Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

haha, tulge nüüd geene asjasse segama.

 

 

 

protsentuaalselt, protsentuaalselt. kedagi ei koti see protsentuaalselt värk. skinny oled ikka, nemad mitte. ja nende teadmised nende peal töötavad, niiet ei ole mõtet tulla siia mingit häma ajama, et nad midagi ei tea. vendade teadmised on suuremad, kui teil kunagi olema saavad

 

 

Skinny? Ma ei tahagi endale rasva peale. Vaatad ka, mis juttu sa siin suure hooga suust välja ajad? Skinny võin sinuga võrreldes natuke olla ehk, aga sina oled manlet, kui me siin juba nimesi andma hakkame.

 

Nende treeningualased teadmised ulatuvad nii kaugele kui nende eesmärgid (e. siis aint naiste jaoks hea välja näha, isegi video kus nad sellest räägivad).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skinny? Ma ei tahagi endale rasva peale. Vaatad ka, mis juttu sa siin suure hooga suust välja ajad? Skinny võin sinuga võrreldes natuke olla ehk, aga sina oled manlet, kui me siin juba nimesi andma hakkame.

 

Nende treeningualased teadmised ulatuvad nii kaugele kui nende eesmärgid (e. siis aint naiste jaoks hea välja näha, isegi video kus nad sellest räägivad).

 

no aga milleks muuks siis veel treenida, kui mitte selle jaoks, et naiste jaoks hea välja näha :D ma parem näen naiste jaoks hea välja, kui ronin lavale ja üritan mingite vanade meeste ees hea välja näha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa kõhtu treenida tahad? (eeldan, et tahad kava kus mingi crunchid jms..)

 

sisko-facepalm.jpg

 

6pack omgomg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sixpacki jah. Natuke on sixpacki, kuid alati võiks parem olla.

 

Siis sa pead sealt rasva kaotama mitte ennast kõverdama 3000 korda päevas. Kõht saab piisavalt vatti raskest kükist ja jõutõmbest. Ise hetkel kõhtu üldse ei treeni, sellest nädalast peale, vaatab mis saab. Aga kui siiski tahad, siis parim kõhuharjutus on:

 

 

Pole kindel kas jõuadki, aga see on väga hea harjutus. Peaasi, et sirged jalad tõstad kuni pulgani/kangini.

 

Paha vorm eelmisest harjutusest on selline (mis on juba uus harjutus):

 

http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/hanging-pike

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Harjutus on hea, aga paljud seda ei jõua. Nagu öeldakse, kõhulihased saad köögist ehk madal rasvaprotsent.

// 250g kohupiim + moos/mesi peale trenni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna tegin jalapressil 3x10x250kg, tegin ära isegi. :cool:

 

Naljakas meelde tuletada, kui kunagi jalapressi max oli mingi 140kg.

Mul on hetkel 140 jalapressi rek. Mis raskusega sa alguses jalapressil seeriaid tegid?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on hetkel 140 jalapressi rek. Mis raskusega sa alguses jalapressil seeriaid tegid?

 

Jalapressi rekord oli mul alguses enam-vähem sama mis sul praegu. Seeria raskusi ei mäleta.. jalapress pole mingi näitaja, tee kükki. Minu jalapress drastiliselt tõusnud küki tõttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma kuulnud olen, siis jalapress on rohkem massi harjutus.

 

kõik oleneb, mitu seeriat ja mitu kordust seerias on. tehes massiseeriaid, tuleb massi ja jõudu, aga massi rohkem, kui jõudu. ja tehes jõuseeriaid, tuleb jõudu ja massi samuti, aga jõudu rohkem, kui massi.

Muudetud liikme necha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik oleneb, mitu seeriat ja mitu kordust seerias on. tehes massiseeriaid, tuleb massi ja jõudu, aga massi rohkem, kui jõudu. ja tehes jõuseeriaid, tuleb jõudu ja massi samuti, aga jõudu rohkem, kui massi.

 

tumblr_lwvp2zu9tt1qc8kay.png

 

Kui ma teeks curle 2x3, kas siis saaks biitseps tugevaks? :cool::cool::cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dunno, ma ei tea. biitsa kui sellist oleks suht mõttetu nii treenida. levinud on vähemalt arusaam, et jõuseeriad on 1-6 , ja mass 6-12.

 

jõud ja lihasmass on võrdelised. imo reppide mõttetu jama, peaasi, et teed trenni, mina ei liigitaks korduste vahemikke, vali ise pmst mis teed, aega ajalt hea vahetada kordusvahemikke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jõud ja lihasmass on võrdelised. imo reppide mõttetu jama, peaasi, et teed trenni, mina ei liigitaks korduste vahemikke, vali ise pmst mis teed, aega ajalt hea vahetada kordusvahemikke.

