Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Aga kui tihti te muidu jõusaalis käite? Ma ise käin 3-5 korda nädalas... On see normaalne? :)

 

Üldiselt 5 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toido "kõvamees", paluks su enda tulemusi ja ka su ülikooli diplomit, mis su tarkusi teaduslikult toetaks. Praegu näid sa mulle ühe väikse kämbuna kellel on üks "11" aastane sõber, kes "käib" jõusaalis ja kes sulle igati eeskujuks on.

 

 

 

Natuke teaduslikumat juttu.

 

Ja kui sa veel niipalju inglise keelt ei oska siis ma aitan.

sorry, aga see ei ole teaduslik jutt. see on lihtsalt mingi umbes londi arvamus jõusaali mõjust kasvule. ma ei tea kust blogist sa selle võtnud oled, ja ausalt öeldes mul pohh ka. teaduslikust uuringust on asi kaugel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama lugu tavaliselt 5 korda nädalas.

Rinnalt surun 100kg ära aga järgmisdega tekib raskusi(N)

 

Kena. Ise pole veel max'i proovinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toido "kõvamees", paluks su enda tulemusi ja ka su ülikooli diplomit, mis su tarkusi teaduslikult toetaks. Praegu näid sa mulle ühe väikse kämbuna kellel on üks "11" aastane sõber, kes "käib" jõusaalis ja kes sulle igati eeskujuks on.

 

 

 

Natuke teaduslikumat juttu.

 

Ja kui sa veel niipalju inglise keelt ei oska siis ma aitan.

 

Kas sa üldse tead, mis on teaduslik tekst? (http://et.wikipedia.org/wiki/Teadustekst)

 

Sa tsiteerisid suvaka austraalia meditsiini üliõpilase *köhköh* lolli *köhköh* arvamust.

 

 

Need kes väidavad, et jõutõstmine paneb kasvu kinni, pole mingit ligitiimset uurimust siia pannud, vaid raskelt soovivad uskuda, et see nii on, sest vastane juhus oleks liiga raskelt mõistetav nende väikse aru jaoks.

 

Ja smith, on sul üldse mingit jõualaga seotud sportlikku tausta, et nii julgelt sellise seisukoha võtad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina lõpetasin selle teema juba ammu ära ja mida sa mölised ma ei saa aru? Mina jään oma seisukohale kindlaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina lõpetasin selle teema juba ammu ära ja mida sa mölised ma ei saa aru? Mina jään oma seisukohale kindlaks :)

 

Mölisen? Miks nii vaenulik sõnavõtt?

 

Sa oled nagu vanal ajal kergeusklik inimene, kes uskus nõidadesse.

 

Aga palun vasta mu küsimusele, on sul siiski siis mingisugunegi jõualaga seotud sportlik taust? Mida sa üldse teed jõusaalis 5 korda nädalas?

 

Mulle jääb mulje, et sa oled see koristajatädi, kes õhtuti mopiga seal ringi tõmbab, sest teadmised on vastavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mölisen? Miks nii vaenulik sõnavõtt?

 

Sa oled nagu vanal ajal kergeusklik inimene, kes uskus nõidadesse.

 

Aga palun vasta mu küsimusele, on sul siiski siis mingisugunegi jõualaga seotud sportlik taust? Mida sa üldse teed jõusaalis 5 korda nädalas?

 

Mulle jääb mulje, et sa oled see koristajatädi, kes õhtuti mopiga seal ringi tõmbab, sest teadmised on vastavad.

 

Suht hea mulje siis. Nagu ma ütlesin, see on minu arvamus mida toetab enamus inimesi maailmas. Miks ma ei peaks seda arvama? Ja muidu mind absoluutselt ei huvita kas ma arvan õigesti või mitte, sest mina pole sellise vanusegrupiga kellele jõusaal kahjulikult mõjuda võib enam seotud.

 

Peaks olema jõualaga taust kui olen käinud aktiivselt jõusaalis alla aasta? Ei. Ja ei kavatse hakata mingi jõualaga tegelema ka. Jõusaalis käiakse ka enda tervise huvides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist.

Käisin ka täna trennis siis. Õlavigastuse tõttu suurt midagi peale jala teha ei saa, tegin kükki, numbrid midagi erilist ei ole.

Tahtsin tegelikult seda öelda, et mitte kunagi ärge tehke seda viga nagu mina, nimelt jätsin shakeri mingi kolmeks päevaks pesemata, noh pärast trenni kohe ei viitsinud ja siis aastavahetuseks läksin kodust ära. Täitsa lõpp, mis lebra, algul, kui lahti tegin, tahtis see hais ära tappa, nagu vedel koerapask ja mädamuna koos. Ei kujutagi ette, kuidas sellest lahti saab, praegu seisab äädikalahuses, eks näis. Mine tea, äkki peab veel uue ostma. :D

 

logi.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist.

Käisin ka täna trennis siis. Õlavigastuse tõttu suurt midagi peale jala teha ei saa, tegin kükki, numbrid midagi erilist ei ole.

