuid ja rasvu, süües samal ajal valgurikkaid tooteid, on see võimalik. 100g rasvu nädalaga kaotada ja samal ajal lihast kasvatada on vaid toitumise küsimus. Õige toitumise all pean silmas tõesti õiget toitumist. Iga 3-4h järel söömist, väherasvased tooted, piirata süsivesikuid, süüa rohkem rohelist, palju valku (nt munad, fileed, kala), teha palju aeroobset.

Mulle tundub, et sa mõtled asja vaid kuu-kaks edasi. Mina toitun ja teen trenni pikemaks perspektiiviks. Mul on aega suveni ja kui nädal-nädalasse õigesti toitun, langeb väga aeglaselt kaal ja suureneb lihasmass. Kaal langeb üli vähe, sest teadupärast kaalub lihas rohkem kui pekk/rasv, aga see kaal langeb. Paarsada grammi nädalas on suur võit.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmine aasta sai käidud aga vähe, aga seeeest see aasta on maximum treening mis olla annab.

Kaalun hetkel 75-80 ja eesmärgiks on kaal saada 85 peale, ( Kulutada ära rasv ja kasvatada lihasmassi ) , Pikkust on mul 187.

 

Esmaspäev : Võrkpall = 3 tundi ( Mängimine, treeningut väga ei ole )

Võrkpalli treening + aeroobsed harjutused = maximum 1 tund

Jõusaal = 1-2 tundi ( Treening kava ei ole täpselt paigas veel, aga koos ühe tõsiselt asjatundjaga teeb.

 

Teisipäev : Võrkpalli treening + Aeroobsed harjutused = maximum 1 tund

Jõusaal = 1-2 tundi ( Vastavalt seda ei tee mida sai tehtud Esmaspäeval. )

 

Kolmapäev : Võrkpall = 3 tundi ( Mängimine, treeningut väga ei ole )

Võrkpalli treening + aeroobsed harjutused = maximum 1 tund

Jõusaal = 1-2 tundi ( Treening kava ei ole täpselt paigas veel, aga koos ühe tõsiselt asjatundjaga teeb.

 

Neljapäev : Võrkpalli treening + aeroobsed harjutused = maximum 1 tund

Jõusaal = 1-3 tundi ( Vastavalt mis sai teisipäeval tehtud, läheb kordamisele

 

Reede/Laupäev/Pühapäev : Peab mõtlema kuidas kodus saab hakata tegema, ehk siis lähevad tavalised harjutused, nagu kätekõverdused, kõhulihased jms.

 

Toitun mitmekülgselt, peale joon ka veel toidulisandit ja magamine on enamvähem paigas juba. :D

Suitsetan mis mulle ei meeldi, ja joon ka -.-.

 

Eesmärgiks suuremalt ongi lihtsalt, et 8. Dets kui sünna, et oleks natukene rasva ära põletatud ja lihasmassi kasvatatud, ja suveks, et oleks sixpack ees (A) ja üleüldiselt. Hetkel ei ole kasvõi kehalises just kõige parem ja n.ö eeltreening sõjaväkke, et seal suuremaid probleeme ei tuleks.

 

Kava paberid on mul alles, aga keegi võib kirjutada mis päeval vb mida teha, lugesin küll teisiposte ka aga päevasele treeningule tagaks 2 alagruppi aga ka vastavalt, et ära ei sureks. :D

 

Päevad on igatahes täiesti täissisustatud, et on isegi ajanappus :D Peale kooli ( kool lõpeb igapäev kell 3 ) praktiliselt kohe trenni ( kell 4 ) ja siis kuni 9-10'neni välja. Ja autoõpetuse jaoks ei jäägi aega :D Aga vähemalt ei passi kuskil niisama ja arvutis ka vähem ;)

 

Pilte hetkel on vähe, aga arvatavasti panen siia 1 kuu pärast 2 pildikest ja hakkan iga kuu lisama, ( hetkel ei ole millegagi võrrelda , et jhm :D )

 

Pilt tehtud 6.09.11

 

asasa.jpg

Peace.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise käin nüüd 2 korda nädalas jõusaalis ja teen rinnalt, kükk ja jõutõste.Vahepeal ka biitsepsit ja õlga, aga neid teen suurte raskustega ja väikeste kordustega.

Esmaspäev- Jõusaal ja aeroobset ja venitamist korralikult.

Teisipäev-Kickpoks

Kolmapäev-Jõusaal ja, aeroobset ja venitamist korralikult.

Neljapäev-Kickpoks

Reede-Puhkus.

Laupäev-Venitamine ja jooksmine.

Pühapäev-Venitamine ja jooksmine.

Mul treenning blogi ka muidu aga seda hoian ainult enda jaoks, et oleks kunagi hea meenutada.Ja jõusaali päevadel hakkan arvatavasti ka neid harjutusi tegema, mis treener kickpoksis annab....

