Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

keegi väljamaalt ka proteiini tellinud ?, ise olen stabiilselt ostnud ifitist 2-2,2kg 40-45 € (erinevaid proovinud) ning mõelnud, et äkki kuskitl suurem kogus tellida saaks odavamalt, päris korralik summa läheb aasta peale sinna alla ära ..( + jõmmi pilet 60 € kuu)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proteiin kestab u. 2 kuud, suvel isegi kauem kuna ei viitsi kahte sheiki päevas teha ( kokkan ise rohkem kana, maitseb parem), aga kalliks ikkagi. Ilmselt kui siin lähiajal veel hinda tõstavad, siis peaks jõmmi vahetama .. kunag oli 40 €

 

mis klubides (jõusaalides) treenite ?

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tellin Eestist, kuna siit ikkagi odavam. Endal jõuka kuumaks 3.30 kõigest. Kus sa treenid muidu, Spartas v?

 

ViimsiSPAs treenin, siin selline loll asi nüüd nagu " komplekspääse ", st saad sellega igale poole ( spa ossa, jõusaali, rühmatreeningutele jne), kuigi käin ainult jõusaalis .. seega üsna mõttetu, varem sai eraldi ainult jõusaali piletit ka osta, aga ilmselt nad ei viitsinud kontrollida, et kes ausalt ainult jõusaalis käib ning kes ujula ossa hiilib.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ViimsiSPAs treenin, siin selline loll asi nüüd nagu " komplekspääse ", st saad sellega igale poole ( spa ossa, jõusaali, rühmatreeningutele jne), kuigi käin ainult jõusaalis .. seega üsna mõttetu, varem sai eraldi ainult jõusaali piletit ka osta, aga ilmselt nad ei viitsinud kontrollida, et kes ausalt ainult jõusaalis käib ning kes ujula ossa hiilib.

Suht nõme nii. Aga jah, telli ikka Eestist edasi lisandeid, välismaal lisandub korralik shipment pay. Kuskil 20-30 eurot kindlalt.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tellin Eestist, kuna siit ikkagi odavam. Endal jõuka kuumaks 3.30 kõigest. Kus sa treenid muidu, Spartas v?

 

3.30? damn, mul on 48€.

 

Sul mingi erasaal?

 

In other news: 72.5kg 8% bf, clen on imeline


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
daaaayum ^

 

 

reedel saan jõuka nüüd üle pika aja ja siis esmaspäevast läheb 5x nädalas ilmselt paugutamiseks ;)

 

Veits paljuks ei lähe, et kohe 5x nädalas paugutama hakkad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
daaaayum ^

 

 

reedel saan jõuka nüüd üle pika aja ja siis esmaspäevast läheb 5x nädalas ilmselt paugutamiseks ;)

 

Pane oma kava siia, 5x nädalas ilmselgelt liiga palju, vaata, et üle ei treeni


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3.30? damn, mul on 48€.

 

Sul mingi erasaal?

 

In other news: 72.5kg 8% bf, clen on imeline

Suvel käisin tasuta :D. Kooli jõukas käin, kõik vajalikud masinad olemas. Suht luks värk võrreldes sinu ja mõne teisega.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi peale minu veel smashiks seda tüdrukut with the force of 5000 virgins? ;D pohh et plika peaaegu suurem kui mina ;d

 

[ATTACH=CONFIG]3751[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]3752[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]3753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3755[/ATTACH]

Käed on päris jämedad, nägin ta pilte mingi paar päeva tagasi. Kahtlen, et smashiks.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5x nädalas palju? dunno, eks näis :D

täna igatahes alustasin, kava veel teinud ei ole, sellega tegelen nädalavahetusel ilmselt :P

tänane trenn:

rind, smithimasinal incline benchpress 1x15 50 kg, 1x10 60 kg, 1x9 60 kg, 1x8 60 kg (armusin sellesse masinasse vist :3)

cable flies 4x12 (armusin sellesse masinasse veel rohkem)

dumbbell flies 3x12 17,5 kg + superset 12,5 kilosega nii palju kui tuli :D

 

biits, seistes dumbbell curlid 3x10 17,5 kg + superset 12,5 samamoodi, niipalju kui tuli

preacher curlid mingil imemasinal (selleks otstarbeks ofkoors :D) 3x12 teadmata raskusega

 

triits, plokimasinal allasirutused 3x12 + superset jällegi underhand gripiga max

ettekaldes kickbackid 3x8 17,5 kg

kõhtu ka peale

 

suht tummine trenn oli, uus jõusaal on sick :)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan ikkagist teha vabaraskustega, smithi masin on bullshit.