Tahtsin tegelikult seda öelda, et mitte kunagi ärge tehke seda viga nagu mina, nimelt jätsin shakeri mingi kolmeks päevaks pesemata, noh pärast trenni kohe ei viitsinud ja siis aastavahetuseks läksin kodust ära. Täitsa lõpp, mis lebra, algul, kui lahti tegin, tahtis see hais ära tappa, nagu vedel koerapask ja mädamuna koos. Ei kujutagi ette, kuidas sellest lahti saab, praegu seisab äädikalahuses, eks näis. Mine tea, äkki peab veel uue ostma. :D

 

logi.PNG

;-D tean seda shakeri lebra fiilingut ise ka. ma kavatsen nii teha, et peidan mingi 7 päeva seisnud shakeri prodejoogiga õe voodi alla. väike kättemaks vnii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht hea mulje siis. Nagu ma ütlesin, see on minu arvamus mida toetab enamus inimesi maailmas. Miks ma ei peaks seda arvama? Ja muidu mind absoluutselt ei huvita kas ma arvan õigesti või mitte, sest mina pole sellise vanusegrupiga kellele jõusaal kahjulikult mõjuda võib enam seotud.

 

Peaks olema jõualaga taust kui olen käinud aktiivselt jõusaalis alla aasta? Ei. Ja ei kavatse hakata mingi jõualaga tegelema ka. Jõusaalis käiakse ka enda tervise huvides.

Jah, ja need paljud, kes seda arvamust toetavad, nendest julgelt üle 80% ei ole ise kunagi jõusaalis korralikult käinud. Ja sind ei huvita kas sa arvad õigesti või mitte? Sellist lollust pole juba ammu kuulnud. Teeme nii, et sellisel puhul ärme avalda ka enam oma arvamust.. Selle loogika järgi peaksid kõik maamehed, kes lapsest saati tööd rüganud on olema mingi 1,5m pikkused lojused, kuid minu arust on nad just suuremalt jaolt pikad ja tursked + tööd teevad nad terve päev ja 7 päeva nädalas, mida ei anna võrrelda umbes 4 korraga nädalas tehtavate 2 tunniste trennidega.. Ja need maalapsed hakkavad korralikult tööd tegema juba 8-9.aastaselt.

Mina sellega lõpetan :P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, ja need paljud, kes seda arvamust toetavad, nendest julgelt üle 80% ei ole ise kunagi jõusaalis korralikult käinud. Ja sind ei huvita kas sa arvad õigesti või mitte? Sellist lollust pole juba ammu kuulnud. Teeme nii, et sellisel puhul ärme avalda ka enam oma arvamust.. Selle loogika järgi peaksid kõik maamehed, kes lapsest saati tööd rüganud on olema mingi 1,5m pikkused lojused, kuid minu arust on nad just suuremalt jaolt pikad ja tursked + tööd teevad nad terve päev ja 7 päeva nädalas, mida ei anna võrrelda umbes 4 korraga nädalas tehtavate 2 tunniste trennidega.. Ja need maalapsed hakkavad korralikult tööd tegema juba 8-9.aastaselt.

Mina sellega lõpetan :P

 

Ei saa santi sundida, kui sant ei taha kõndida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Smith on see vend, kes ei tunnista enda eksimust.

Aga täna tegin selga ja õlga. Homme ka veel, teen jalga. Siitkohalt küsimus, et kuidas te eest kükki teete. Hoiate käsi nagu tõstjad, nii et näpud suunatud enda poole, või käed risti, parem käsi vasakul õlal, vasak käsi paremal õlal?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ju tunnistada midagi. Pole eksinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Smith on see vend, kes ei tunnista enda eksimust.

Aga täna tegin selga ja õlga. Homme ka veel, teen jalga. Siitkohalt küsimus, et kuidas te eest kükki teete. Hoiate käsi nagu tõstjad, nii et näpud suunatud enda poole, või käed risti, parem käsi vasakul õlal, vasak käsi paremal õlal?

Kui te vaid teaks, mis PM ma temalt saanud olen. Ta väitis ka seda, et teda ei koti mida mingi HÄLVIKUTE foorum temast arvab. Tema põhiline argument, miks temal õigus on selline: Mis kuradi faking teadusliku materjali mul vaja on? Minu õue küsi ükskõik milliselt inimeselt, et väga noorena jõusaalis käimine paneb kasvu kinni. Kõik on lambist selle jutu välja mõelnud?

Kui see foorum hälvikud täis on, siis miks härra siin üldse käib?? Selle mehe jaoks kehtib reegel, et teadus on nagu demokraatia- loeb see mida enamus soovib e. kui inimesed soovivad, et nuudlit süües saab tugevaks, siis tungival rahva soovil see ka nii on. Teen siin nüüd ettepaneku, et hakkame kõik soovima, et ainutl biitsi tehes saavad jalad suureks ja tugevaks. Äkki Smithi teooria peab siiski paika..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa üldse tead, mis on teaduslik tekst? (http://et.wikipedia.org/wiki/Teadustekst)

 

Sa tsiteerisid suvaka austraalia meditsiini üliõpilase *köhköh* lolli *köhköh* arvamust.

 

 

Need kes väidavad, et jõutõstmine paneb kasvu kinni, pole mingit ligitiimset uurimust siia pannud, vaid raskelt soovivad uskuda, et see nii on, sest vastane juhus oleks liiga raskelt mõistetav nende väikse aru jaoks.

 

Ja smith, on sul üldse mingit jõualaga seotud sportlikku tausta, et nii julgelt sellise seisukoha võtad?

 

Erinevalt toido sõbra-sõbra-sõbra jutust oli minu poolt postitatud jutt teaduslikult põhjendatud. Jah ma tean, mis asi on teaduslik tekst, aga ma ei tea kust sa minu jutust välja lugesid, et postitan teaduslikku teksti.

 

Mul suht pohh, kas see põhjustab kasvu aeglustumist või mitte. Mulle lihtsalt ei meeldi toido sugused halvustajatest netikommentaatorid, kes päriselus on rasvaste patsidega kämbud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.