 

ma väidangi, et jõud ja lihasmass on võrdelised. tehes massi, tuleb ka jõudu ja jõudu tehes tuleb massi. aga nii ka ju ei saa, et pumpad tühja kangi 100x üles ja loodad, et sellega tuleb nii lihast kui jõudu. pigem mingi lihase täispumpamine see. nii et ma ütleks, et on küll vahe sees, mitu kordust teha. ise eelistan jääda enamasti 6-12 ümber. põhiline, et vähemalt 6 kordust tuleks mul iga seeria

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma väidangi, et jõud ja lihasmass on võrdelised. tehes massi, tuleb ka jõudu ja jõudu tehes tuleb massi. aga nii ka ju ei saa, et pumpad tühja kangi 100x üles ja loodad, et sellega tuleb nii lihast kui jõudu. pigem mingi lihase täispumpamine see. nii et ma ütleks, et on küll vahe sees, mitu kordust teha. ise eelistan jääda enamasti 6-12 ümber. põhiline, et vähemalt 6 kordust tuleks mul iga seeria

 

mine tea, pole proovinud kangi 100x üles lükata, niiet ei oska öelda selle kohalt midagi, kui sa seda seeriatena teeks oleksid kibe järgmine päev arvatavasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin täna siis rinda

 

8x51kg,8x56kg,8x61kg, 8x66k ja kõik tuli ilusti ära::D (väga häppi)

järgmine nädal lisan 2.5kg kõigile juurde ja proovin uut maxi ka.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mnja ise käisin teist korda üle 2 nädala jõukas ja sinna 2 nädala sisse mahtus nädalane palavik. jõudu on tublisti alla läinud ja üks põhjuseid ma usun on ka see, et lõpetasin krea võtmise kuni sügiseni ära. tegin siis rinna päeva täna

kui enne palavikku tegin 95kg 8-6-6-6 , siis seekord pidin leppima 85kg 10-8-8-6

kaldpingil surumine 25kg hantel ( kõige raskemad hantlid jõukas) 12-12-10-10

hantlitega surumine istudes(õlg siis) 25kg 6-4 . tegin 4 kordust siis sp, et lasin hantli kuidagi halvasti alla, siis selline tunne, et õlg oleks nagu liigesest välja tulnud. varem tegin siis istudes õlga 25kg hantlitega ikka 4x10 , kuid õlg on meeletult nõrgaks jäänud :D jätsin need hantlid, kus see ja teine ja läksin hoopis military pressi tegema. kui varem sai tehtud 47.5kg 4x6-8 , siis seekord valmistas suuri raskusi isegi 40kg :D sai tehtud seda siis 3x6

harjutused pull-over ja lendamised jätsin vahele, kuigi kava näeb neid ette. mu arust suht mõttetu harjutus, ei tõmba rinda kuigi läbi.

viimaseks harjutuseks siis ühe käega prantsuse surumine seistes 10kg 4x10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mnja ise käisin teist korda üle 2 nädala jõukas ja sinna 2 nädala sisse mahtus nädalane palavik. jõudu on tublisti alla läinud ja üks põhjuseid ma usun on ka see, et lõpetasin krea võtmise kuni sügiseni ära. tegin siis rinna päeva täna

kui enne palavikku tegin 95kg 8-6-6-6 , siis seekord pidin leppima 85kg 10-8-8-6

kaldpingil surumine 25kg hantel ( kõige raskemad hantlid jõukas) 12-12-10-10

hantlitega surumine istudes(õlg siis) 25kg 6-4 . tegin 4 kordust siis sp, et lasin hantli kuidagi halvasti alla, siis selline tunne, et õlg oleks nagu liigesest välja tulnud. varem tegin siis istudes õlga 25kg hantlitega ikka 4x10 , kuid õlg on meeletult nõrgaks jäänud :D jätsin need hantlid, kus see ja teine ja läksin hoopis military pressi tegema. kui varem sai tehtud 47.5kg 4x6-8 , siis seekord valmistas suuri raskusi isegi 40kg :D sai tehtud seda siis 3x6

harjutused pull-over ja lendamised jätsin vahele, kuigi kava näeb neid ette. mu arust suht mõttetu harjutus, ei tõmba rinda kuigi läbi.

viimaseks harjutuseks siis ühe käega prantsuse surumine seistes 10kg 4x10

 

Military teed nii väikese raskusega?

 

Ise olen teinud 3x8x50kg parimal päeval

 

 

Endal oli ka täna sitt päev, rinnalt surudes oli nii: 90kgx3, 90kgx1, 90kgx1

 

Nädal tagasi tuli paremini see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.