Train Hard, Fight Easy!

Edu kõigile.

Efksi üle imestan küll, et kuidas tal see kaal veel nii suur on kui mõnipäev on 5h järjest trenni....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Efksi üle imestan küll, et kuidas tal see kaal veel nii suur on kui mõnipäev on 5h järjest trenni....

 

Terve suve joonud õlut ja söönud korralikult.

Ja eelmine nädal ei teinud erilist midagi aga sellest nädalast hakkab MAX POWER pihta ;)

Ja nagu näha siis kaalus tahan veel juurde võtta mitte alla lasta :)

Kunagi tahan 90-100kg ära kaaluda millest enamuse moodustab siis lihasmass.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pilte hetkel on vähe, aga arvatavasti panen siia 1 kuu pärast 2 pildikest ja hakkan iga kuu lisama, ( hetkel ei ole millegagi võrrelda , et jhm :D )

Peace.

 

Kindlasti pane praegu ka pilt, meil siis hea näha, kuhu progress viib. Väga muljetavaldav ja kindlasti VÄGA raske kava. Kui sa pead detsembrini niimoodi vastu ja toitud ja õigesti, siis on tulemused kerged tulemad. Seda suudad, siis minu respekt. Aga praegu võiksid mingi pildi panna :)

Edit: hakkasin praegusest gym blogi ka pidama. Link on signatuuris või siin: http://gym9.blogspot.com/

Et kel huvi, see loeb. Kellel pole huvi - ärgu lugegu :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paluks mitte lolli juttu rääkida. Ei ole ikka küll võimatu. Piirates süsivesikuid ja rasvu, süües samal ajal valgurikkaid tooteid, on see võimalik. 100g rasvu nädalaga kaotada ja samal ajal lihast kasvatada on vaid toitumise küsimus. Õige toitumise all pean silmas tõesti õiget toitumist. Iga 3-4h järel söömist, väherasvased tooted, piirata süsivesikuid, süüa rohkem rohelist, palju valku (nt munad, fileed, kala), teha palju aeroobset.

Mulle tundub, et sa mõtled asja vaid kuu-kaks edasi. Mina toitun ja teen trenni pikemaks perspektiiviks. Mul on aega suveni ja kui nädal-nädalasse õigesti toitun, langeb väga aeglaselt kaal ja suureneb lihasmass. Kaal langeb üli vähe, sest teadupärast kaalub lihas rohkem kui pekk/rasv, aga see kaal langeb. Paarsada grammi nädalas on suur võit.

 

Palju õnne, nõnda käitudes hakkavad sul varsti olema peavalud (süskareid piirates) ja kulutad oma neerud läbi (valgukoguse üleliia kõrgeks ajades) pluss raiskad niisama raha, sest keha lihtsalt ei omasta sellistes kogustes valku.

Inimesele on täiesti piisav toitudes loomsest valgust 2g/per kehakaal ja taimne rasv 1g/per kehakaal päevas. Ja rasvu ei ole mõistlik nulli keerata:D Ideaalis tuleks toituda 25% valk, 25% rasv ja 50% süsivesikud.

 

Et kehakaalu kaotada pead kulutama rohkem KCAL kui tarbid ja kui sa kulutad rohkem kui tarbid, siis ilmselgelt ei kasvata sa lihasmassi juurde, vaid ideaalis lihtsalt säilitad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Pole mõtet mingeid toidulisandeid või sitta sisse süüa/juua, sööge tavalist toitu, nagu näiteks tehke 1 tund enne trenni 2-3 muna.

Soovitan soojalt igapäev ~ 5 liitrit vett ära juua, sest mida rohkem "hüdreeritud" olete, seda rohkem jaksate tõsta.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole mõtet mingeid toidulisandeid või sitta sisse süüa/juua, sööge tavalist toitu, nagu näiteks tehke 1 tund enne trenni 2-3 muna.

Soovitan soojalt igapäev ~ 5 liitrit vett ära juua, sest mida rohkem "hüdreeritud" olete, seda rohkem jaksate tõsta.

 

Usun, et vee jutt varieerub. Ise ükspäev jõin enne trenni ikka korralikult vett (kõvasti rohkem kui tavaliselt), ei mingit erinevust. Arvatavasti tarvitan juba iseteadmata piisavalt vett. Toidulisandite kohalt oleks mul vastu väita, ise näiteks enne kreatiini tarvitamist, oli jõle raske poole pealt trennis jätkata, nats paha hakkas olla ja lihased olid tsipa nõrgemad, nüüd kui tarvitan pole sellist juhtumit enam ette tulnud, sest kreatiin annab lihastele energiat ja ainult teatud lihad (nt. sealiha mida ma absull ei kannata süüa) sisaldavad seda.

