Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma täna tegin 3x3 50kg ,käed ikka täiesti nõrgad :(


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas positiivse kaldega mitte õlga ja rinda koos ei treeninud?

 

Võin väga vabalt eksida, pole ligi 3 kuud juba jõusaali lõhna tundnud, siin vahest on käidud ikka, aga nagu nädalas 3-4 korda oli kindlalt välistatud.

Nüüd siis head uudised, tuleval esmaspäeval avatakse taas kooli jõusaal koos paari uue agregaadiga :)

 

Pikisilmi sai seda avamist oodatud...

Kas keegi oskab öelda, mis vahet on positiivse kaldega pingilt surumisel ja lihtsalt rinnalt surumisel.

 

Rinnalt surun 10x40kg ära, aga kuramuse positiivse kaldega pingil paneb tühi kang juba higi mulli otsa ees jooksma. :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jeap, positiivne kalle paneb õlale koormust juurde kõvasti. negatiivse kaldega teeb ülevalt poolt rinda rohkem, või nii mulle endale on tundunud vähemalt.

positiivne kalle paneb rõhku juurde õlale ja ülarinnale. aga see osa, mis ülarinnale juurde läheb on marginaalne. mingi ~10%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
positiivne kalle paneb rõhku juurde õlale ja ülarinnale. aga see osa, mis ülarinnale juurde läheb on marginaalne. mingi ~10%.

 

ma rääkisin negatiivsest kaldest selle ülarinna kohta, aga seda ka tore teada et positiivne kalle ka ülarinda teeb, peab proovima hakkama siis.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma rääkisin negatiivsest kaldest selle ülarinna kohta, aga seda ka tore teada et positiivne kalle ka ülarinda teeb, peab proovima hakkama siis.

negatiivne kalle peaks just ülarinnale vähem rõhku panema

igatahes

kükk 3x5 150kg

rind 3x5 115kg

rowid 3x5 plaat 17

kaldpingil skullcrusherid 3x10 42.5kg

sääred 60-40-40

dipsid 1x24

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas dipse teed 1xmax või see 24 lambist võetud?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis asi see dipsid on?

Aga täna sai kergelt teha

Uus rekord rebimine 3x3 60kg väga ei meeldi rebida

Jõutõmme 1x3 100kg ,3x3 80kg

Kükk 3x4 90kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aaa need,ise teen iga trenni aeg vähemalt 3-5tk vähemalt :D,mis pole just kõige parem aga vähemalt seegi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jube värk!

Esmaspäeviti on jõusaal ikka väga hõivatud. Polnud ammu käinud esmaspäeval ja olin nagu mingi võõras element seal. Kõik masinad olid mingite pooletoobiste poolt hõivatud, kes seda siis lihtsalt paitasid kordamööda. Imelik oli veel see, et see kõik tegi neile nalja.

Tegin kerge seljapäeva ja võib enamvähem rahule jääda isegi. Nüüd eesmärk natuke massi kasvata.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proteiinipulber otsakorral, keegi oskab ehk midagi oma kogemustest tulenevalt soovitada, millel hinna ja kasuteguri vahe hea oleks? siiamaani hera 80, gold whey ja sciteci 100% whey proovitud.

 

http://www.ifit.ee/Toidulisandid/Proteiinid-Valgud/Delicious-Whey-proteiin-1kg vaatasin seda ise


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.lihased.ee/valgud-ehk-proteiinid/valgupulber-maitsestatud-5kg

maasika oma eriti ei soovita. alguses on hea, aga pärast tahaksid kettida. maitse poolest väga sarnane gold wheyle maasika oma. võta banaani v shokolaadi ma arvan.

 

+1!! endal maasika gold whey, fcking 2.3kg, annab mugida seda..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.