 

Rind, õlg, triitseps.

 

Lamades surumine 60x5, 60x5, 60x4.

Military press 40x5, 40x5, 40x5.

Kaldpingil surumine 50x5, 50x5, 50x5.

Lendamine hantlitega kõrvale 11x10, 11x10, 11x10.

Köiega triitsepsit 3x10.

Seistes hantliga surumine kukla tagant (triitsepsile) 16x10, 16x10, 16x10.

Õlakehitusi kangiga 65x12, 65x12, 65x12.

Hanging leg raises 3x10.

Cable crunche 3x10.

 

Tegin ka oma workout log'i bb.com'is: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=156674133&p=1128173723#post1128173723

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi peale minu veel smashiks seda tüdrukut with the force of 5000 virgins? ;D pohh et plika peaaegu suurem kui mina ;d

 

[ATTACH=CONFIG]3751[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]3752[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]3753[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3754[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3755[/ATTACH]

 

 

Nägu on enamvähem aga keha on küll väga jube..

 

Ta peaks mingi 17 ka olema vist


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ka täna üle väga pika aja trennis. Tegin täna selga. Hakkan käima siis 3 korda nädalas + veel üks teine trenn lisaks 3 korda nädalas. Homme arvatavasti valutan lihaseid ja lähen teen jalapäeva.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi saaks teha mulle tasuta mingi väikese treeningkava? Alustasin alles jõusaaliga, võin pildi ka saata, ega seal midagi erilist pole, praegu olen ainult rinnalt surumist ja hantleid teinud, täna läks rinnalt 73kg ära, rohkem ei proovinud.

Workout A

Kükk 3x5.

Rinnalt surumine 3x5.

Jõutõmme 1x5.

Surumine rööbaspuudel 2x8.

 

Workout B.

Kükk 3x5.

Seistes kangiga surumine eest 3x5.

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3x5.

Althaardes lõuatõmbed 2x8.

 

Tee seda kava A/B/A, B/A/B. Ehk siis ühel nädalal teed 2x workout A'd ja teisel nädalal 2x workout B'd. Proovi jõusaalis käia esmasp, kolmapäev, reedel. Nii saad kvaliteet puhkeaega.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi saaks teha mulle tasuta mingi väikese treeningkava? Alustasin alles jõusaaliga, võin pildi ka saata, ega seal midagi erilist pole, praegu olen ainult rinnalt surumist ja hantleid teinud, täna läks rinnalt 73kg ära, rohkem ei proovinud.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=148036063

 

proovi seda, kui aega on veits kauem jõukas passida.

 

ma olen 2 kuud nüüd teinud ja progress on märgatav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile sai teha kergelt

Rinnale + tõukamine

20kg 2x10

40kg 2x8

50kg 2x7

60kg 2x5

70kg 2x4

75kg 3x3

Jalgade vahetus kastist/või pingilt

40kg 4x5

Rebmine

20kg 3x5

40kg 3x4

Eestkükk

20kg 3x10

Poolkükk

20kg 2x10

40kg 3x8

Ja rippumine ja oligi kõik.

Oktoobris hakkab õige trenn pihta ,praegu lihtsalt väikesed ette valmistused ,et saaks kiiremini üles :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jehu, sama päev mil ma alustasin uuesti toitumisega ning kreatiini laadimisega jäin haigeks, selline köha et olla ei jaksa .. :D (suvel trenni tegin päris kõvasti, aga toitumine oli küll oli nagu oli)

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ka jõukas üle pika aja ja esimesed lihasevalud on tunda:D kardan juba jalapäeva:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kükkisin liiga julgelt täna, tõmbas koheselt jalad nii valusaks. 3x5x85kg ATG tegin. Pidin valu tõttu jalapressi vahele jätma. Siis otsustasin pärast trenni rinnalt maximumi proovida, kuna tunne oli hea. Sain 70kg ja 73kg üles. Otsustasin ka veel 75kg proovida, panin randmesidemed peale, vöö ümber. Oh üllatust, jäin kangi alla (üksi olin trennis), pidin roll of shame'i tegema, päris valus oli. Pärast oli kõht natukene katki ka. Siit moraal: Ärge proovige maksimume üksi.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.