Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Tahtsid ju ühele päevale panna triitsepsi ja teisele päevale triitsepsi jne. :confused:

 

Suht tugev vend sul siis :) Mitte, et ma eriti seda usuks, aga olgu.

 

Mina trenni alustasin ca 4 kuud tagasi siis läks rinnalt 45 - 16 olen, hetkel läheb 67.5, minu vanuses sinu vend teeb siis maailmarekordeid.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei? :D

Näiteks nii:

Laupäeval: Biits,Triits,Selg

Pühapäev:Kõht,Rind ja midagi veel,

 

Pigem: Rind/triitseps; selg/biitseps; jalad/õlad

 

Suht tugev vend sul siis :) Mitte, et ma eriti seda usuks, aga olgu.

 

Mina trenni alustasin ca 4 kuud tagasi siis läks rinnalt 45 - 16 olen, hetkel läheb 67.5, minu vanuses sinu vend teeb siis maailmarekordeid.

 

Kui ta esimest korda astus jõukasse surus ta ainult 25kg. Miks ta peaks maailmarekordeid tegema, obviously sa ei tea midagi veel jõutõstmisest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 nädalat pole jõusaali saanud..:S Alguses seljavigastus ja nüüd haige.. Nii jube isu on kohe minna:S


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suured käed:D? Haha ei.

See on küll debiilsus, et mingi käid jõusaalis et oma biitsepsi kasvatada lol.

Ma ei tea kas kõik minuga nõustuvad, aga minu arust on see pa*k jutt, et sa ei taha, et sul käed ka suuremad oleksid. Keegi ei taha näha välja tardilt kondiste kätega tüüp. Eraldi eesmärgiks jah keegi ei võta, et käsi ainult suuremaks saada. Kuid siiski julgen öelda, et need, kes ütlevad, et ega nad ei tahagi käsi suuremaks saada, nad lihtsalt ei suuda neid kuidagi suuremaks saada ja siis mõtlevad vabandusi ja erinevaid põhjuseid välja. Kui su käsi on niisama juba suur, siis jah ei pruugi sa tahta neid enam suuremaks saada, aga kui oled kondine, siis ma suht kindel, et tegelikult sa loodad ka käsi suuremaks saada.

Lahe, et jõusaali teemas ka kõvad arutelud käivad! 5+

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul endal oli aprilliks eesmärk käsi 33-lt 40cm ajada, aga see plaan jääb ära :D oleks hea, kui 38 saakski. praegu 37cm

 

Sinu kõrval polegi mul väga väiksed käed siis.. mõtlesin, et mind õnnistatud kahe pulgaga.. :cool:

 

Endal 34cm, kuid käed suhteliselt pikad, pmst tundub, et ma isegi ei tegele raua tõstmisega, kui nagu cold on (e. mitte flexed). Forearmid on mul 32cm, suht masendav, e. jätab eriti mulje, et käsi pole ülevalt laiem (polegi tglt ju).

 

 

Enivei, täna üritasin 160kg jõutõmmet, aga seda sitta ei saanud maast lahtigi, ma isiklikult vihkan jõutõmmet, kõige värdjam asi. Sõber tõmbab jõudu 155kg, kükib 100kg.

 

Aga ma olen jõudnud järeldusele, et tagureied nõrgad, niiet lisan harjutuse nende jaoks. Kui kellegil mingit nõu anda (tarka nõu) sellel alal, laske aga käia.

 

Siis tegin:

 

Rebimist: 3x20kg; 3x30kg; 3x40kg; 3x50kg; 2x60kg (teine kordus oli suht kole, ei suutnud stabiliseerida raskust pea kohal, kang vajus taha)

Hang High Pull: 3x5x50kg (kergeks jäi, järgmine kord 60kg)

Althaardega kangitõmbed vastu kõhtu: 3x5x60kg (samuti kergeks jäi)

Sternum chinups: 3x15

Rippes jalatõsted (puutusin varvastega lõuatõmbekangi ära, teeb ekstra mõnusaks, raskeks ja väsitavaks): 3x10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu kõrval polegi mul väga väiksed käed siis.. mõtlesin, et mind õnnistatud kahe pulgaga.. :cool:

 

Endal 34cm, kuid käed suhteliselt pikad, pmst tundub, et ma isegi ei tegele raua tõstmisega, kui nagu cold on (e. mitte flexed). Forearmid on mul 32cm, suht masendav, e. jätab eriti mulje, et käsi pole ülevalt laiem (polegi tglt ju).