 

Igati huvitav artikkel: http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-uudised-ja-artiklid-nii-meilt-kui-mujalt/kuidas-meie-lihased-teglikult-tootavad-ja-mis-neid-paisuma-panevad/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Usun, et vee jutt varieerub. Ise ükspäev jõin enne trenni ikka korralikult vett (kõvasti rohkem kui tavaliselt), ei mingit erinevust. Arvatavasti tarvitan juba iseteadmata piisavalt vett. Toidulisandite kohalt oleks mul vastu väita, ise näiteks enne kreatiini tarvitamist, oli jõle raske poole pealt trennis jätkata, nats paha hakkas olla ja lihased olid tsipa nõrgemad, nüüd kui tarvitan pole sellist juhtumit enam ette tulnud, sest kreatiin annab lihastele energiat ja ainult teatud lihad (nt. sealiha mida ma absull ei kannata süüa) sisaldavad seda.

 

Igati huvitav artikkel: http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-uudised-ja-artiklid-nii-meilt-kui-mujalt/kuidas-meie-lihased-teglikult-tootavad-ja-mis-neid-paisuma-panevad/

 

Muidugi on need head. Kreatiin aitab kehas vett siduda ning seetõttu ei uhuta suure koormusega nõnda palju kehast vett minema, mistõttu ei kaotata ka niipalju soolasid kehast, mistõttu ei teki lihaskrampe jms vaegusi. Toidulisandid valgu näol on lihtsalt toit mugavas vormis:) n6gesemees räägib õiget juttu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Usun, et vee jutt varieerub. Ise ükspäev jõin enne trenni ikka korralikult vett (kõvasti rohkem kui tavaliselt), ei mingit erinevust. Arvatavasti tarvitan juba iseteadmata piisavalt vett. Toidulisandite kohalt oleks mul vastu väita, ise näiteks enne kreatiini tarvitamist, oli jõle raske poole pealt trennis jätkata, nats paha hakkas olla ja lihased olid tsipa nõrgemad, nüüd kui tarvitan pole sellist juhtumit enam ette tulnud, sest kreatiin annab lihastele energiat ja ainult teatud lihad (nt. sealiha mida ma absull ei kannata süüa) sisaldavad seda.

 

Igati huvitav artikkel: http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-uudised-ja-artiklid-nii-meilt-kui-mujalt/kuidas-meie-lihased-teglikult-tootavad-ja-mis-neid-paisuma-panevad/

 

Vett peab päev või 2 enne trenni jooma, mitte lihtsalt enne trenni, selles asi ongi :D

Näiteks laupäeval jood 5 liitrit, pühapäeval 5 liittrit, ja esmaspäeval ka 5 liitrit, siis peaks olema trennis parem enesetunne ja rohkem jõudu.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vett peab päev või 2 enne trenni jooma, mitte lihtsalt enne trenni, selles asi ongi :D

Näiteks laupäeval jood 5 liitrit, pühapäeval 5 liittrit, ja esmaspäeval ka 5 liitrit, siis peaks olema trennis parem enesetunne ja rohkem jõudu.

 

Siiski see ei anna suurt midagi juurde, väljaarvatud juhul kui sa oled eelnevalt tõesti joonud ainult siis, kui tõsine janu.

 

Mis teie hetkesed maxid on muidu?

 

Endal siis bench 85kg, kükk 115kg ja jõutõmme 120kg (suht nigel)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Laupäevane õhtu ja pühapäevane aeroobne päev

Enne pühapäeva räägiksin mõne sõnaga laupäeva õhtust. Nimelt sain õhtul ühe hea sõbrannaga kokku, tegime piipu ja jõime mõned pokaalid veini. Seejärel läksime Atlantisesse möllu panema. Enne klubisse minekut võtsin endale pähe mõtte, et iga jook tähendab +10 minutit aeroobset (45 minutit tavaliselt) ja iga söök +20 minutit. Klubis võtsin ühe rumm koolaga.. +10 minutit oli kohe olemas. Nõrgem pool oli kella kaheks väsinud ja niisiis läksime Citysse wrappi sööma: +20 minutit! (75 minutit aeroobset ootamas ees). Kõhud täis, hakkasime kodu poole minema. Raatuse tänava ühikate juurest läksid meie teed lahku - tema läks Raadile, mina läksin Ihastesse. Kuna ma olin suhteliselt kaine, otsustasin koju joosta. 33 minutit ja 4.5km kingade ja teksadega - päris hea minu meelest :). Natukene enne kolme olin kodus ja läksingi kohe magama.