 

 

Enivei, täna üritasin 160kg jõutõmmet, aga seda sitta ei saanud maast lahtigi, ma isiklikult vihkan jõutõmmet, kõige värdjam asi. Sõber tõmbab jõudu 155kg, kükib 100kg.

 

Aga ma olen jõudnud järeldusele, et tagureied nõrgad, niiet lisan harjutuse nende jaoks. Kui kellegil mingit nõu anda (tarka nõu) sellel alal, laske aga käia.

 

Siis tegin:

 

Rebimist: 3x20kg; 3x30kg; 3x40kg; 3x50kg; 2x60kg (teine kordus oli suht kole, ei suutnud stabiliseerida raskust pea kohal, kang vajus taha)

Hang High Pull: 3x5x50kg (kergeks jäi, järgmine kord 60kg)

Althaardega kangitõmbed vastu kõhtu: 3x5x60kg (samuti kergeks jäi)

Sternum chinups: 3x15

Rippes jalatõsted (puutusin varvastega lõuatõmbekangi ära, teeb ekstra mõnusaks, raskeks ja väsitavaks): 3x10

 

pikk oled? ei ütleks küll, et mul käed väga väikesed minu 170cm pikkuse juures on.vähemalt proportsionaalselt mitte. aga muidugi, tahaks suuremaks neid.

vahvel1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pikk oled? ei ütleks küll, et mul käed väga väikesed minu 170cm pikkuse juures on.vähemalt proportsionaalselt mitte. aga muidugi, tahaks suuremaks neid.

vahvel1.jpg

 

Sinu pikkuse juures jääb jah, mulje, et nad on tegelikult suuremad. Ise peaks olema 178cm.

Muudetud liikme n6gesemees'i poolt
grammatiline ebakõla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea kas kõik minuga nõustuvad, aga minu arust on see pa*k jutt, et sa ei taha, et sul käed ka suuremad oleksid. Keegi ei taha näha välja tardilt kondiste kätega tüüp. Eraldi eesmärgiks jah keegi ei võta, et käsi ainult suuremaks saada. Kuid siiski julgen öelda, et need, kes ütlevad, et ega nad ei tahagi käsi suuremaks saada, nad lihtsalt ei suuda neid kuidagi suuremaks saada ja siis mõtlevad vabandusi ja erinevaid põhjuseid välja. Kui su käsi on niisama juba suur, siis jah ei pruugi sa tahta neid enam suuremaks saada, aga kui oled kondine, siis ma suht kindel, et tegelikult sa loodad ka käsi suuremaks saada.

Lahe, et jõusaali teemas ka kõvad arutelud käivad! 5+

 

Ma ainult sellepärast käingi

+ minu jaoks selg/biitseps ühelpäeval on nii bs. Teen selja ära ning siis pärast 8kg biitsepit tegema kuna käed nii läbi, kui muidu teen 20kg rinna/biitsa päeval. Go figure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ainult sellepärast käingi

+ minu jaoks selg/biitseps ühelpäeval on nii bs. Teen selja ära ning siis pärast 8kg biitsepit tegema kuna käed nii läbi, kui muidu teen 20kg rinna/biitsa päeval. Go figure.

 

ega sul rinna/biitsa päeval seepärast biits rohkem ei arene, kui selja/biitsa päeval, kuna teed suuremate raskustega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänane jõutõmme: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 3x 160kg, 5x 140kg - proovisin siis 160kg-ga ka teha, üle kolme ei hakanud punnitama. Aga võib väga rahule jääda tänase seljatrenniga :)

Blogis pikemalt õhtul.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsi. Koormus enam-vähem sama, kui mitte selja/biitsa päeval suurem. Slp. tehaksegi selg/biits, et säästa aega.

 

 

teooria üks, praktika teine.

vähemalt minu puhul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli hea päev.

 

Kuklatagant seistes surumine jalgade abiga: 3x5x50kg

Kükk: 3x5x110kg (ei võtnudki tükki küljest, järgmine nädal üritan 3x3 120kiloga)

Incline bench press: 3x5x70kg

Lõuatõmbekangi peale dipid (suht laia haardega, võttis rinda kohe teise nurga alt): 3x10

Windshield wipers: 3x10

 

mõnus trenn oli. :P

 

Homme uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tegin nii, et alustasin 15okt. lubadusega et igapäev vähemalt 50tk. Jõululaupäeval läks igavaks ja tõmbasin 350 :D. Ja valmis sain 1veebruar. Jõudu on tõesti väga palju kätesse tulnud, ja käed palju jämedamad ka.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.