Ärkasin alles pool kaks päeval - mõnusalt pikka und. "Hommik", teiste mõistes päev algas rahulikult - sõin putru, võtsin ühe banaani ka kõrvale, et kõht enam-vähem täis saaks. Päeva üks tippsündmusi oli kell 15.00, kui hakkas vormel 1! Nimelt ma olen üsna suur fänn ning tänane sõit oli lihtsalt võimas. Start oli väga huvitav, kus toimus kohe üks suur kokkupõrge ning Michael Schumacheri sõit oli lihtsalt fantastiline - paadunud fänn :). Vormel oli poole viieks läbi, kella nelja aeg sõin natukene veel suppi ja veerand kuueks läksin trenni.

Teadsin, et tänane trenn tuleb raske, sest olin endale lubanud 75 minutit aeroobset piina. Asi läks aga mõnevõrra hullemaks. Nimelt saime selle sõbrannaga ka kokku jõusaalis, kellega eile natukene tantsitud sai. Esmalt tegin plaanipärased 30 minutit stepperil, tase 8 ja SPM ei lasnud alla 75. Üsnagi kiires tempos. Seejärel olid jalad juba üsna läbi, aga teadsin, et 45 minutit pean veel kuidagi vastu pidama. Küsisin selle sõbranna käest siis, et kas spinningusaalis saab rattaid kasutada, sest seal on tõesti väga head rattad. Need kaks ratast jõusaalis on üsna kehvapoolsed. Sõbranna uuris asja ja pani mind 60 minuti spinningtrenni..! Jess. Väike iva veel: trenn algas 18:00, aga kell oli 17:45 kui mina seal spinningusaalis juba väntasin. Ehk siis 15 minutit väntamist, siis hakkas alles trenn pihta. Treener tuli saali, väga sõbralik. Pani mul sadula ja lenksu õigesti paika - väga tänulik! Muusika rütmis alguses väntasime, järjest kiiremaks, muusika rütmis. Kätel oli 3 asendit. Esimene asend oli tavaline kinni hoidmine, teine asend külje pealt ja kolmas asend seistes sarvedest kinni hoidmine. Treening oli väga intensiivne ja raske, sest muutsime pidevalt raskust - kergemaks, raskemaks, püsti ja tagasi sadulasse. Üli raske, aga väga innustav treener, mis lausa sundis edasi väntama. Lõpuks sai raske spinningutrenn läbi ja tunne oli väga hea. Selja taga 30 minutit stepperit, kokku 75 minutit spinningut: 1h 45minutit! Sõbranna läks ära riietusruumi, kuid mul oli vaja teha veel traditsiooniline kõht, mida ma ikka iga trenn rohkem või vähem teen. Niisiis tegin 3 seeriat 10x keha tõsteid rööbaspuudel - väga hea alumiste kõhulihaste jaoks - loodame, et kunagi on neid näha ka :). Kogu trenn kestis 2 tundi, raske.

Aga kes ütles, et elu peab kerge olema? Kes ütles, et meil peab vaba aega olema? Train hard, train hard, train hard..

 

Homme õhtul juba sissekanne rinna trennist!

 

Väike postitus mu blogist, et harukordselt raske aeroobne päev täna!

Rohkem siia blogi teksti ei topi, ärge olge vihased. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siiski see ei anna suurt midagi juurde, väljaarvatud juhul kui sa oled eelnevalt tõesti joonud ainult siis, kui tõsine janu.

 

Mis teie hetkesed maxid on muidu?

 

Endal siis bench 85kg, kükk 115kg ja jõutõmme 120kg (suht nigel)

 

tegelt kui janu tekib siis on juba hilja :)

 

mina tšillisin täna jõusaalis suht 3-4 tunndi :D lihtsalt kulgesin...rinda tegin 20x20 10x50 10x60 10x70 5x80 ja lõpus mingi 3 seeriat (x) x 50 lõpuyks jäin alla :D ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisasin enda 1. postitusse ka pildi ;)

Iga ühekuu tagant teen pildi , aga siia lisan järgmise pildi vast Sünnipäeval ja suveks teen ka väikese pildi(video) kus näha muutust.

 

Väga hea! Juba kuu pärast näed kindlasti muutusi, mis on tohutult suureks motivatsiooniks!

Pange teised ka pilte, seniks aga rasket rauda!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga palun:

vrmi78.jpg

 

Tegelt läheb õlg pingutades mõnusalt triibuliseks ka aga niigi raske oli pildistada niimodi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gym8.blogspot.com/

 

Pidin ka tegema blogi no -.- Tanel ära pahanda.

 

Väga originaalse nime valisid :D Aga see on väga teretulnud ju :) Pane signatuuri ka. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti hea vend. :D

 

Tühi kang jah? :D

 

mkm 50 kg ikka, nii naljakas tunne on tegelt ju alla jääda, lihtsalt jõud kaob üks hetek ja gravitatsioon teeb oma töö ... :D

 

aga kellegil on üldse mingistki arengust pilte, kus oleks silmaga nähtav erinevus kohe?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.